Świece na każdy dzień tygodnia
#23

słuchajcie ... znalazłam taka notatkę z zeszłego tygodnia ... z programu pani Beaty Dymki ...

od 18go do 24go maja jest czas na palenie zielonej świecy ... nie zanotowałam w jakiej intencji ... sorry ... no ale przypuszczam, że w tej zielono- oczywistej ... przyciąganie dobrobytu itp

i Beata Dymka powiedziała, że 18sty czyli dziś ma największą moc ... czyli ... zielone świece kobiety zapalać dzisiaj ... Ok



a teraz inna notatka chyba od Magdaleny Zięby:

błękitna świeca - czwartek - na przyciągnięcie prestiżu i dobrej pracy Myśli czy jakaś świecowa specjalistka jest to w stanie zweryfikować Prosi
Odpowiedz
#24

zadam topytanie tutaj ... bo nie chcę zamieszania robić

Suna! dziś akurat nie ma pustego biegu księżyca i od 11.03 rano można palić świece

czy ta zasada właśnie tutaj obowiązuje ... czy to tylko w jakiejś bardzo zaawansowanej białej magii ...

i jeszcze jedno ... może być bardzo przydatne ... tu na forum ... tak sądzę
myślę, że fajnie byłoby gdybyśmy mieli jakiś taki księżycowy zegar na forum ...
taki automatyczny, że patrzysz i wiesz jaką mamy fazę i może czy to pusty bieg ...
( chociaż sądzę, że z tym automatycznue wyświetlanym pustym biegiem będzie najtrudniej bo jeszcze u nikogo tego nie widziałam )

to taki wolny wniosek tylko ... ale pytanie o palenie świec w czasie pustego biegu księżyca jak najbardziej nurtujące Myśli
Odpowiedz
#25

Kasha ale Ty masz pytan, mialas cyferki wybierac, a nie myslec o swiecach Oczko

wiec tak jak mowilam dzien przypada nie tylko jednemu kolorowi swiecy, wiec blekitny jest ok rowniez jezeli chcemy poprostu uswiecic dzien, ja takie swiece pale gdy ubywa ksiezyca, beza zadnych rytualow, poprostu dla dnia
od 18 do 24 maja zielona siweca, mysle ze ma sluzyc dobremu zdrowiu inaczej mowiac usunac choroby, zle stany psychiczne, ksiezayca ubywa wiec magia przyciagania napewno nie zadziala (przetestowane 1000 razy)
dzisiaj mozna palic swiece, jak i codzien ale trzeba patrzec jaki jest ksiezyc, dzisiaj nie zadziala magia przyciagania, mozna palic swiece w intencji
cos pominelam?

ja pale swiece od wiekow hahaha i nie twierdze ze sa to sposoby 100% towe, pisze z wlasnego doswiadczenia, co pomoglo co nie, stosowalam tez magie dla innych osob na ich prosbe, mam duze doswiadczenie i to co pisze to taka moja ksiega cieni Uśmiech

magie stosuje swiadomie od lat chyba 17, no troche to jest lat doswiadczen, wbrew pozorom nie jest to takie proste, dlatego wielu ludziom nie wychodzi czar Uśmiech
Odpowiedz
#26

zapaliłąm 2 ... czyli jedna juz nie zadziała ... ale jedna powinna ...

numerki wybrałam ... zakupiłam ... nie było kolejki ... nie mam numerów potencjalnych milionerów ...
Odpowiedz
#27

Uśmiech Kasha a tak patrzac po Helge to Ty zblizasz sie do tysiaczka Oczko
Odpowiedz
#28

a Ty do 700 stara! Ok

ja się zbliżam ale to tylko dzięki zagadkom z 1 i z 3 kart ...
co tam się dzieje??? Szok Szok Szok ... szczeglnie jak Alex zadaje zagadki Krzyk Krzyk Krzyk ... setki pytań ... i tak licznik bije ... Rotfl

zapraszamy na zagadki z 1 i 3 kart ... każda głowa i talia się przyda ... Kwiatek
Odpowiedz
#29

a jaka swieca na fajnego faceta?Rotfl
Odpowiedz
#30

na romantyczna milosc rozowa, na zmyslowego kochanka czerwona Uśmiech
Odpowiedz
#31

najlepiej dwa w jednym :/
Odpowiedz
#32

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQRRcHjo6Cm1CO3Rgsgwp3...76A15NHu8Z]
Suna a z nietypowych kolorów mam jeszcze takie fuksjowy róż
czy ten kolor do czegoś mi się przyda czy tylko do kolacyjek przy świeczkach??? Myśli
( nie mam tych jak serca ze zdjęcia - ale kolor właśnie ten )
Odpowiedz
#33

No oczywiscie, ja widze ten kolor jako rozowy (czy sie myle?) czyli do przyciagniecia milosci romantycznej, ale tez do poprawy stosunkow przyjacielskich, lepszej atmosfery z wspolpracownikami, ogolnie do poprawy relacji miedzy ludzkich, jak najbardziej tak

mozesz go tez uzyc do magii poprawy urody, fantastycznie sie nadaje ten odcien Uśmiech i do spraw ochronnych typowo kobiecych, np dotyczace ciazy
Odpowiedz
#34

wiesz co ... no mi też on się wydawał różowy ... ale on jest ciemny i tu nazywają go fuksją ...
a do magii różowe świeczki to wszędzie są pokazywane takie pastelowe róż ... dlatego się zapytałam ...
no ale wrazie co ... jak będzie trzeba to będę mogła ich użyć na fizykoterapeutę ... zanim za szybko mnie wyleczy Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#35

hahaha oj tak na fizykoterapeute powinny zadzialac, mzoe nie bedzie to dlugie uczucie ale za to plomienne Rotfl
Odpowiedz
#36

no pan bardzo miły jest i delikatny ( jak każdy fizykoterapeuta pewnie Rotfl ) ... nie w moim typie ...
ja zaprogramowana na facetów jak Ty ... i tu nagle jak grom z jasnego nieba ... zaczał podobać mi się pomysł poflirtowania z panem ... Oczko

jestem okropna Beczy Krzyk Beczy
Odpowiedz
#37

ze mna juz nie flirtuja, bo ja z nich glupkow robie hehehe mowilam ze jestem wredna Rotfl
Odpowiedz
#38

Suna napisał(a):na romantyczna milosc rozowa, na zmyslowego kochanka czerwona Uśmiech
Do tego jeszcze można zrobić rytuał.
Odpowiedz
#39

pan ze mną nie flirtuje ... powiedziałam, że jest miły tak normalnie jak każdy fizjoterapeuta pewnie ... i nie w moim typie ... i chyba młodszy nawet ...
ale coś mnie strzeliło 2 dni temu, że musze pana wypróbować ...
coś jest narzeczy ... bo będąc zaprogramowana na NIE ... 2 tyg temu kupiłąm sobie krwisto czerwoną krzycząca pomadkę ... Krzyk
pana widziałam w środę rano pierwszy raz ... a zobaczę go ponownie za 9 dni ...
zobaczymy ... może mi minie do tej pory ...
no ja to szczerozłote serce mam ... ale nadrabiam sukowatością ... żeby ludzie respekt mieli Rotfl
oszalałąm Krzyk
Odpowiedz
#40

Kolor różowy odpowiedni jest dla świec, które palone są podczas zawierania zgody lub wyjaśniania nieporozumień. Różowe świece będą odpowiednie do ozdobienia stołu podczas romantycznej kolacji dla dwojga. Wzmacniają one wiarę w siebie i swoje siły, pomagają unikać nieporozumień. Różowe świece są niezbędne w sypialni pary, która pragnie szybko doczekać się dziecka.
Odpowiedz
#41

jutro sobota dzien pod patronatem planety Saturn, ktora jest odpowiedzialna za zamykanie i zakanczanie spraw takich jak, nieszczesliwa milosc, choroba, pokonywanie przeszkod, pomaga nam w ochronie, obronie psychicznej, rowniez ten dzien i zwiazane z nim rytualy mozna zastosowac do odnalezienia zagubionych przedmiotow i UWAGA ludzi (sprawdzone), do oczyszczania najlepszy czas, to gdy ksiezyca ubywa, razem z nim odchodza wszystkie negatywne energie o ktore prosimy w rytualach magicznych
swiece jak w kazdym przypadku smarujemy olejkiem o zapachu piolunu, szalwi, orzecha, mirra, czarny mak wszystko w zaleznosci jaki rytual odprawiamy, pamietajmy ze olejki zapachowe wzmacniaja sile dzialania rytualu
na odprawianie rytualow w sobote palimy swiece czarna
[Obrazek: d868d8ebbe532ffa65001755b5d9548d.jpg]

P.S.Jutro ide do pracy wiec pisze dzisiaj, bo z wami spotkam sie wieczorem jak mi sie uda, bo wieczorem mam klienta wiec bede pozno Uśmiech
Odpowiedz
#42

dziś się zorientowałam, że już nie mam zielonych świec ... ale znalazłam kilka bordowych i ciemnych różowych ... granatowe, białe i ... kilka czarnych ... i pomyślałam sobie: co ja Ci z tymi czarnymi świeczkami będę robić ... a tu masz ... masz pytanie ... jest odpowiedź ...
jutro będę pokonywać przeszkody z czarnymi świecami ... Kotek

dzięki Suna Ok
Odpowiedz
#43

Jak i też rytuał dotyczący usuwania negatywnych energii i sytuacji
Odpowiedz
#44

A ja wrócę do tego, co napisała Krystyna, bo nie znałem przyporządkowania kolorów do znaków zodiaku i bardzo mnie zdziwiło, że dla wodnika jest fiolet, który uwielbiam od zawsze...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości