Purpura
#89

Dostałem dziś w prezencie purpurowy klon palmowy, dołączył do wczorajszych drzew w purpurowej części mojego ogrodu Oczko

[Obrazek: klonpc1.jpg]
Odpowiedz
#90

Sprawiedliwość z talii Crystal Tarot E. Trevisan w symbolicznie purpurowej szacie Uśmiech
Odpowiedz
#91

morfeusz napisał(a):Tu nie widzę purpury, która jest mocno nasyconą barwą czerwieni i fioletu...
Oj, bo to zdjecie telefonem robione i taka "purpurka" wyszła Bezradny
W realu była lepsza Uśmiech
Odpowiedz
#92

Podrasowałem Ci trochę to zdjęcie Oczko

[Obrazek: vd44y.jpg]
Odpowiedz
#93

morfeusz napisał(a):No nie! Dziecko Rosemary to genialny film, na czele z Mią Farrow! Zły
Pomimo wieku filmu, świetnie radzi sobie ze współczesnymi przeciętniakami w zestawieniach Top Horror Movies Ever...

Popieram Lilę! film radzi sobie ze względu na tematykę ( no i muzę Muza ) ale mimo, że Mia zagrała nawet nawet ... to później mimo, że grywała głowne role w fillmach Allena ... nawet ten fakt nie pomógł jej zostać gwiazdą jak Diane Keaton ... która również grała w jego prawie wszystkich filmach

Morfi lubisz horrory! Rosemarys baby mieści się w gatunku ... ale Mia ... przeminęła z wiatrem
Odpowiedz
#94

Nadal jest osobliwie dziwna, w nowym Omenie jest bardziej przerażająca niż samo dziecko. Rotfl
Odpowiedz
#95

Cała Mia ... ale nie pamiętam jej z nowego Omena ...

pamiętam starego Omena ... potem nowoczesną wersję Omena ... i co była kolejna?
czy Mia grała tak słabo, że nawet jej nie zauważyłam??? Rotfl
to mój koniec tematu Mia
Odpowiedz
#96

Grała opiekunkę do dziecka, drobna rólka, ukłon reżysera w stronę fanów Mii (Miji? ale głupio się odmienia), ale bardzo charakterystycznie wyszło i nie da się zapomnieć.
Odpowiedz
#97

ot ... i nawet jej nie zauważyłam ... lub przeminęła z wiatrem ...

a pamiętam jak czekałam na nowego Omena ... ciekawa byłam jak zrobią te wszystkie efekty ...
ale Mii nie pamiętam! Ok



fajnie podrasowałeś Tarową fotę ... teraz jest naprawdę purpurowa Ok
Odpowiedz
#98

voila!

[Obrazek: omen6.jpg]
Odpowiedz
#99

dzięki Morfi ... muszę to obejrzeć jeszcze raz ... bo lubię tego głównego aktora Lieva Kwiatek

ale pies jest piękny !
Odpowiedz

A ,moje urodzinowe kwiaty od dzieci z NY byly bialo-purpurowe...ale nie zrobie zdjecia zeby wstawic , bo bym musiala zmarnowac darmo caly dzien... Dobani
Odpowiedz

Le Stelle również mam Crystal Tarot E. Trevisan, tylko jeszcze nie miałem okazji z nim pracować...
Jak się pracuje z tą talią?
Odpowiedz

Morfeuszu, z informacji przewijających się w postach widziałam, że masz jedną z talii Marchettiego i Bohemian Gothic T., obie z obrazkowymi małymi arkanami, a w Crystal, jak wiesz, małe są raczej ubogie w symbole. Zadałeś niby proste pytanie, ale jakoś nie umiem krótko odpowiedzieć Uśmiech Przede wszystkim lubię tę talię - wizualnie, kolorystycznie. Jak napisałam w poście o taliach, moja wersja jest na lichym papierze i ciągle walczę z chęcią uchronienia jej przez "zszarzeniem", dlatego uczciwie mówiąc korzystam z niej naprawdę od czasu do czasu. Jeśli chodzi o samą interpretację, to po części opieram się na "graficznym przekazie" (jednak) - czyli jak się układają np. miecze, jakie symbole są "pochowane" na danej karcie, ale też włącza się więcej z mojej strony "wypracowanego" rozumienia znaczeń i budowania całej interpretacji. Czyli więcej "praktycznego korzystania z doświadczenia" niż "spontanicznego odczytu intuicyjnego".
Ogólnie zauważyłam, że u mnie bardzo ważne jest "lubienie" talii. Jeśli je lubię, dobrze mi się z nimi pracuje. Natomiast jeśli pytasz o to, czy lepiej lub gorzej się je interpretuje w porównaniu do innych talii... hmm... może rzeczywiście trochę trudniej się pracuje z kartami tego typu, może mniej sugerują "wprost"... Chociaż to może być też plusem.

Ale zaskoczyłeś mnie, że masz tę talię Uśmiech Wcześniej wydawało mi się, że gustujesz raczej w taliach utrzymanych w gotyckim stylu. A Crystal T. to taka barwna talia Oczko
Odpowiedz

Tak, mam jeszcze kilka innych talii - zapraszam na targ ezoteryczny u nas na forum, kilka wymienię na jakieś inne talie, bo część jest za cukierkowa jak dla mnie. Preferuję często talie ciemne, ponieważ jakoś dobrze się w nich orientuję, wbrew pozorom nie widzę samych ciemnych rzeczy.
Tarota Kryształów chciałem nabyć ze względu na mocną kreskę, geometrię, symetrię, asymetrię - lubię kryształy, ze względu na ich idealną strukturę, czysty przekaz.
Ponieważ lubię AM w wersji marsylskiej, to nie mam problemu z pracą z takimi taliami, trzeba się tylko oprzeć na znaczeniu karty poznanym osobiście, z doświadczenia.
Z lubieniem w pełni się zgadzam, im bardziej talię lubię, tym więcej ona do mnie mówi.
Odpowiedz

Steampunk Tarot taki popularny na naszym forum, a nikt nie zgłosił, że karta króla buław aż kipi od pięknej królewskiej purpury

[Obrazek: King_of_Wands.jpg]
Odpowiedz

To Ci się udało Morfi Oklaski Oklaski Oklaski

piękne zdjęcie wkleiłeś ... wielkie ... i dlatego ta purpura taka wielka również

tak się przypatrywałam karcie Gwiazda co to za kolor czy to jeszcze purpura - ciemna ... czy też prawie czarny fiolet ??? Myśli


Kwiatek
Odpowiedz

no to jeszcze coś dla zakochanych w lawendowych polach


[Obrazek: 534849_412732625424219_1750278293_n.jpg]
Odpowiedz

Morfeuszku a gdzie fotki Twojej sypialni Myśli Rotfl
Odpowiedz

Mmmm, taka lawenda! Jakbym wybrał się na spacer po takim polu, to bym nie wrócił z tego spaceru, tylko bym zasnął po drodze. Rotfl
Sypialnię można podziwiać tylko osobiście. Oczko
Odpowiedz

morfeusz napisał(a):Sypialnię można podziwiać tylko osobiście. Oczko
Zawstydzony
Odpowiedz

Morfeusz ... czt Ty wiesz jakie ja odkrycie dzisiaj zrobiłam ... w związku z kapeluszem Audrey?!

czy Ty sobie wyobrażasz, że w sypialni na ścianie wiszą u mnie 2 zbieracze kurzu ... duże angielskie kapelusze ... jeden jest koloru lila bez ... a drugi purpurowy!!!

może zrobię sobie w nim fotę to wstawię do PURPURY! Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości