Świece na każdy dzień tygodnia
#89

oj! Suna! nawet zdjęcia nie mam jeszcze ...

i nie chciałam Cię wykorzystywac do rytuału ... dziękuję serdecznie za zaoferowanie pomocy!

sprawa wygląda tak ... jestem księgową ... w UK pracuję w opiece z autystycznymi dziećmi ...
w sumie w UK nie uznają polskich papierów chyba, że są międzynarodowe ... za moich czasów takie międzynarodowe certyfikaty nie funkcjonowały w Polsce ...

próbowałam się dostać do księgowości w Uk ale ... nie mogę dostać roboty w księgowości bo ... nie mam praktyki w księgowości w UK ... a nie mam praktyki w księgowości w UK ... bo nie mam praktyki w księgowości w Uk ... itd ... czyli Paragraf 22 ... jak to mówią Anglicy Catch-22

chciałam się przenieść do księgowości ... upatrzyłam sobie szanowaną firmę ... chciałam się tam zgłosić nawet na bezpłątną praktykę / jak staż .. zaoferować im, że przez kilka miesięcy porobię coś u nich za darmo, żeby zdobyć referencję ... no i jak napisałaś o tym rytuale na jutro to pomyślałam sobie, że to da mi kopa, żeby w końcu im taką moją ofertę przedstawić ...
co Ty na to???
wtedy gdybym ja już zrobiła krok ... najwyżej za miesiąc Ciebie poprosze o pomoc ... jeśli będzie konieczna Kwiatek
w każdym razie dzięki Buźki
Odpowiedz
#90

Kasha - a nie da się zrobić jakiegoś kursu, żeby mieć te ichniejsze papiery?
Odpowiedz
#91

zrobiłam kurs ... ale później przyszedł światowy kryzys i były redukcje ... więc trzymałam się tego co mam

a teraz słyszę jakieś młode dziewczyny bez studiów .. dostaja robotę gdzieś w księgowości .. więc postanowiłam spróbowac ...
za stara już jestem na bójki w pracy - własnie jestem na zwolnieniu lekarskim po ostatniej bójce ... i obawiam się, że kolejna taka może mnie uszkodzić na trwałe ... więc wolę coś zrobić w tym kierunku
Odpowiedz
#92

we wszechswiecie nie ma rzeczy niemozliwych, trudno mi to dzisiaj ogarnac, ale podpisuje si epod pytaniem KatiJo, niemozesz jakiegos szkolenia zrobic?
a moze zasiegnac porady w ambasadzie, wiesz u nas akceptuja polskie dokumenty, ale tylko teoretycznie, praktyczna czesc to WIELKA MORDA Rotfl i szczypta magii, ja to magiuje nawet jak ide cos zalatwiac, coby gadali ze mna tak jak tego chce, bo juz naprawde bez pomocy to czlowiek moze zwarjowac z tymi szwedami, ja czaruje na prawo i lewo
Odpowiedz
#93

Kasha to niesamowite, ale tu to prawie same księgowe czarują! Ty też, no krcze coś w tym jest...
Odpowiedz
#94

Ano, było nie było robota dość mozolna, to trza odreagować bardziej kreatywnie i duchowo...
Ja nie księgowa, ale prawnik - też zamknięta w więzieniu bezdusznych przepisów...
Chyba trza Krysię poprosić, żeby nam te dywagacje wydzieliła gdzieś do kawiarenki, bo offtop się zrobiłOczko
Odpowiedz
#95

Suna napisał(a):
czerownyjakcegla napisał(a):Suna dzięki za odpowiedzUśmiech Co do palenia czerwonych świec dzisiaj pale drugą w intencji miłości, a jak zacznie się coś dziać i kandydat zacznie się interesować to wtedy zapale świecę różową w intencji spokojnego fajnego uczucia co o tym myślisz?Uśmiech

To jest zabawa z Szatanem Uśmiech, najpierw uzywasz Jego mocy, a pozniej uciekasz sie do lagodniejszej metody, ale nie mi decydowac
Wykonujac rytual PAMIETAJMY ze absolutnie nie wolno manipulowac innymi osobami ani ich uczuciami, nie wolno zmuszac kogos do czegos, czego nie chce, rytualy w intencji milosci odprawia sie za zgoda dwoch osob, by umocnic, polepszyc itd dany zwiazek, ale ja nie decyduje, ja tylko podpowiadam
Broń Panie Boże nie uciekam się do zmuszania nikogo do niczego, po prostu chciałabym ,żeby wybrany przeze mnie mężczyzna przynajmniej dał mi do zrozumienia czy coś ma zamiar się dziać między nami czy niekoniecznieUśmiech Musze powiedzieć, ze gdy zapaliłam pierwszą świece za kilka dni moze 3 już nie pamiętam dostałam propozycje imprezy zorganizowanej przez znajomych na którym on również byłUśmiech Wszystko fajnie nawet minęliśmy się ostatnio ale on nadal się nie odzywa. Dlatego zapaliłam drugą po jakimś miesiącu od tamtej ,żeby może znowu podkręcić moce ale jak mi powiedziałaś o tym szatanie to się zastanowiłam co do tego hehehe Rotfl Może byś mi podpowiedziała jaki by tu kolor wybrać,żeby się chłopak na coś zdecydował?Uśmiech
Odpowiedz
#96

no tak ... to pewnie nuda i cyferki, cyferki, cyferki sprawiają, że chcemy znaleźć drugi wymiar i sens życia!
albo nuda ... znowu cyferki, cyferki, cyferki .... Kotek
Odpowiedz
#97

Suna napisał(a):we wszechswiecie nie ma rzeczy niemozliwych, ... praktyczna czesc to WIELKA MORDA Rotfl i szczypta magii,

podoba mi się ... szczególnie ta SZCZYPTA MAGII Kotek

narazie jestem na etapie lokalizowania starego kolegi, który pracuje w tej firmie, żeby ułatwić sobie dojścia ... Tak

to co przenosimy wątek księgowy do kawiarni ???
Odpowiedz
#98

czerwony jak cegla, uzylabym swiecy jasno niebieskiej celem zblizenia osobnika do siebie, i poznania jego uczuc, tutaj rozwniez bym zastosowala rytual 7 zyczen (7dni)
Ty swieca biala, dany obiekt Oczko swieca niebieska, jasno niebieska, i odpowiedni zalpach aloes, szalwia, mirra, i oczywiscie zaklecie np

Niechaj sprawi sie ze XXX uczucie wyzna mi swe,
Niech prawdy dowiem sie
Jakie mysli wzgeledm mnie, w glowie jego klebia sie
Niechaj tak sie stanie, niechaj tak sie stanie, niechaj tak sie stanie
Odpowiedz
#99

Kasha pal te swiece zatem pomaranczowe, najlepsze zapachy, to zapachy ziemi, drzewa, podstawy
to dotyczace pracy
mysle ze narazie wizualizacje beda dobre dopoki sie cos nei skonkretyzuje

przypominam ze jest ostatni tydzien na rytualy przyciagajace, pozniej bedzie pelnia i czas na rytualy oczyszczajace
Odpowiedz

czy dobrze zrozumiałam, mam przed 7 dni palić te same świece i obie naraz? matko kochana trzeba było od razu zapytać teraz się boje tych czerwonych świecRotfl
Odpowiedz

dzieki Suna! Buźki
Odpowiedz

Suna! tak poza rejestrem ... na wszelką okoliczność pytam ... na za miesiąc ...

czy zdjęcie bez makijażu sprzed 2 mcy ( do identyfikatora w pracy ) może być ???


odpisz jutro czy kiedy tam jak się wyśpisz Kwiatek Buźki Buźki Buźki Kwiatek
Odpowiedz

czerownyjakcegla napisał(a):czy dobrze zrozumiałam, mam przed 7 dni palić te same świece i obie naraz? matko kochana trzeba było od razu zapytać teraz się boje tych czerwonych świecRotfl

dwie swiece, te same
przy czym jedna ty biala stoi, on niebieska zbliza sie, kazdego dnia kilka centymetrow, musisz sobie tak to rozplanowac, aby dnia 7 swiece dopalily sie do konca, ja sobie je na poczatku dzielilam zaznaczeniem na 7 czesci, ustawiasz w odleglosci i kazdego dnia przysuwasz
az sie zblizy do ciebie prawda Uśmiech
swiec nie zdmuchujemy!!!
gasimy specjalnym zgaszaczem badz paluszkami Wyśmiewacz
Odpowiedz

komu to zdjecie? do pracy ?
no to jakies konkretne chyba musi byc, chociaz moje sa tragiczne ale ja i tak ich czaruje, a smaa mowie ze za gwiazde nie ide tylko do roboty heheh
ide zapalic a pozniej tylko papapa wam powiem, wiec ostatnie pytania prosze, jutro popisze cos o zapachach, ale ile prosb do wszechswiata tyle zapachow zaklec kolorow , nie mozliwe wszystko opisac, jak ja sie tego wyuczyalam hehehe chyba mialam to w sobie hehehe
Odpowiedz

Oj kochana Suno, to mi powiedziałaśRotfl w przyszłym tygodniu jak się zaopatrzę w owe świeczki to zacznę to robić Rotfl Nie zdmuchiwałam nigdy dzisiaj wypaliła się do samiutkiego końca praktycznie nic nie zostało po niejUśmiech

Widzę ,że jesteś niezła specjalistką w kwestii świec to powiedz mi co mogłam wskórać albo zadziałać paleniem tych dwóch czerwonych świec?
Odpowiedz

no jak komu zdjęcie??? !

Tobie na maila ... za miesiąc ...
( nie cierpię się fotografować - mam to od dziecka - czy wszystkie 9 tak mają czy Raki ... czy co? )

do papierów za czas jakiś to sobie sama zorganizuje ... znaczy się kolega mi zrobi bo on profesjonalista
a tak w ogóle czuję w kościach, że obędzie sie bez zdjęcia do podania czy CV bo mnie wezmą bezpośrednio z tego stażu ... poproszą, żebym dla nich pracowała ...


ale to dopiero na stażu będe prosiła Morfiego o prognozę "pogody" Kotek
Odpowiedz

Suna napisał(a):(...)
swiec nie zdmuchujemy!!!
gasimy specjalnym zgaszaczem badz paluszkami Wyśmiewacz
Słyszałam, że paluszkami nie wolno bo coś tam, nie wiem co...
Odpowiedz

Suna napisał(a):swiec nie zdmuchujemy!!!
gasimy specjalnym zgaszaczem badz paluszkami Wyśmiewacz

a czytałam gdzieś, że też nie paluszkami ... bo zaduszamy szczęście ...

ale może to jakie zabobony Rotfl
Odpowiedz

cjc
nic nie zdzialas, moze chlopakowi sie ciut cos tam myslalo w glowie, ale to minie, zostaw je na sexy kolacje heheh,
Kasha dla mnie to nie ma znaczenia, ja nie wystawiam tych zdjec do randki w ciemno
KatiJo nie wiem co slyszalas, powtarzam jeszcze raz, wszystko co tutaj opisuje sa to rytualy przeze mnie sprawdzone i stosowane, zajmuje sie magia od lat, trudno mi wytlumaczyc wszystko co pisza w necie
rytualy ktore wam opisuje sa rytualami nie szkodzacymi, nikogo z was nie wpedzam w swiat czarnej magii, te rytualy moga trwac dluzej i czasami efekt bedzie mniej zadawalajacy ale napewno nei sa to rytualy "ciezkie" Oczko
dobranoc
Odpowiedz

Wiem Sunko, jesteś naszym magicznym aniołkiemUśmiech Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości