Śmierć
#1

Hej Uśmiech
Ostatnio często śni mi się śmierć, nie jest to każdej nocy ale często . Co to może oznaczać?
Odpowiedz
#2

Opracowałem taką metodę taki sny nie maj wartości jako sny bo jak ja biedę ci powtarzał co 10 lub 30 dni ze upadniesz , jak upadniesz to powiesz ze jestem dobry bo przewiedziałem twój upadek ? nie twoi sny przez rok
mówią to samo (np. ze zgubisz kasę i kiedyś zgubisz tą kasę")
Wstępnie masz problem jakiś musisz uporządkować i dopiero zaczną sny mówić prawdę teraz sen próbuje ci powiedzieć ze masz jakiś problemy może za dużo problemów może jakaś choroba on alarmuje ...
musisz coś uporządkować u siebie ...
tłumaczyć sen można i na pewno się spełni kiedyś ...
Odpowiedz
#3

Motyw śmierci to transformacja, zmiana, przechodzenie z jednego stanu w drugi, rozpoczęcie nowego etapu życiowego. Nie musi to oznaczać zaraz wielkich rewolucji, czasem jest to po prostu zmiana w mentalności, zmiana w poglądach na dany temat, zmiana w stosunkach z jakąś osobą, uwolnienie się od problemu. Kwiatek
Odpowiedz
#4

majka , opisz dokladnie jeden ze snow ...jak ci sie ta smierc sni...jako postac Smierc ..? czy jako czyjas smierc ? to bardzo wazne. W moich snach gdy ja kogos zabilam lub ktos ginal lub umieral to znaczylo ,ze jakis problem umarl.
Odpowiedz
#5

Witam mi sie ostatnio śniło że zostałam pobita i uciekłam a tu goni mnie dwóch psychopatów autem, jeden z nich to mój ex facet a ja uciekam z jakąś kobietą razem, póżniej oni nas doganiają i widze jak ona jest zabijana. Dzieje się to w takiej starej łażni i tam spływa woda zmieszana z krwią, ja uciekam i widze wisielca z siną twarzą i on się urywa ze sznura. Póżniej dogania mnie taki strasznie brzydki mężczyzna z narzędziami chirurgicznymi i się śmieje, wiem że zaraz umre i w tym momencie sie budze. Niezły hardcore bałam się strasznie po obudzeniu...dodam że nie oglądałam "Piły" przed snemJęzyk
Posprawdzałam troche w sennikach i ten sen to tak pół na pół troche dobrze, troche żle.....Na pewno śmierć jest końcem jakiegoś etapu a zarówno początkiem czegoś nowego a wisielec to chyba rozstanie, ogólnie trupy oznaczają koniec jakiegoś etapu. Wogóle pełno symboli w tym śnie ale koszmar jak z horroru, aha i uciekałam przez takie piękne opustoszałe miasto bez ludzi Boi się
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości