Co kolor torebki mówi o tobie?
#1

W białych gustują elegantki, w czerwonych ekstrawertyczki... – zobacz co kolor twojej torebki mówi o twojej osobowości.

Torebka zdradza charakter
Czasem po wejściu do jakiegoś sklepu od razu kierujesz oko na tę a nie inną torebkę.
Podoba ci się i już.
I kompletnie nie wiesz dlaczego spodobał ci się ten a nie inny kolor lub fason.
Taka torebka, kupiona pod wpływem impulsu lub przeciwnie, długo wychodzona, potrafi stać się towarzyszką na wiele lat.
Z kolei gdy kupisz torebkę wbrew sobie, zwykle ląduje ona na dnie szafy...
Psycholodzy są zdania, że ulubiony kolor torebki sygnalizuje nasz charakter.
Ale jeśli jesteś dobrą obserwatorką, też to może już wcześniej zauważyłaś.
Zobacz zatem...

Czy twój kolor torebki pasuje do ciebie?
W przypadku torebek szarych i czarnych, ważny jest też rozmiar.

Perfekcjonistka - szara lub czarna niewielka, klasyczna
Ten kolor i fason wybierają zdyscyplinowane dziewczyny.
Ich dewizą jest sumienność i punktualność.
Dziewczyna kochająca takie torebki szybko podejmuje decyzje i nie żałuje ich.
Poza tym jest perfekcjonistką.
Uważa, że torebkę ma się po to, aby nosić w niej tylko niezbędne rzeczy typu telefon, portfel, klucze, chusteczki.

Pani przewidująca - szara lub czarna duża torba
Dziewczyna zorganizowana i przewidująca.
Lubi mieć przy sobie to co niezbędne.
Każdy, pozornie nic nie znaczący skarb (np. książka, dokument, okulary, notes, książka, nawet buty na zmianę) może się przecież przydać w najmniej niespodziewanym momencie.
Dzięki temu czuje się przygotowana na każdą sytuację.

Szara myszka - szara lub czarna torebka średniej wielkości
Kobieta nieśmiała, o bardzo niskiej samoocenie, zmęczona życiem i rozczarowana światem.
Nie lubi zwracać na siebie uwagi i taki fason torebki pozwala jej się ukryć w tłumie.

Dobra towarzyszka - brązowa torebka
Ten fason torebki zdradza osobowość ciepłą i kontaktową.

Elegantka - biała torebka
Dziewczyna uczciwa, schludna, czysta, elegancka, ceniąca prostotę

Ekstrawertyczka - czerwona torebka
Osobowość dominująca i dynamiczna.
Dziewczyna kochająca czerwone torebki lubi zwracać na siebie uwagę i być adorowana.

Wzbudzająca zaufanie - zielona torebka
Właścicielce tej torebki można zaufać.
Dziewczyna kochająca zielone torebki ceni sobie spokój i harmonię.

Artystka - niebieska torebka
Ten kolor torebki zdradza kreatywną osobowość, o otwartym umyśle.
Dziewczyny gustujące w niebieskich torebkach zwykle budzą szacunek otoczenia i cieszą się autorytetem.

Odważna dziewczynka - Soczysta, neonowa torebka (np. cytrynowa żółć, oranż, fiolet)
Dziewczyna odważna i zdecydowana.
To prawdziwa indywidualistka, nie przejmująca się opiniami innych.

Romantyczka - pastelowa torebka
Pastele zdradzają romantyczny, spokojny charakter.
Dziewczyna gustująca w pastelowych torebkach oraz kwiecistych motywach ma bogate życie wewnętrzne.

Zwariowana optymistka - wyraźny, kwiecisty motyw i kolorowe mozaiki
Takie torebki sygnalizują zwariowany, optymistyczny charakter właścicielki.

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#2

Krysiu , to ja jestem odwazna dziewczynka :happy-cheerleadersmileygirl: ...mam bardzo pomaranczowa ,zarowiasta torebke. Kupilam w Polsce. Uwielbiam ja.
Odpowiedz
#3

A ja
krystyna napisał(a):Dobra towarzyszka - brązowa torebka
Ten fason torebki zdradza osobowość ciepłą i kontaktową.
i żółta Rotfl Rotfl
krystyna napisał(a):Odważna dziewczynka - Soczysta, neonowa torebka (np. cytrynowa żółć, oranż, fiolet)
Dziewczyna odważna i zdecydowana.
To prawdziwa indywidualistka, nie przejmująca się opiniami innych.

Mam jeszcze ostrą zieleń Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#4

Moja torebka
krystyna napisał(a):Dobra towarzyszka - brązowa torebka
Ten fason torebki zdradza osobowość ciepłą i kontaktową.

i soczyście zielona
krystyna napisał(a):Wzbudzająca zaufanie - zielona torebka
Właścicielce tej torebki można zaufać.
Dziewczyna kochająca zielone torebki ceni sobie spokój i harmonię.

Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#5

uwielbiam moja rozowa widoczna z daleka torebke Oczko na zmiane z mala czarna, ale torebek mam od groma roznastych i najrozniejszych, w kwiatki, wyszywane cekinami, w zwierzece wzorki, w komiks nawet Oczko
Odpowiedz
#6

a ja mam duża czerwona torbe jak i biała dużą Rotfl
Odpowiedz
#7

Krystyna, ale ciekawy post i duzo w nim prawdy jezeli chodzi o mnie. Musze sie przyznac, ze mam slabosc do butow i torebek. Moj mlodszy syn, gdy byl maly, mowil na mnie "buciara" Oczko no i torebki towarzyszyly butom Rotfl .

mam ich wiele, rozne kolory i wielkosci.
Odpowiedz
#8

mam bardzo dużo torebek. małych, dużych, średnich od białego po czerń. obecnie noszą brązową, trzymaną w dłoni, średniej wielkości. bardzo oryginalna, bo nawet w salonie Ewy Minge zapytały gdzie kupiłam taką torebkę. niestety rzadko można w niej coś znaleźć, bo jest mało funkcjonalna. na szczęście zaczęła już się niszczyć, dlatego na końcu lata oddam ją lub wyrzucę.
Odpowiedz
#9

Niestety mam chwili obecnej tylko jedną średnią brązową torebkę, ale... marzy mi się skórzana kremowa i zielona Uśmiech
Odpowiedz
#10

Uwielbiam torebki...mam wiele różnych (preferuję duże) we wszystkich wskazanych kolorach i często je zmieniam Oczko
Odpowiedz
#11

szare, brązowe i zielone
Odpowiedz
#12

ale ciekawa charakterystyka
uwielbiam torebki i mam chyba we wszystkich kolorach
ale takie co bardzo często po nie sięgam to : czerń, brąz, czerwień, granat Oczko
Odpowiedz
#13

Ja lubię duże torebki, i brązowe...ogólnie kocham się w kolorze brązu i zieleni, nie lubię niebieskiego
Odpowiedz
#14

na co dzień używam błękitnego pastelowego plecaczka, na wyjścia oficjalne biało-czarną elegancką dzierganą szydełkiem w okragłe wzory.... Myśli
Odpowiedz
#15

Na pierwszym miejscu zdecydowanie czerwona, następnie beże i czerńUśmiech

Czasami trzeba wybaczyć choć przepraszam było nieme...
Odpowiedz
#16

To ja teraz mam szarą, a przedtem tylko czarne. To prawda jest bardzo pojemna Rotfl
Odpowiedz
#17

A ja uwielbiam torebki...mam ich chyba z 50?! Czarne, czerwone, pomarańcz, żółty, biały, a na plażę z tygrysem Uśmiech
Odpowiedz
#18

Bardzo trafny opis który faktycznie odzwierciedla charakter kobiety Uśmiech
ja kocham się w brązach i zieleni ale faktycznie wszystko sie zgadza..... Oklaski Hura co do torebek to tez faktycznie mam ich tak duzo i to w roznych kolorach,ze czasem zapominam o ktorejś.. latem lubię do kolorowych ubran bardziej dobrać torebki pastelowe,ogólnie lubię te większe...
wiadomo elegancka wizyta to i elegancka torebka Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#19

Uśmiech Zgadzam się z tym moje są przede wszystkim duże Rotfl brązowe zielona i czarne Oczko
Odpowiedz
#20

Wszystlie moje torebli maja wzory etniczne i przywiezione sa z podrozy - wiec chyba zwariowana optymistka - i przyznam, ze troszke to pasuje Uśmiech
Odpowiedz
#21

ciekawy temat xD... jako facet nigdy w to nie wnikałem dlaczego kobiety lubia torebki takie a nie inne xD a tu proszę tyle cennych informacji Myśli Rotfl wracając do dużych torebek i przewidujących pań Rotfl widziałem kiedys jak dzielna niewiasta okładała takimi gabarytami pan na przystanku Rotfl
Odpowiedz
#22

hahaha świetny temat...u mnie granatowe i czerwone średniej wielkości. I uwielbiam saszetki na biodra szczególnie gdy jestem w biegu..mega wygoda.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości