Wibracja Dnia Urodzenia
#1

Nie widziałam postów na ten temat, więc pozwolę sobie założyć nowy temat (mogę...?) Uśmiech

Podobnie jak wszystkie pozostałe liczby występujące w Portrecie Numerologicznym, również dzień urodzenia ma znaczenie, ponieważ wpływa na osobowość danej jednostki. Jeśli, na przykład, pewna liczba występuje bardzo często w Numerogramie, wibracja Dnia Urodzenia jeszcze bardziej ją wzmacnia. Jeśli natomiast dana liczba pojawi się tylko w Dniu Urodzenia, to być może wypełnia ona pewną lukę w osobowości danego człowieka. Czasami Wibracja ta stanowi kontrast z Wibracjami Podstawowymi, co jednak nie oznacza, że jest niepotrzebna. Niemniej, w takim przypadku będziemy mieli do czynienia z osobą o charakterze i zachowaniach pełnych sprzeczności.

Informacje pochodzą z książki dot. numerologii, jednak nie znam jej autora niestety... Smutny
Odpowiedz
#2

WIBRACJA DNIA 1
Indywidualiści, osoby o ogromnej potrzebie niezależności, zręczne, inteligentne i twórcze. Raczej egocentrycy ceniący się wysoko. Intelektualiści o bystrym, chłonnym umyśle.
Jeśli w Portrecie Numerologicznym istnieją wibracje równoważące, osoba urodzona w tym dniu obdarzona jest zdolnościami organizatorskimi; jest to typ przywódcy, lidera, który używa swych cech konstruktywnie. W przeciwnym wypadku dana osoba będzie miała trudności z koncentracją, a w jej umyśle zapanuje chaos, co niewątpliwie nie przyczyni się do odnoszenia życiowych sukcesów.

WIBRACJA DNIA 2
Łagodny charakter, wyrozumiałość, życzliwość i chęć współpracy z innymi. Osoby te potrzebują towarzystwa ludzi, aby czuć się pewnie i bezpiecznie.
Czułe, kierujące się emocjami, subtelne i wyrafinowane, potrafią docenić, to co artystyczne i duchowe. Posiadają dar tworzenia wokół siebie atmosfery pokoju i harmonii, co wydać się może nieco dziwne, zważywszy na fakt, iż są to osoby nerwowe, drażliwe i podatne na depresje.

WIBRACJA DNIA 3
Osoby sympatyczne, pełne optymizmu, pozytywnie nastawione do życia i nadzwyczaj komunikatywne, potrafią przekazać innym swój zapał, radość i ciepło.
Obdarzone wyjątkowymi zdolnościami artystycznymi, mogą wybić się w każdej dziedzinie sztuk pięknych. Zaleca się im jednak większą koncentrację i wytrwałość, gdyż często są zbyt lekkomyślne, zmienne i powierzchowne.

WIBRACJA DNIA 4
Introwertycy, poważni i mało komunikatywni. Jednostki praktyczne, działające w sposób metodyczny i systematyczny, niechętne wobec wszelkich zmian i niespodzianek. Pracowici, odpowiedzialni i ze wszech miar godni zaufania. Realiści, stojący mocno nogami na ziemi: "muszą dotknąć, aby uwierzyć".
Osoby te powinny nauczyć się trochę lżejszego traktowania życia, umieć dostrzec także weselsze, bardziej pozytywne jego strony.

WIBRACJA DNIA 5
Aktywni, niespokojni, nerwowi. Osoby o bogatej wyobraźni i żywej, błyskotliwej inteligencji, pełne wahań i wątpliwości. Uwielbiają zmiany, których zresztą im w życiu nie zabraknie; często będą to zmiany nieoczekiwane i nagłe, dlatego powinny być zawsze na nie przygotowane. Są to jednostki pełne entuzjazmu, kochające wolność i pragnące żyć pełnią życia, nie obciążone żadnymi ograniczeniami czy przeszkodami.
Odpowiedz
#3

WIBRACJA DNIA 6

Osoby pełne słodyczy i wdzięku, życzliwe wobec otoczenia, kochające dom, rodzinę, przyjaciół, przywiązane do tradycji, które ich zdaniem zbliżają i łączą ludzi. Posiadają głęboko zakorzenione poczucie obowiązku wobec najbliższych, dla których nierzadko poświęcają swe pragnienia czy wygody.
Profesjonaliści w każdym calu, a ich wewnętrzna równowaga zostaje zaburzona jedynie w przypadku, gdy nie znajdują aprobaty wśród otoczenia. Osoby te stają się wówczas nieprzyjemne, krytyczne i oschłe.

WIBRACJA DNIA 7
Urodzeni w tym dniu są poważni, pragną dotrzeć do sedna rzeczy, mają skłonności do analizowania i rozmyślania nad istotą bytu. Obdarzeni ogromną intuicją, inteligencją i licznymi talentami. Niewątpliwie najbardziej pasjonuje ich zgłębianie tajników ludzkiej duszy.
Osoby te cechuje rozsądek, rezerwa i powściągliwość, a także pewien smutek i melancholia. Są to jednostki nieco zagadkowe, tak też na ogół odbiera je otoczenie.

WIBRACJA DNIA 8
Cechy charakterystyczne dla osób urodzonych tego dnia to: trzeźwy umysł, ostrożność i zimna krew, zwłaszcza w sprawach finansowych.
Jednostki te nienawidzą przeciętności i wszelkiej połowiczności, posiadają przy tym niezwykle silną osobowość. Cechuje je ponadto ogromna ambicja, nadzwyczajna zdolność koncentracji, wytrwałość i pracowitość. Są to urodzeni szefowie, a ich życie może okazać się pasmem sukcesów, z pewnością natomiast nie będzie spokojne czy nudne.

WIBRACJA DNIA 9
Są to altruiści, wrażliwi na ludzką krzywdę i niesprawiedliwość. Aby móc pracować z pożytkiem dla siebie i innych, potrzebują jednak pełnej niezależności. Ich wielką pasją są podróże.
Posiadają tak liczne zdolności, iż bez trudu wyróżnią się jako artyści, intelektualiści i ogólnie jako ludzie pracujący twórczo. Jednakże nawet wiodąc życie wygodne i szczęśliwe, nie powinni zapominać o potrzebach swych bliźnich.

WIBRACJA DNIA 10
W tym dniu rodzi się najwięcej przywódców i ludzi niezależnych, kroczących przez życie swoją drogą, bez uciekania się do pomocy innych. Osoby te posiadają szeroki wachlarz zdolności i cech sprzyjających osiągnięciu sukcesów w każdej dziedzinie.
Odznaczają się bardzo silnym charakterem, są przy tym zaborczy, emanuje z nich pewność siebie, siła woli i poczucie własnej wartości.
Odpowiedz
#4

WIBRACJA DNIA 11
Są to osoby natchnione, obdarzone niezwykłą intuicją. Powinny zatem ufać swemu wewnętrznemu głosowi i zdać się na swe przeczucia. Jednocześnie posiadają błyskotliwy umysł i bogatą wyobraźnię, a także zdolności poetyckie.
Są to osoby niezwykle wrażliwe, o szlachetnych dążeniach. Powinny jednak kontrolować nieco swe emocje. Tylko w ten sposób osiągną wewnętrzną równowagę i będą mogły wykorzystać swe umiejętności z pożytkiem dla innych.
Wady, których powinny unikać, to egocentryzm i chełpienie się swymi osiągnięciami.

WIBRACJA DNIA 12
Sympatyczne, przyjazne, pełne entuzjazmu i wesołe, osoby o tej wibracji najlepiej czują się w licznym towarzystwie. Zdecydowanie większe szansę na sukces mają w dziedzinach artystycznych (zwłaszcza w literaturze) niż na przykład w handlu.
Aby osiągnąć cel, który sobie wyznaczą, powinny nauczyć się większej koncentracji, w przeciwnym razie będą niczym wspaniały, olśniewający żaglowiec, dryfujący bez celu po bezkresnych oceanach. Radzimy im również, aby bardziej panowały nad swymi zmiennymi nastrojami oraz nadwrażliwością.

WIBRACJA DNIA 13
Pracowici, sumienni, metodyczni i zdyscyplinowani, zmierzają do swych celów powoli, ale konsekwentnie. Osoby te mają skłonności do introwersji; są mało komunikatywne, zwykle też niechętnie zwracają się o pomoc do innych, wolą same podejmować decyzje, nie szukając u nikogo rady.
Pragną miłości i akceptacji ze strony otoczenia, ale dużo wysiłku będzie je kosztowało pozbycie się skłonności do depresji I nauczenie się wyrażania swych uczuć.

WIBRACJA DNIA 14
Urodzeni tego dnia odznaczają się oryginalną, twórczą i nieskrępowaną osobowością. Nie znoszą wszelkiej rutyny, pragną życia aktywnego, obfitującego w silne bodźce i podniety emocjonalne. Zaleca się im wszakże poskromienie owej niecierpliwości i dążenia do zmian za wszelką cenę.
Obdarzone bogatą wyobraźnią i błyskotliwą inteligencją, osoby te zmarnują szansę na sukces, jeśli nie zdołają skoncentrować swych wysiłków na jednym celu, odwołując się do rozumu i siły charakteru, których im przecież nie brakuje.

WIBRACJA DNIA 15
W tym dniu rodzą się domatorzy, osoby uczuciowe, o wielkim sercu. Potrzebują wsparcia i nieustannych dowodów miłości ze strony swych bliskich. Szczęście oznacza dla nich odpowiedzialność za rodzinę, ale ich patriarchalny, czasami nadopiekuńczy stosunek do niej może przysparzać im wiele kłopotów. Są bowiem święcie przekonane, że same wiedzą najlepiej, co jest najlepsze dla ich bliskich. Jednocześnie, czują się wolne i nieskrępowane, i nie chcą podporządkować się innym.
Odpowiedz
#5

WIBRACJA DNIA 16
Osoby te wyróżniają się bogatym życiem wewnętrznym i olbrzymią intuicją. Są introwertyczne i zarazem otwarte na świat, posiadają przy tym zdolności i cechy niezbędne, aby triumfować w każdej niemal dziedzinie. Interesuje je w równym stopniu rozwój duchowy, co osiąganie dobrobytu materialnego.
Nieustannie analizują siebie samych, dążąc do doskonałości duchowej, intelektualnej i profesjonalnej. Jednakże zbytnia powściągliwość i nieumiejętność okazywania uczuć nierzadko są przyczyną ich samotności.

WIBRACJA DNIA 17
Wibracja ta oznacza praktycyzm, kierowanie się zdrowym rozsądkiem oraz talent do realizowania wielkich projektów. Jest on bardzo pozytywna, jeśli chodzi o sprawy finansowe i zapewnia ogromne sukcesy w tej dziedzinie, pod warunkiem jednak, iż osoba urodzona pod jej wpływem odwoła się do swej inteligencji i "nosa" w sprawach handlowych.
Silna osobowość i umiejętność rządzenia predestynują te osoby do stanowisk kierowniczych i zarządzania dużymi przedsiębiorstwami z sukcesem.

WIBRACJA DNIA 18
Osoby urodzone w tym dniu posiadają temperament gwałtowny i impulsywny, co w połączeniu z wrodzoną złośliwością nierzadko bywa przyczyną licznych komplikacji życiowych. Świetni obserwatorzy, o przenikliwym, analitycznym umyśle, pragną zgłębić sedno każdej sprawy. Niezależni, wymagający i wybredni, wolą raczej samotnie iść przez życie niż wieść nudną, przeciętną egzystencję, nie wyróżniając się z tłumu.

WIBRACJA DNIA 19
Osoby te są bardzo niezależne, zmienne i egzaltowane. Jeśli nie zdołają poskromić swej wybuchowej natury, ich życie będzie najeżone trudnościami.
Oryginalne, podchodzące do życia w sposób emocjonalny i twórczy, na ogół wiodą burzliwy i awanturniczy żywot. Obdarzone ogromną energią i hartem ducha, potrafią stawiać czoła wszelkim przeszkodom i przeciwnościom życiowym, nierzadko będącym konsekwencją ich sposobu bycia. Owa wewnętrzna siła zawsze pomaga im podnieść się z każdego upadku i, jeśli trzeba, zaczynać wszystko od nowa.

WIBRACJA DNIA 20
Tego dnia rodzą się jednostki nieśmiałe, niepewne siebie, potrzebujące nieustannych dowodów miłości, wsparcia i bliskości. Są to osoby pogodne, pokojowo usposobione i nieraz przez całe życie towarzyszy im dziecięca niemal naiwność i łagodność. Takt, umiar i dyplomacja sprawiają, że żyją one w zgodzie ze wszystkimi i często odgrywają rolę mediatorów we wszelkiego rodzaju sporach i konfliktach.
Odpowiedz
#6

WIBRACJA DNIA 21
Są to osoby towarzyskie, komunikatywne i wylewne. Odznaczają się fascynującą osobowością. Zasadniczą rolę w ich życiu odgrywa przyjaźń i kontakty z ludźmi. Z drugiej jednak strony, charakteryzuje je egoizm i zmienność nastrojów; często postępują tak, jak im wygodnie, nie licząc się zupełnie z otoczeniem.
Jeśli nauczą się panować nad swymi emocjami i skupią całą swą energię i zdolności na jednym celu, wówczas bez trudu zrealizują wszystkie swe plany życiowe.

WIBRACJA DNIA 22
Jeśli zdołają wznieść się na poziom tej wibracji, ich życie będzie oparte na szczytnych ideałach i służbie ludzkości. Osoby te bowiem obarczone zostały wielką odpowiedzialnością wobec społeczeństwa, w którym żyją. Jeśli sprostają temu wyzwaniu, zasłużą sobie na pamięć i głęboką wdzięczność potomków.
Jeżeli natomiast nie czują się na siłach, aby żyć zgodnie z wibracją tej liczby, powinny ograniczyć się do spełniania roli uczciwych, pracowitych i odpowiedzialnych ludzi, wypełniających sumiennie swe powinności.

WIBRACJA DNIA 23
Jednostki o tej wibracji są bardzo inteligentne, wszechstronnie uzdolnione, mają wszelkie dane, aby odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia. Wybijają się zarówno na polu intelektualnym, artystycznym, jak i zawodowym. Osoby te są pewne siebie, posiadają przy tym bystry, przenikliwy i analityczny umysł. Zawsze potrafią szybko i trafnie ocenić sytuację czy ludzi, z którymi mają do czynienia.
Urodzeni w tym dniu są na ogół sympatyczni, pełni uroku i wewnętrznego ciepła. Czasem jednak dochodzi do głosu nadmierna podejrzliwość, a pod wpływem najmniejszej nawet zaczepk! czy prowokacji także żywy i wybuchowy temperament.

WIBRACJA DNIA 24
Jednostki niezwykle pracowite, nie szczędzące wysiłków, aby osiągnąć wyznaczony cel. Lubią życie rodzinne, są odpowiedzialne i energiczne. Cechuje je głęboki humanitaryzm, dlatego powinny poświęcić się służbie innym, pracując np. w oświacie czy służbie zdrowia.
Czasami okazują się pesymistami, zbytnio przejmującymi się nieistotnymi sprawami. Obdarzone są uzdolnieniami artystycznymi. Wykazują skłonności do dogmatyzmu.

WIBRACJA DNIA 25
Powściągliwe w wyrażaniu swych myśli i uczuć, osoby te posiadają głębokie życie wewnętrzne i na ogół kierują się surowymi zasadami etyczno-moralnymi. W tym dniu często rodzą się wizjonerzy i jasnowidze, oraz ludzie pragnący zgłębić tajemnice wszechświata.
Osoby te są surowe i wymagające wobec siebie samych, czują potrzebę ciągłego doskonalenia się i poszerzania wiedzy.
Samotne nawet wśród ludzi, odnajdują wewnętrzny spokój i szczęście w kontakcie z przyrodą. Często zaniżają własną wartość, mają również skłonności do melancholii i depresji.
Odpowiedz
#7

WIBRACJA DNIA 26
Urodzeni w tym dniu |są osobami pełnymi temperamentu, z łatwością ulegają swym emocjom, cechuje je przy tym ogromna zmienność nastrojów.
Łagodne, pełne ciepła i serdeczności wobec otoczenia, posiadają jednocześnie zdolności przywódcze. Dlatego też z łatwością osiągają sukcesy. Wielką wagę przywiązują do takich spraw, jak: pozycja społeczna, pieniądze czy rodzina i gotowe są walczyć, aby je osiągnąć. Odczuwają jednocześnie ogromny szacunek dla tych, którym się to udało.
Niezwykle istotne dla ich zdrowia psychicznego będzie zachowanie równowagi między uczuciami, a przywiązaniem do dóbr materialnych.

WIBRACJA DNIA 27
Są to indywidualiści, kochający nade wszystko wolność i nie znoszący jakiejkolwiek dominacji czy zależności. Mimo tej ekstrawagancji i niechęci do podporządkowania się normom społecznym, potrzebują bliskości życzliwych im osób. Tylko w ich towarzystwie zdolne są uzewnętrznić swe prawdziwe uczucia czy emocje.
Problem ich polega jednak na nieumiejętności okazywania uczuć wobec najbliższych. Dlatego też często zajmują się sprawami obcych, zaniedbując jednocześnie tych, których naprawdę kochają.

WIBRACJA DNIA 28
Osoby urodzone w tym dniu są ekstrawaganckie, intryguje je wszystko, co niezwykłe i nieprzeciętne.
Obdarzone silnym charakterem, są ambitne i niezależne, nade wszystko pragną czuć się wolnymi. Mają wyjątkowy dar przekonywania i perswazji. Nieustannie obmyślają wielkie, wspaniałe projekty, brakuje im jednak wytrwałości w ich realizacji i bardzo często inni wykorzystują ich pomysły.

WIBRACJA DNIA 29
Pełne temperamentu i zmienne, osoby te interesują się wieloma rzeczami na raz. Cechuje je wyjątkowa intuicja, a także idealizm i uczuciowość, które to zalety powinny wykorzystać w służbie swych bliźnich.
Ci prawdziwi indywidualiści nie potrafią dostosować się do ogólnie przyjętych norm postępowania i konwenansów; wolą żyć według własnych zasad i reguł.
Pisane są im ogromne sukcesy, ale tylko wówczas, gdy w inteligentny sposób wykorzystają swe liczne zalety. Bardzo pomocne mogą się okazać inne pozytywne wibracje występujące w ich Portrecie Nuinerologicznym.

WIBRACJA DNIA 30
W tym dniu rodzą się najczęściej osoby lubiące ład i porządek. Są sympatyczne i bardzo lubiane przez otoczenie. Bywają jednak niestałe.
Natura obdarzyła je uzdolnieniami artystycznymi i twórczą wyobraźnią. Potrzebują dać ujście swym talentom, żeby być szczęśliwymi.
Rutyna i monotonia ogranicza ich możliwości i zabija w nich wszelki zapał. Są to urodzeni optymiści, patrzący na świat przez "różowe okulary". Pragną żyć intensywnie, wesoło i przyjemnie.

WIBRACJA DNIA 31
Osoby te w przedziwny sposób łączą w sobie powagę, poczucie odpowiedzialności i rozsądek z bogatą wyobraźnią i skłonnością do marzycielstwa. Są bardzo pracowite i potrafią skoncentrować swe wysiłki, aby zapewnić dobrobyt sobie i swej rodzinie.
Na ogół nie są zbyt ufne. Z drugiej strony jednak, w imię przyjaźni, angażują się w niepewne interesy, mogące doprowadzić je do ruiny. Cechuje je przy tym nieugiętość, surowość zasad, a nawet zawziętość i brak tolerancji wobec słabości własnych i otoczenia.
Odpowiedz
#8

Oklaski

Najpierw nie zaskoczyłem o jaki dzień chodzi, więc może tytułem wyjaśnienia dodajmy, że to dzień miesiąca (data urodzenia) Uśmiech
Odpowiedz
#9

u mnie się wszystko zgadza (20) Rotfl dzieci kwiaty, pokój, miłość Rotfl
Odpowiedz
#10

U mnie tak nie za bardzo się wszystko zgadza w tej (8) Myśli
Bardziej to ta (7) zdecydowanie pasuje, no ale tego dnia to się nie urodziłam Język
Odpowiedz
#11

U mnie w 4 nie zgadza się nicOczko
Odpowiedz
#12

20 wszystko sie zgadza i moim dzieciom tez . numerologia mnie wciaga . Uśmiech
Odpowiedz
#13

Tak, chodzi o dzień miesiąca Uśmiech następnym razem będę bardziej uważna Uśmiech cóż, jak widać z numerologią jest różnie [chociaż u mnie też się zgadza Uśmiech ]. Myślę, że mimo wszystko czasami warto dowiedzieć się czegoś nowego (nawet o tym jakim się nie jest Język ) choćby dla samej rozrywki Uśmiech
Odpowiedz
#14

To co ja mam powiedzieć jak urodziłam się 19.11.1988 same 1 Uśmiech
Odpowiedz
#15

Tak Doprawdy jak sie to czyta ma sie wrazenie widzenia siebie od nowa Oklaski Moja* 25 *omalze w 100% sie zgadza Oklaski
Odpowiedz
#16

rzeczywiście taka jestem, urodzona dnia 11.
Odpowiedz
#17

"4" z dnia, u mnie też się zgadza! :handgestures-thumbup:
Odpowiedz
#18

ja z 6 też się zgodzę Oklaski ....cała ja
Odpowiedz
#19

Wibracja dnia, a ja poproszę jeszcze o wibrację w "czepku urodzona"?
Tak
Odpowiedz
#20

Wszystko co napisane jest w 31 to jakby ktoś napisał o mnie. Po prostu wszystko się zgadzaUśmiech
Odpowiedz
#21

24
U mnie się niestety nic nie zgadza, no może jedynie skłonność do pesymizmuUśmiech
A szczególnie się nie zgadza pracowitość i dążenie do celu - jestem raczej osobą leniwą i mam słomiany zapałUśmiech To moje największe wady
Odpowiedz
#22

Wpływ liczby dnia urodzenia na osobowość i życie jednostki

Dzień urodzenia człowieka jest indywidualną liczbą, która pokazuje jak otoczenie widzi Twój charakter i wyraźnie widoczne cechy Twojej indywidualności:

1 – symbolizuje ludzi urodzonych w 1., 10., 19. i 28. dnia każdego miesiąca. Ludzie ci dążą do jak najintensywniejszego zaistnienia w społeczności. Pragną, aby zachwycano się nimi i słuchano ich. Zawsze są pewni swoich możliwości. Jednak nie mają zdolności przywódczych. Jeśli będą otwarci w stosunku do innych, mają wielkie szanse na sukces. Jeśli jednak zamkną się w sobie, wtedy osiągnięcie sukcesu wymagać będzie poświęcenia, wysiłku i dużej ilości czasu.

2 – ludzie urodzeni 2., 11., 20. i 29. dnia miesiąca. Charakteryzuje ich brak wiary w siebie. Podejmowanie decyzji zabiera im wiele czasu. Są to z reguły ludzie wrażliwi i dążący do zachowania równowagi. Najlepiej pracuje się im w kolektywie, gdzie jest spokój i dobra atmosfera. Bardzo niekorzystnie wpływa na nie agresywne otoczenie. „Dwójki” doskonale rozumieją żarty i często same są ich autorami.

3 – liczba urodzonych: 3., 12., 21. i 30. Osoby, które są pod wpływem wibracji tej liczby klucz do sukcesu trzymają w swoich rękach. Posiadają wiele zdolności. Wskazane jest dla nich zajmowanie się sztuką i nauką. „Trójki” osiągają sukces w życiu, jeśli ich stałymi cechami charakteru staną się: współczucie, samodyscyplina, uporządkowanie działań. Potrafią postawić przed sobą cel i uparcie do niego dążyć.

4 – urodzeni: 4., 13., 22. i 31. Ludzie „czwórki” wyróżniają się twardością i statycznością. Poddają się prowadzeniu, ale w głębi duszy chcieliby być prowadzącymi. Można spotkać dwa typy „czwórek”. Jeden jest bardzo zamknięty w sobie i lubią przebywać w inteligentnym towarzystwie, gdzie panuje dobra atmosfera, eleganckie maniery, dyskusje dalekie od spraw przyziemnych. Do drugiego typu należą ludzie choleryczni, często zazdrośni, tacy, którzy zazwyczaj dużo mówią, a mało robią. „Czwórki” lepiej sprawdzają się w zawodach technicznych i związanych z biznesem. Szczęście mogą im przynieść takie cechy charakteru jak: uczciwość, sprawiedliwość, umiar.

5 – dotyczy urodzonych: 5., 14. i 23. Ludzie spod piątki bardzo cenią sobie niezależność i wolność. Zazwyczaj posiadają kilka twarzy. Z jednej strony pociągają je przygody i nęcą podróże, a z drugiej lubią życie wypełnione rodzinną harmonią. W stosunku do ludzi, których lubią są szczodrzy, uczciwi, pełni poświęceń, ale w odniesieniu do tych, którzy wywołują w nich negatywne odczucia, stają się wrogami i próbują walczyć z nimi na różne sposoby nie przebierając w środkach. Są dociekliwi i uparci w poszukiwaniu informacji. Potrafią ryzykować. Optymizm i dobroć są dla nich kluczem do szczęśliwego życia.

6 – ludzie urodzeni: 6., 15. i 24. Wpływ szóstki oznacza łatwość przechodzenia szczebli kariery. Ludzie ci są zdolni, uczciwi i profesjonalni. Ich ambicje są umiarkowane. Często ulegają współczuciu, a wtedy służą pomocą. Potrafią żartować, rozumieją humor i wyróżniają się wesołym usposobieniem. Dzięki temu mają dużo znajomych i przyjaciół. „Szóstki” doskonale nadają się do pracy w ministerstwach i organizacjach politycznych. Chroniąc pełnię swojej natury doznają zadowolenia z życia.

7 – jedna z najbardziej zadziwiających i tajemniczych liczb, podobnie jak ludzie, na których wpływa. Wibracje siódemki działają na urodzonych każdego 7., 16. i 25. dnia miesiąca. Osoby te cechuje filozoficzny charakter myśli. Czasem bywają one niespokojne, nerwowe i zabiegane, jednak ich złość jest krótkotrwała i szybko przemija. Szczęście im daje praca twórcza. Jeśli duch tworzenia przeniknie całą ich działalność, wtedy poznają smak sukcesu i radość życia. Nie powinni dopuszczać do siebie zawiści, lenistwa i arogancji. Jeśli udaje im się chronić przed tymi negatywnymi uczuciami, to postrzegani są jak intelektualni przywódcy.

8 – liczba utalentowanych, a także często tych, którzy płacą za grzechy przodków. Wpływa ona na urodzonych 8., 17. i 26. W te dni często rodzą się ludzie dobrzy, którym obce jest uczucie zawiści, nie życzący nikomu źle. Osiem to liczba porządku. Oznacza to, że los nie wybacza „ósemkom” lekkomyślności. Poświęcanie dużej ilości czasu medytacjom i modlitwom pozwala im odkupić grzechy rodowe. Powinni oni przejawiać takie cechy charakteru jak szczodrość, altruizm, dążenie do wiedzy. Muszą dużo pracować, aby ich talenty zostały zauważone w społeczeństwie.

9 – pod wpływem tej liczby znajdują się ludzie urodzeni 9., 18. i 27. Można ich nazwać twórcami idei, gdyż określają cel i uparcie dążą do niego. Nie zatrzymują w sobie złości i łatwo wybaczają. Potrafią kochać, ale ich miłość podobna jest do tsunami (jej oznaki pojawiają się nagle i również nagle znikają). Swoje uczucia kierują najczęściej ku tym, którzy są niedostępni i tajemniczy. „Dziewiątki” powinny chronić same siebie przed egoizmem i nadmierną pewnością siebie. Potrafią być szczęśliwymi i dawać szczęście innym.

"Tajemnice numerologii, E. Lange"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości