Proszę o pomoc w interpretacji :)
#1

Dzieciństwo-Kochankowie
Wiek średni -Cesarzowa
Wiek dojrzały-Głupiec
Podświadomość-Pustelnik
Świadomość-Cesarzowa
Misja -Pustelnik
Dary-Diabeł
Oczko
Ciekawe co oznaczają te Cesarzowe?
Odpowiedz
#2

Wiek dojrzały Głupiec -czyżbym miała mieć w starszym wieku dziecko,czy będę zaczynała wszystko od nowa?
Odpowiedz
#3

a skąd Ci Lila 2 Cesarzowe wyszły?

średni wiek i świadomość - bądź cesarzową swojego życia
może i będziesz zaczynać od początku ( albo będziesz miała życie lekkie i przyjemne i nie będziesz musiała się o nic troszczyć ??? na przykłąd ... z całego serca Ci życzę )
misja - nauczysz się na swoich błędach
ale w darach masz dużo seksu!!!!

wg mnie oczywiście Oczko
Odpowiedz
#4

Byłoby fajnie,ale z moim pechem hmmUśmiech 6/3/22
9/3+22=25-22=3
Odpowiedz
#5

Po przeczytaniu tu klików portretów,spróbowałam swoich sił,zrobię najpierw poprawnie obliczenia.Proszę zerknijcie czy poobliczałam dobrze.DziękujeUśmiechz daty 6/3/22
1)Dzieciństwo-Kochankowie
2)Wiek średni-Cesarzowa
3)Wiek dojrzały-Głupiec
4)Podświadomość-Pustelnik
5)Świadomość-Cesarzowa
6)Nad świadomość-Wisielec
7)Misja-Pustelnik
8)Dary-Wisielec
9)Poprzednie wcielenie-Cesarzowa
10)Co robiłam-Słonce
11)Zadanie karmiczne-Wiena
12)Liczba harmonii psychicznej-Kapłanka
13)Jak się postrzegam-Kapłan
14)Jak widza mnie inni-Diabeł
15)Odpracowanie karmy-Rydwan
17)Punkt komfortu karmy-Kochankowie
18)Jak pracować z misją na obecne wcielenie- Pustelnik
Wiem ze to czasochłonne,ale gdyby ktoś miał czas i chęci to pomóżcie w interpretacji.Sama też będę próbowaćUśmiech
Odpowiedz
#6

Dzieciństwo w samotności,szybko trzeba było dorosnąć,matka ponad wszystko stawiała partnera niż własne dzieci.Wiek średni jak i świadomość-nie skupiać się za bardzo na sobie,doceniać swoją kobiecość,również być dobrą matką.Wiek dojrzały-trzeba zacząć wszystko od nowa,albo upłynie beztrosko ha bądź urodzi się dzieciątko. Pustelnik jako lęki -strach przed samotnoscią,kapleksy zwiazane z niska samooceną.Nad świadomość -Ukryte talenty wyczytałam na forum ze mogą być związane z aranżacją wnętrz,ale to mi w ogóle nie pasuje.Misja-rozwijać się duchowo,mieć szacunek do osób starszych,poznawać dawne kultury tradycji.Dary to nie Wisielec a Diabeł-ludzie ci zostali obdarzeni brakiem leku przed trudnymi zadaniami,są urodziwi,posiadają dużo energii ,która może realizować się na wielu poziomach np.mogą zajmować sie bioenergoterapia,posiadają dar uzdrawiania.,9,10,11,15,17,18nie wiem nie doczytałam.12)Harmonia psychiczna-kontakt z przyroda ,wyjazdy na siew ,do lasu i pomaganie innym. Utrzymywanie dobrych kontaktów z matką,oraz zajmowanie się wiedza tajemna.14)Widzę się jako osoba surowa i wymagająca.15)Inni postrzegają mnie jako aktywną z energia,wybuchową,mówiącą co myśli i przez to mogą się trochę mnie bać.

Jeżeli jest ktoś chętny i mógłby coś dodaćUśmiech to Bardzo proszęUśmiech
Odpowiedz
#7

Liluś zgodnie z umową...
postaram się zrobić tak jak czuję....

przede wszystkim od razu rzuca się lęk przed samotnością i niska samoocena. Dzieciństwo pod znakiem miłości ale czy względem Ciebie. Później życie w kompleksach i ciągłe pytanie "czy jestem wystarczająco kobieca?" Nie czujesz się taka. Ale trzeba zacząć od nowa. Spojrzeć na życie z innej perspektywy. Narodzić się na nowo.
Dobrze się czujesz będąc potrzebna - pomagając innym.
Musisz popracować nad Sobą nad swoją równowagą wewnętrzną - tarot trochę pomaga .....Aby to wykonać masz pewien urok osobisty i oczywiście predyspozycje ezo.
Uważasz Siebie za osobę inteligentną ale często bardzo wymagająca szczególnie w stosunku do norm moralnych.
Inni widzą Cię jako osobę energiczną, czasem wybuchową ale o jasnych poglądach.

I dziękuję za to że mogłem to zrobić - w programie znalazłem pare błedów.
Odpowiedz
#8

Dziekuje Janku Buźki
Uśmiech
Co do samotności to nie wyobrażam sobie bycia tylko we dwoje bo u mnie zawsze w domu pełno ludzi Oczko ale dzieci kiedyś odchodzą Smutny
Co do kobiecości to do 17 roku byłam chłopczyca,nie zwracałam uwagi na swój seksapil ,hm odnośnie dowartościowania tego mi nie brakło bo byłam jedna jedyna dziewczynka w całej rodzinie . Wybuchowa jestem do tej pory ,ale zawsze sprawiedliwa i szczera.

Dziękuje Janku Uśmiech
Odpowiedz
#9

Znaczy trafna interpretacja Język
Odpowiedz
#10

Ok Oklaski
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości