Purpura

Ło matko!
Widziałem już te szkła gdzieś... Piłem z nich chyba nawet, bo były zadedykowane dla purpuromaniaków czy jakoś tak. Rotfl
Obraz śliczny! To abstrakcja? Czy co? Rotfl

WITAJCIE! Buźki Kwiatek

[Obrazek: purple_happiness_by_tjg_kuragari-d3185h4.png]
Odpowiedz

Witaj ! Purpuromaniaku. Rotfl Dziękuję za uznanie , no tak jakby , abstrakcja. Rotfl Rotfl


[Obrazek: 6460733-grafika-tekstury-komputer-render...wiatla.jpg]
Odpowiedz

tak myślałem, ewentualnie obstawiałem kwiaty Oczko
To cały obraz, czy fragment?
Odpowiedz

Cały Zawstydzony Jest bardzo malutki . Rotfl
Odpowiedz

miriam napisał(a):[Obrazek: Chianti_Classico_4b0c187f2736e.jpg]

No to kochana już polewam . Rotfl Morfiii wracaj !!! mam dla Ciebie prezent . Buziak Rotfl Własnoręcznie malowany. Zawstydzony Rotfl

[Obrazek: img9236ms.jpg]

Miriam, ależ kolorystyka Oklaski cudna Kwiatek
MUśmiech
Odpowiedz

Marzenko

sprawa wygląda tak
prawdopodobnie obraz zbyt mały jak na Morfetowe ściany ...
ja go już zaklepałam ... a Mira będzie większy malować Cwaniak Cwaniak Cwaniak

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

normalnie z krzesła mnie podniosło jak go zobaczyłam Ok Kwiatek
Odpowiedz

No to ja drugą kopię poproszęUśmiech
Widzę, że nie tylko mnie się podobał!
MUśmiech
Odpowiedz

Pociesza Buziak Buźki Buźki Buźki
Kwiatek
Odpowiedz

Buźki Buźki Buźki Buźki Buźki Buźki
MUśmiech
Odpowiedz

heheheh Do spania wiedźmy . Późno już. Rotfl Chińczyków przeraziło purpurowe niebo . Strach się bać Szok

<!-- m --><a class="postlink" href="http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chinczykow-przerazilo-mocno-purpurowe-niebo?quicktabs_1=1">http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chinc ... cktabs_1=1</a><!-- m -->
Odpowiedz

Co tam Chińce, Ty się bierz za malowanie Ok
MUśmiech
Odpowiedz

ale ich juz nie powinno nic dziwić ... purpurowe niebo, miasta widmo nad rzeką ... wymyslisz sobie coś a oni juz mają ...

fiu-fiu

ja zaraz spadam do spania ... no czekałam na to zdjęcie Morfiego od fryzjera ... a tu nic ... Plotki


Mira ... Twój obraz ma wzięcie ... ja kocham ten malutki ... fiolecikowe kółeczka czy kręgi Buźki Buźki
Odpowiedz

Pani MIRIAM obraz jest przepiękny, uroczy, wspaniały! Kwiatek
Czy ja mogę Go Pani "zakradnąć" tzn. zapisać do mojego komputera i będzie na pulpicie? :happy-sunshine:
Odpowiedz

Google w purpurze

[Obrazek: javelin-2012-hp.jpg]
Odpowiedz

Jutrzenka napisał(a):Pani MIRIAM obraz jest przepiękny, uroczy, wspaniały! Kwiatek
Czy ja mogę Go Pani "zakradnąć" tzn. zapisać do mojego komputera i będzie na pulpicie? :happy-sunshine:


Ło matko jedyna Szok . Miriam jestem Rotfl Rotfl Oczywiście , ze możesz , będzie mi bardzo miło . Tylko mam wątpliwości , czy ikonki będą widoczne. Rotfl Rotfl Buźki
Odpowiedz

Morfi sam to malowałeś Myśli

tak mi się dziwnie na noc skojarzyło z jazdą samochodem w nocy i jakby w deszczu ...
jedziesz i widzisz taki uśmiechnięty samochód naprzeciwko Ciebie Rotfl

[Obrazek: purple_happiness_by_tjg_kuragari-d3185h4.png] Ok
Odpowiedz

Cześc Morfi Hejka Dziś na obiad mam fasolkę i chciałam się z Tobą podzielić Rotfl
Fotki zrobilam przed ugotowaniem, bo po robi sie zielona
[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]
A po obiedzie na deser Mniam
[Obrazek: bdcfdd4bc599e771.jpg]
[Obrazek: drzewa_sliwy3.jpg]
Odpowiedz

Kasha oczywiście, że ja tego sam nie namalowałem Rotfl Rotfl Rotfl
Syla bardzo dziękuję, u mnie na obiad był melon, bo nic innego nie chce się jeść w taki upał. Niestety nie był purpurowy jak na poniższym zdjęciu, ale rekompensował to smakiem. Tak

[Obrazek: 111003-Pale-Purple-Melon.jpg]
Odpowiedz

miriam napisał(a):
Jutrzenka napisał(a):Pani MIRIAM obraz jest przepiękny, uroczy, wspaniały! Kwiatek
Czy ja mogę Go Pani "zakradnąć" tzn. zapisać do mojego komputera i będzie na pulpicie? :happy-sunshine:


Ło matko jedyna Szok . Miriam jestem Rotfl Rotfl Oczywiście , ze możesz , będzie mi bardzo miło . Tylko mam wątpliwości , czy ikonki będą widoczne. Rotfl Rotfl Buźki



Witam serdecznie. Uśmiech
Cała przyjemność po mojej stronie. Buziak
Miło mi (ja jestem Iwona).
Miriam dziękuje bardo bardzo bardzo ... za udostępnienie cudownego, przepięknego obrazu, że mogłam skopiować i mieć na pulpicie. Hura
Idealnie pasuje do mojego komputera, super, polecam.
Wszystko dokładnie widać, nie ma nic zamazane, REWELACJA! Ok
Ps. Ja mam małego 10" neetboka-laptopa, a obraz jest idealny. Oklaski
Miriam jestem wdzięczna DZIĘKUJE ... ... ... Buźki Oklaski :happy-sunshine:
Pozdrawiam.
Odpowiedz

A propo nie pytałam się (pana) Morfeusza czy mogę tak sobie tutaj na (pana) Jego wątku - temacie "urzędować", sama sobie po prostu weszłam i wrzucam co nieco, taka samowolka z mojej strony Rotfl
Uśmiech Uśmiech
Myśli
Odpowiedz

Purpurowe piaski...

[Obrazek: c4e_5493_923998.jpeg]
Odpowiedz

A ja mam dzis dla Ciebie
[ATTACHMENT NOT FOUND]
prawie jak Twój psiak Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości