Diety i inne sposoby na szczupłą sylwetkę...
#1

Czy ktos z forum ma dobre doswiadczenie w stosowaniu hipnozy i chudnieciu?

Kolezanka kolezanki Uśmiech schudla 15kg w kilka miesiecy. Sluchala codziennie, to warunek by sluchac codziennie, nagrania na CD.

Nie zmienila na sile sposobu odzywiania, nie stosowala zadnej szalonej diety z cudnym efektem yoyo po jej zakonczeniu, tylko sama dobierala wlasciwa zywnosc i miala ochote na cwiczenia.

chetnie poczytam Wasze doswiadczenia Uśmiech
Odpowiedz
#2

To my chętnie dowiemy się gdzie zdobyć to CD Uśmiech
Odpowiedz
#3

ksiazka i plyta:

Susan Hepburn " hypnodiet" tylko po angielsku.
Tanio w abebooks. wiele ksiazek od nich kupuje

Hypnodiet: Lose weight, feel fabulous - the stress-free way
Susan Hepburn
Bookseller: AwesomeBooks
(Berkshire, BE, United Kingdom)
Bookseller Rating:
Quantity Available: 1
ISBN: 9780749952358

Price: £ 0.62 czyli okolo 3Pln Rotfl
Convert Currency
Shipping: £ 2.59 do Within United Kingdom
Destination, Rates & Speeds
Europy Wschodniej 3.99funta
Odpowiedz
#4

Jednak najbardziej interesuje mnie, czy ktos z naszego forum ma doswiadczenia z hipnoza i chudnieciem, bez stania sie sucharkiem Boi się

Wczoraj, gdy wracalam do domu, zauwazylam jak taki wlasnie "sucharek" zmienial wystawe sklepowa. Smutno zrobilo mi sie na widok tej niemlodej, ale tez i nie za bardzo dojrzalej pani. Jej opalenizna nie pomagala, a szkoda, bo dziewczyna ma smak i poczucie piekna, o czym swiadczyla aranzacja wystawy.
Odpowiedz
#5

Osobiście nie stosowałam, ale kiedyś zastanawiałam się nad takim warsztatem:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/index.php/dobre-kursy/12-odchudzanie-z-glowa-jestem-szczupla-jak-to-zrobic">http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/in ... -to-zrobic</a><!-- m -->

Z innych warsztatów prowadzonych przez Beti byłam bardzo zadowolona...

Tarofidesie, Krystyno, i inni modowie - nie jestem pewna, czy mogłam wstawić takiego linka... Jeśli nie - przepraszam i proszę wykasować...
Odpowiedz
#6

Ela, to bardzo ciekawe. Ja chce te plyte... Hura Musze schudnac z 5-6 kilo... Beczy
Odpowiedz
#7

Lila ty nie musisz Ty chcesz Rotfl . Musze od razu Cie skazuje na porażkę , bo jeśli coś się robi z przymusu to nic z tego nie wychodzi. Najprostsza dieta ŻP i ruszanie . Wszelkiego rodzaju . Rotfl Hipnoza może byc pomocna , po to , by nam poprzestawiać trochę w głowie , za-indukować pozytywne dla nas wzorce, przekonania itd Rotfl . Jesli ktoś ma na tyle silna wole , by leżeć na łóżeczku słuchać codziennie medytacji to niech to robi i daj Boze niech chudnie . Rotfl Ja tam wole ubrać się wziąć kijaszki i iść przed siebie , bo wiem ,ze dzięki temu nie tylko schudnę ,ale przede wszystkim będę zdrowsza.Rotfl
Odpowiedz
#8

miriam napisał(a):Jesli ktoś ma na tyle silna wole , by leżeć na łóżeczku słuchać codziennie medytacji to niech to robi i daj Boze niech chudnie . Rotfl Ja tam wole ubrać się wziąć kijaszki i iść przed siebie , bo wiem ,ze dzięki temu nie tylko schudnę ,ale przede wszystkim będę zdrowsza.Rotfl


Miriam, przeslanie na plycie zacheca sluchajacych do zmian w ich sposobie odzywiania sie i bycia.
Zmiany nastepują niewymuszone i to jest najwazniejsze w tej metodzie. Pozniej zainteresowani sami wybieraja sport, na ktory maja ochote. Dlatego wlasnie ta metoda ma sens.

Odpowiednie odzywianie sie i ruch to nic odkrywczego, to co jest wyjatkowe w tej metodzie to zainteresowany dokonuje tych zmian sam, wyplywa to z jego decyzji i nie z pozycji cierpietnika Oklaski
Odpowiedz
#9

rudalila napisał(a):Ela, to bardzo ciekawe. Ja chce te plyte... Hura Musze schudnac z 5-6 kilo... Beczy


Zajrzyj na strone abebooks. prosze tylko zwroc uwage, by kupic CD i ksiazke. niekiedy w ofercie jest tylko ksiazka

pomyslnosci w osiagnieciu wymarzonej wagi Buźki
Odpowiedz
#10

miriam napisał(a):Ja tam wole ubrać się wziąć kijaszki i iść przed siebie , bo wiem ,ze dzięki temu nie tylko schudnę ,ale przede wszystkim będę zdrowsza.Rotfl


Miriam, czy rzeczywiscie chudniesz chodzac z kijkami? ja niestety nie. Pan kregoslup jest mi wdzieczny, bo sa 4 podpory, a nie dwie = nogi. Oczywiscie mozg dotleniony, wiec po przerwie lepiej sie pracuje, ale nie zauwazylam zmian w obwodach Beczy .
Odpowiedz
#11

k_ella_k a poza tym jesteś zdrowa?
Ja od jakiegoś czasu tyję bez powodu, chociaż się nie obżeram i już znam winowajcę... Tarczyca...
Odpowiedz
#12

k_ella_k napisał(a):
miriam napisał(a):Ja tam wole ubrać się wziąć kijaszki i iść przed siebie , bo wiem ,ze dzięki temu nie tylko schudnę ,ale przede wszystkim będę zdrowsza.Rotfl


Miriam, czy rzeczywiscie chudniesz chodzac z kijkami? ja niestety nie. Pan kregoslup jest mi wdzieczny, bo sa 4 podpory, a nie dwie = nogi. Oczywiscie mozg dotleniony, wiec po przerwie lepiej sie pracuje, ale nie zauwazylam zmian w obwodach Beczy .

Nie wiem po ile chodzisz i jak często Ja robię 8 km codziennie . W zasadzie robiłam . Miałam przerwę. Rotfl Od jutra zaczynam swój marsz ,. Na początku to rośnie ci waga i obwód heheh Potem spada i nie wiesz kiedy . Ja schudłam bardzoooo duzo. Niestety jak przestaje się ruszasz to waga mi rośnie. No i gdyby nie ta chałwa. Rotfl
Odpowiedz
#13

Miriam:
nie moge ze wzgledu na obowiazki robic 8km/dziennie z kijkami, ale to sa wlasciwie 2 godziny Myśli .

Chodze rzadko i w parkach mojej dzielnicy sie ze mnie smieja, czasem pytaja gdzie zostawilam narty, wiec odpowiadam, ze pilnuja sniegu Rotfl

Wierze w wyniki regularnych cwiczen. Fajnie Miriam, ze widzisz dobre efekty.
Milo slyszec, ze nie tylko ja uwielbiam chalwe, lody i inne takie Hura
Odpowiedz
#14

KatiJo napisał(a):k_ella_k a poza tym jesteś zdrowa?
Ja od jakiegoś czasu tyję bez powodu, chociaż się nie obżeram i już znam winowajcę... Tarczyca...

Kiedys badalam tarczyce, bylo ok
dziekuje KatiJo za sugestie, sprawdze Uśmiech
Odpowiedz
#15

ja bylam na Dukanie -szybko sie chudnie i jak sie nie stosuje dalszych zalecen -szybko sie przybiera .
Ciekawe co piszecie ... moze sie czyms zainspiruje :banana-jumprope:
Odpowiedz
#16

Pitunia ja też byłam na Dukanie i scbhudłam 16 kg Hura Hura
potem przerwa,ale nie było efektu jo-jo bo się pilnowałam ( stosowałam zasady czwartek proteinowy )
Ale Dukana mogą stosować tylko osoby,które mają zdrwoe nerki i żeby je takie zachować w czasie diety należy pić 2- 3 litry wody dziennie !!!

A słyszałam o dobrej metodzie picia octu jabłkowego 6 %
ja kupuję w sklepie ziołowym.
Pije się 3 x dziennie szklankę wody + dwie łyżeczki octu jabłkowego,można dodać łyżkę miodu jak ktoś lubi.Pije się go przed posiłkami.Dwa,trzy tygodnie potem należy zrobić przerwę ( nie wiem ile też chyba tyle coś się piło ) i z powrotem można pić.
Kg ponoć fajnie lecą w dół.
Może ktoś stosował tę kurację ?
Odpowiedz
#17

"Nigdy i nigdzie, nawet na sekundę nie było prawdą, że wartość ludzkiej duszy i jej piękno jest zależna od liczby kilogramów jaką pokazuje waga ukryta pod łóżkiem w sypialni.
Jesteśmy niepowtarzalnymi istotami światła, energii i wody, które potrzebują tych fizycznych skafandrów by się na codzień poruszać i cieszyć darami życia tu na ziemi. Gdy zaczniemy definiować siebie na podstawie tego co może być zmierzone lub zważone, pewną część wewnątrz nas ogarnia smutek, coś się w nas buntuje, pewna część nas płacze, wręcz się złości
Wbrew pozorom, my nie chcemy jeść niezliczonej ilości słodkiej czekolady, NIE , my pragniemy tego by to nasze życie było jak słodka czekolada.
Chcemy pojednać się z dusza, chcemy posmakować ciekawości, wybrać sie w nieznane i poczuć słodycz jaką życie wypelnione miłością ma nam do zaoferowania. I jeśli w zamian porzucimy nasze poszukiwania, jeśli odłożymy nasze pragnienia na zakurzona półkę niepamięci i pozwolimy by strach zawładnął naszym życiem, poczujemy pustkę. Poczujemy się jakby czegoś nam brakło. Poczujemy się jakby więź z resztą wszechświata wypełniona słodyczą i miłością, siła, spokój i cisza opusciły nas na zawsze.
Nasz umysł złudnie obiecał nam że wraz z nową dieta nie tylko dostaniemy w prezencie nowe ciało, ale i że razem z nowym ciałem dostaniemy nowe życie. Tym samym, Jeśli nie cierpiałeś siebie do tej pory- pokochasz siebie a jesli terroryzowałeś siebie do granic wyczerpania, stanieisz sie miłującą oazą spokoju i cierpliwości.

JEDYNIE MIŁOŚĆ MA SENS, WSZYSTKO INNE JEST WYCZERPUJĄCE.
Czy wyobrażasz sobie jak inne byłoby twoje zycie dziś, gdyby za każdym razem jako dziecko gdy czułeś smutek i żal mama zapytała cie: " kochanie powiedz mi co ci dolega, powiedz mi jak się czujesz. Chcę usłyszeć każde drobne słowo, chcę wiedzieć o każdym uczuciu, którego teraz doświadczasz."
Pomyśl jak to by było gdyby za każdym razem kiedy byłeś rozczarowany czymś lub zraniony, twój tato objał cię i powiedział: "Skarbie opowiedz mi o tym więcej, powiedz mi jak sie czujesz wewnatrz twojego ciała gdy o tym myslisz? Jak sie zachowuje twoj zoładek, co czujesz w piersiach?" Ja jestem tu dla ciebie i pragnę wiedzieć każdą drobną rzecz, ja jestem tu by cie wysłuchać, by z tobą być, by cie przytulić, by cie kochać.

Każde uczucie, które nas odwiedza chce tego samego: być wysłuchanym. Każde uczucie przychodzi do nas nagle i bez zapowiedzi jednak zawsze w jednym i tym samym celu: by nas czegoś nauczyc. Pragnie nam opowiedzieć swoją historię, prosi byśmy go wysłuchali, otoczyli dobrocią i miłością by ono mogło przeistoczyć się z setek wirujących węży w niewinne serpentyny o kolorach tęczy.
Ty nie jesteś pomyłką ani problemem do naprawienia, jednak nie odkryjesz tego dopoki nie postanowisz przestać walić codzień glową w mur zbudowany z cegieł poczucia winy, wstydu i strachu przed samym sobą i światem.
Rumi pisząc o ptakach i tym jak uczą sie latać , napisał:
Jak sie uczą? Upadając. I to przy upadku ofiarowane im są skrzydła. By ofiraowano ci skrzydła musisz uwierzyć, że znajdujesz sie tu na ziemi po coś wiekszego niż utrata tych samych 10 kilo, około 300 razy przez kolejne 30-40 lat i musisz zrozumieć, że dobroć i miłość sa możliwe nawet w czymś tak drobnym jak to co wkładasz do ust na śniadanie co poranka. Zaczynając Tu i TERAZ.
W MOMENCIE GDY POSTAWISZ PIERWSZY KROK, GDY ZACZNIESZ TRAKTOWAĆ SIEBIE Z MIŁOŚCIĄ I SZACUNKIEM, NA KTÓRY WYDAJE CI SIE ŻE TYLKO SZCZUPLI I IDEALNI LUDZIE ZASŁUGUJĄ, zrozumiesz szybko- że miłość nigdy cie nie opusciła.
Zrozumiesz, że prawdziwa swiętość nie jest zawarta ni w twoich osiągnięciach ,ani w tym co jesz cz też ile ważysz. Zrozumiesz, że życie to o wiele wiecej niz ciągłe pchanie głazu obsesji pod stromą góre życia. Odłóż go teraz. I jeśli zgodzisz się powstrzymać od samokrytyki i pozbawiania się radości życia. Jesli zdecydujesz się zaryzykować i sprawić by jedzenie stało się twoim przyjacielem, jesli ZAUFASZ SOBIE i postanowisz WYBACZYĆ, zrozumiesz wtedy że Bóg nigdy cię nie opuścił. W smutku każdego końca i zachwycie każdego początku, w szumie i w ciszy oraz w momentach wzniesienia, za każdym razem gdy płaczesz myśląc o rozmiarze swojej tali w każdym twoim mrugnieciu oka i każdym oddechu twoim , w każdej łzie i uśmiechu Bóg jest tobą a ty jesteś nim."


zrodlo: Blog Eweliny Stepnickiej ''W poszukiwaniu optymalnego zdrowia'' ( ktory goraco polecam) <!-- m --><a class="postlink" href="http://surowadieta.blogspot.de/2012/08/jedynie-miosc-ma-sens-wszystko-inne.html">http://surowadieta.blogspot.de/2012/08/ ... -inne.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#18

Ja z całą odpowiedzialnością polecam DIETĘ ROZDZIELNĄ. Jestem już na niej od ponad roku i jestem w siódmym niebie. Wszystkie dolegliwości ze strony układu pokarmowego ustąpiły na dobre. Nigdy nie musiałem chudnąc bo jestem osobą szczupłą, ale cierpiałem na zespół jelita drażliwego. Po kilku miesiącach dołączyła do mnie moja mama. Na początku było jej trochę ciężko zrozumieć zasady i miała chwile słabości, ale po ok. dwóch tygodniach weszła w rytm. Schudła na niej 9kg w niecałe 3 miesiące. Jedząc tyle ile chce tylko, że zgodnie z zasadami łączenia. O nic innego w tej diecie nie chodzi. Ja zaczynałem od tej stronki <!-- m --><a class="postlink" href="http://gronkowiec.eu/dieta-rozdzielna-jak-laczyc-pokarmy.html">http://gronkowiec.eu/dieta-rozdzielna-j ... karmy.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#19

Ciekawa ta dieta rozdzielna, ale ja z doświadczenia wiem, że najlepszy jest ruch...każda forma doskonale wpływa na nasze samopoczucie i kondycję...trzeba tylko zacząć Tak
Odpowiedz
#20

A ja radzę poszukać dietetyka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, który zdiagnozuje problem i pomoże go usunąć by organizm doszedł do siebie...
Wtedy i tarczyca się stabilizuje Tak
I jelita...
(Tutaj wątroba i żołądek też wymagają uwagi i nerki mogą być "wychłodzone")
Samemu trudno, bo to...obszerna nauka.....
Nie wystarczy znać kuchnię Pieciu Przemian, bo ona bazuje na smakach informacyjnych a nie terapeutycznych Bezradny
Właściwy ruch, który powoduje dobre krążenie energii i niwelowanie zastojów energetycznych w organach - żaden wysiłek na siłowni Dobani
Półgodzinny marsz z kijkami z rana, taniec po południu - w sumie to powinno być tego ruchu koło 3 godzin dziennie...
Dieta terapeutczna - do uzyskania równowagi, zioła (np 3 zielone kardamony, całe -zalane szklanka wrzątku 1xdziennie), częste popijane baaardzo ciepłej wody w ciagu dnia i najczęściej w przypadku kobiet unikanie cukru i produktów mlecznych (tak w uogólnieniu) powodujących nadmiar śluzu i wilgoci w organiźmie...
I kontrola EMOCJI!!!
Tych złych Ok
Choć nadmierna radość też nie jest wskazana a POGODA DUCHA Muza
Odpowiedz
#21

hej!

ja schudłam 15 kg na diecie plaż południa, własciwie jest ona bardzo dobrym sposobem odżywiania i wiele nawyków mi zostało do dnia dzisiejszego.

bardzo dobrze się czuje jedząc wg przepisów tej diety, polecam oczywiście nie należy zapominać o ruchu, on zawsze dobrze robi Uśmiech
Odpowiedz
#22

co to za dieta ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości