Świece na każdy dzień tygodnia
#67

Buźki
Kwiatek
Kotek
Odpowiedz
#68

Suna, świetną robotę robisz, przeczytałam dzisiaj cały wątek, jest super Uśmiech
a miedziany kolor to jeden z moich ulubionych, więc skoro tak świetnie działa to idę polować na takie świece Rotfl
Odpowiedz
#69

Helge napisał(a):Suna, świetną robotę robisz, przeczytałam dzisiaj cały wątek, jest super Uśmiech
a miedziany kolor to jeden z moich ulubionych, więc skoro tak świetnie działa to idę polować na takie świece Rotfl

dziekuje, to jednak tylko mala namiastka calosci, hehehe popisze jeszcze, a wnikliwi znajda caly przepis na udany rytual Oczko
Odpowiedz
#70

A ja słyszałam ,że we wtorek pali się świece czerwone jako symbol miłości bądź jej przyciągania co o tym myślisz Suna?Uśmiech Powinno się je palić tak aby dopaliła się cała do końca i broń boże nie zgasła bo rytuał nie udany, a poza tym można również palić po dwie jeśli myślimy o określonej osobieUśmiech

I to co pamiętam ktoś mi kiedyś mówił,że czerwonych świec nie można palić gdy ktoś w pobliżu jest chory bo to wzmaga chorobę!
Kierunek dymu:
Północ – by osiągnąć cel będziesz musiała się jeszcze napracować,
Południe – sukces przyjdzie nagle i z mocą,
Wschód – uzbrój się w cierpliwość i przemyśl sprawę jeszcze raz,
Zachód – potrzebujesz dystansu, więc oczyść swoje myśli i nie podchodź do sprawy zbyt emocjonalnie
Płomień świecy:
Silny – magia działa w kierunku spełnienia twego pragnienia,
Słaby – jeśli oczekujesz spełnienia pragnienia magię trzeba powtórzyć, ponieważ istnieją przeszkody na drodze do spełnienia,
Kolorowy – jeśli płomień przybiera jakiś określony kolor (patrz – kolory świec) duch chce ci przekazać znaczenie koloru.
Oto kilka przydatnych uwag związanych z rytuałem magii świec:
- rzucając nowe zaklęcie używaj zawsze nowej świecy,
- siarka i fosfor są używane w magii destrukcyjnej więc nie odpalaj świecy zapałkami,
- jeśli świeca nie wypali się do końca, tylko sama zgaśnie to nie zapalaj jej na nowo!!!- musisz powtórzyć rytuał albo wszechświat odrzuci spełnienie twojego pragnienia.

I takie coś również znalazłamUśmiech
Odpowiedz
#71

we wtorek pali sie swiece o odcieniu czerwonym jak i czerwone, dobre spostrzezenie, osobiscie radzilabym uwazac z tym kolorem poniewaz jest on agresywny, to kolor Szatana, jak mowilam na milosc palimy swiece rozowe, czerwony dotyczacy uczuc przyciaga uczucia "dzikie" szalony bezpruderyjny sex, czesto nazywany "brudnym", goraca namietnosc lecz krotkotrwala. Ale to kazdego wolny wybor.

Co do swiec o ktorych piszesz "uzywaj zawsze nowych swiec", jak najbardziej sie zgadzam, oprocz rtualow kilkudniowych, wtedy przygotowujemy swiece na kilka dni i tak wymierzamy czas palenia, by wypalila sie dokladnie tego dnia kiedy rytual ma byc zakonczony
Odpowiedz
#72

czerownyjakcegla napisał(a):Kierunek dymu:
Północ – by osiągnąć cel będziesz musiała się jeszcze napracować,
Południe – sukces przyjdzie nagle i z mocą,
Wschód – uzbrój się w cierpliwość i przemyśl sprawę jeszcze raz,
Zachód – potrzebujesz dystansu, więc oczyść swoje myśli i nie podchodź do sprawy zbyt emocjonalnie
Płomień świecy:
Silny – magia działa w kierunku spełnienia twego pragnienia,
Słaby – jeśli oczekujesz spełnienia pragnienia magię trzeba powtórzyć, ponieważ istnieją przeszkody na drodze do spełnienia,
Kolorowy – jeśli płomień przybiera jakiś określony kolor (patrz – kolory świec) duch chce ci przekazać znaczenie koloru.
Oto kilka przydatnych uwag związanych z rytuałem magii świec:
- rzucając nowe zaklęcie używaj zawsze nowej świecy,
- siarka i fosfor są używane w magii destrukcyjnej więc nie odpalaj świecy zapałkami,
- jeśli świeca nie wypali się do końca, tylko sama zgaśnie to nie zapalaj jej na nowo!!!- musisz powtórzyć rytuał albo wszechświat odrzuci spełnienie twojego pragnienia.
I takie coś również znalazłamUśmiech

Suna! ja nie rzucałam żadnych zaklęć Krzyk Krzyk Krzyk
paliłam świece w intencji ...
a dziś czerwoną nawet ... w intencji osiągnięcia celu i pokonania przeszkód ...
a tu masz ... chodzi o wyuzdaną namiętność Krzyk Krzyk Krzyk ... jak to nazwałaś
już mnie nawet nie dziwi dlaczego znowu dzisiaj myślałam o fizykoterapeucie Oczko
Odpowiedz
#73

hahahaha Kasha w intencji zawsze dobrze palic, a czyn sie spelni w/g praw kosmosu Oczko
Odpowiedz
#74

Proszę kosmos o osiągnięcie celu i pokonanie przeszkód ...
fizykoterapeuta to już inny wymiar ... narazie poligonowy dopiero ... na rozgrzewkę ... zobaczymy za tydzień!
a wczoraj świeca paliła się wg instukcji producenta ... 7 godzin ... do około 1.00 w nocy ... czuwałam!
nauka nie idzie w las Ok
Odpowiedz
#75

Sroda, dzien Merkurego, odpowiedni czas na magie to miedzy 17.30 a 20.00, Merkury jest planeta, ktora odpowiada za komunikacje miedzy ludzka (jezyk), oraz przemieszczanie sie (podroz), dlatego w tym dniu odprawiac mozemy rytualy zwiazen w tymi zagadnieniami, a wiec, porozumienie z ludzmi, egzaminy, bardzo odpowiedni dzien na, medytacje odblokowujace czakre gardla
oraz rytualy dotyczace podrozy, jak i przeprowadzek, zmiany pracy, stanowiska w pracy.
Odpowiednim kolorem bedzie tutaj pomaranczowy [Obrazek: 3833224.jpg]
Odpowiedz
#76

Suna! mam poważne pytanie
1. czy o zmianę pracy muszę mieć coś już na myśli czy może to byc życzeniowe - zmiana pracy na lepszą w domysle

2. odblokowujące czakrę gardła - i rozwiązujące/rozluźniające sztywny język - czy jeśli jutro odpalę w tej intencji żeby zadziałało w następny poniedziałek na fizykoterapii to też się liczy/ zadziała ??? Myśli
Odpowiedz
#77

A powiedzta mi kochani - może się znacie... Czy problemy z tarczycą mogą mieć wpływ na czakrę gardła?
Odpowiedz
#78

nie jestem ekspertem czy specjalistą ale myslę, że tak!

no ale Suna pewnie wypowie się bardzo wyczerpująco Kwiatek
Odpowiedz
#79

Suna dzięki za odpowiedzUśmiech Co do palenia czerwonych świec dzisiaj pale drugą w intencji miłości, a jak zacznie się coś dziać i kandydat zacznie się interesować to wtedy zapale świecę różową w intencji spokojnego fajnego uczucia co o tym myślisz?Uśmiech
Odpowiedz
#80

Kasha40 napisał(a):Suna! mam poważne pytanie
1. czy o zmianę pracy muszę mieć coś już na myśli czy może to byc życzeniowe - zmiana pracy na lepszą w domysle

2. odblokowujące czakrę gardła - i rozwiązujące/rozluźniające sztywny język - czy jeśli jutro odpalę w tej intencji żeby zadziałało w następny poniedziałek na fizykoterapii to też się liczy/ zadziała ??? Myśli


odp 1
Jezeli wysylamy do energii zamowienie, mnusi byc ono sprecyzowane, konkretne, to jak z dzieckiem i opiekunem, dziecko mowi, chce zabawke, ale opiekun nie wie jakiej dziecko chce zabawki wiec da mu jaka sam sobie wymyslil, po drugie badz pewna ze podolasz swojej prosbie, jezeli zostanie ona spelniona, watpliwosci, odpychaja nasze prosby, jak z dzieckiem, dziecko mowi mmmm moze chce zabawke i mysl (ale co z nia zrobie), opiekun to widzi i podejmuje decyzje, ze dziecko nie chce zabawki, dziecko nie jest gotowe by ja otrzymac

odp 2 nie rozumiem pytania
Odpowiedz
#81

czerownyjakcegla napisał(a):Suna dzięki za odpowiedzUśmiech Co do palenia czerwonych świec dzisiaj pale drugą w intencji miłości, a jak zacznie się coś dziać i kandydat zacznie się interesować to wtedy zapale świecę różową w intencji spokojnego fajnego uczucia co o tym myślisz?Uśmiech

To jest zabawa z Szatanem Uśmiech, najpierw uzywasz Jego mocy, a pozniej uciekasz sie do lagodniejszej metody, ale nie mi decydowac
Wykonujac rytual PAMIETAJMY ze absolutnie nie wolno manipulowac innymi osobami ani ich uczuciami, nie wolno zmuszac kogos do czegos, czego nie chce, rytualy w intencji milosci odprawia sie za zgoda dwoch osob, by umocnic, polepszyc itd dany zwiazek, ale ja nie decyduje, ja tylko podpowiadam
Odpowiedz
#82

jutro zapalę świecę w intencji poniedziałku ( żeby gadkę finezyjną na fizykoterapii mieć )- czy to zadziała ?
Odpowiedz
#83

dzięki Suna bardzo serdecznie! Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#84

Kasha40 napisał(a):jutro zapalę świecę w intencji poniedziałku ( żeby gadkę finezyjną na fizykoterapii mieć )- czy to zadziała ?

aha rozumiem teraz, ale mam wrazenie, ze nie wiesz co chcesz mu powiedziec, nie masz planu prowadzenia rozmowy, przygotuj ja sobie i podczas palenia swiecy o taki przebieg rozmowy popros, mozesz tez zapisac na kartce, akrtke polozyc pod swieca, lub doslownie w jej poblizu, ewentualnie mozesz postawic biala swiece to ON, i pomaranczowa to TY i Twoje przeslanie slowne, Swiece kazdego dnia przyblizaj, jest to rytual 7 dni, dnia 7 zyczenie sie spelni Uśmiech

co do tarczycy hmmm szczerze nie odpowiem, bo nie wiem
Odpowiedz
#85

ot za bardzo skomplikowane jak dla mnie ... nie mam scenariusza .... i nie wiem jak robić maślane oczy ...
myślałam, że samo rozluźnienie języka wystarczy ....

odpuszczam sobie świecę w tej intencji ... ale zobaczymy co dalej na fizykoterapii ... może obędzie się bez słów! Buziak


Suna! nie przeocz pytania KatiJo Kotek
Odpowiedz
#86

odpisalam do KatiJo - nie wiem
Odpowiedz
#87

Suna ! mam jeszcze jedno pytanie o jutrzejsze palenie świec ... jeśli jeszcze masz cierpliwość mi odpowiadać Kwiatek Prosi

chodzi mi o tę pracę ... wiem o jaką mi firmę chodzi i o jakie stanowisko ... tam chciałabym pracować ...
natomiast nie wiem nic o tym aby oni tam kogoś szukali ...

czy paląc świece w intencji otrzymania pracy w tej firmie na danym stanowisku wysyłam to zapotrzebowanie do kosmosu ... ( papierów tam tez jeszcze nie składałam - dopiero się czaję )
Odpowiedz
#88

Kasha jak chcesz mozesz mi wyslac zdjecie na mail, nazwe firmy, Twoje imie i zrobie dla CIebie ten rytual, ale
1. Musisz byc pewna ze chcesz tam pracowac,
2. Musisz miec kwalifikacje aby tam pracowac
3. Musisz byc pewna ze jezeli ta prace dostaniesz, to ona Cie nie przerosnie
4. Musisz dac im znac, ze istniejesz, sami nie przyjda i nie zapukaja do drzwi puk puk Kasha nie szukasz czasem u nas pracyOczko
5. Potrzebuje miesiaca Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości