Świece na każdy dzień tygodnia

dobranoc kochana wiedźmo! Kotek Kwiatek

czyli o zdjęcie się nie martwię ... załąduję z kompa z pracy ... bez makijażu Cwaniak


a za czas jakiś ( miesiąc - dwa ) ...jak już się zorientuję w sprawie stażu ... możemy zacząć działać ...


śpij ptaszyno i odpoczywaj ... dziękuję za wszystko Kwiatek Kotek Papa
Odpowiedz

a jutro mamy kolejny czwartek, czwartek mozemy wykorzystac rowniez do palenia swiec w intencji powodzenia spraw urzedowych, sadowych, aby zakonczyly sie dla nas pozytywnie, w tym celu palimy swiece w kolorze blekitu [Obrazek: swieca-stozkowa-29-cm-blekitna-10-szt-.jpg]
palenie swiecy blekitnej pomoze tez zachowac wewnetrzny spokoj, uspoakaja i wycisza, przynoszac oczyszczenie i ukojenie
Odpowiedz

Suna napisał(a):czerwony jak cegla, uzylabym swiecy jasno niebieskiej celem zblizenia osobnika do siebie, i poznania jego uczuc, tutaj rozwniez bym zastosowala rytual 7 zyczen (7dni)
Ty swieca biala, dany obiekt Oczko swieca niebieska, jasno niebieska, i odpowiedni zalpach aloes, szalwia, mirra, i oczywiscie zaklecie np

Niechaj sprawi sie ze XXX uczucie wyzna mi swe,
Niech prawdy dowiem sie
Jakie mysli wzgeledm mnie, w glowie jego klebia sie
Niechaj tak sie stanie, niechaj tak sie stanie, niechaj tak sie stanie



Chciałam się dowiedzieć jeszcze co do tego zaklęcia to czy sprawdzałaś je albo wiesz jakie skutki i w jakim czasie po tym sa?Uśmiech Jestem bardzo ciekawa tego, tak czytam czytam i zastanawiam się jak to działaUśmiech
Czekam na odpowiedz i dziekuje za rady! Kwiatek
Odpowiedz

tak, kiedys chcialam poznac intencje pewnej osoby i poznalam, co do czasu to w zaleznosci jak silnie bedziesz wykonywac rytual
Odpowiedz

no to będę prosić boga niech się odezwie z pozytywnym skutkiem!Uśmiech dziękuje Ci bardzo! ,a ap ropo znasz może jakiś inny rytuał ,żeby przynajmniej zachęcić kogoś do kontaktu?
Odpowiedz

kogoś zachęcić - tzn kogokolwiek .... czy tę konkretną osobę

coś mi sie wydaje, że jak opcaj 2 to jak sama go nie zachęcisz ... to świece też go nie zachęca za bardzo ... prędzej voodu doll ... a to nie ten wątek Rotfl
Odpowiedz

hehehehehRotfl o niee w laleczki voodu nie będziemy się bawić:d po prostu potrzebuje jakiegoś impulsu w jego stronę jak on zadziałą to później dam sobie już rade, przecież wiadomo ,że najgorzej zacząć!
Odpowiedz

cjc no niestety, nie polecam magii ktora ma kierowac zachowaniem innych ludzi, ale przed spotkaniem z nim, wykap sie w miodzie, miseczka na wanne, jezeli to nie zadziala to znaczy, ze go nie interesisz, nie polecam magii ktora mialaby go zmusic do zmiany uczuc Uśmiech a najlepiej zobacz w karty czy jest szansa na cokolwiek
Odpowiedz

no to przed następną imprezą wykąpę się w miodzieRotfl o czymś takim jeszcze nie słyszałam!Uśmiech

a co do kart to poprosiłam już morfeusza o rozkład, zobaczymyUśmiech
Odpowiedz

czerownyjakcegla napisał(a):no to przed następną imprezą wykąpę się w miodzieRotfl o czymś takim jeszcze nie słyszałam!Uśmiech

a co do kart to poprosiłam już morfeusza o rozkład, zobaczymyUśmiech

ale ten miod to dziala ze hohoho, testowalam na sobie, to az sie usmialam Oczko
Odpowiedz

heheheh, niby takie proste a działaUśmiech a powiedz jeszcze wystarczy po prostu wlać do wody czy mam się tym miodem nasmarować?
Odpowiedz

czerownyjakcegla napisał(a):heheheh, niby takie proste a działaUśmiech a powiedz jeszcze wystarczy po prostu wlać do wody czy mam się tym miodem nasmarować?

hahaha jak sie nasmarujesz to pszczoly cie zjedza

wlej go do wanny, do wody oczywiscie i sie wykap, no jak sie kapiesz to myjesz przeciez cialo jakas gabka Uśmiech
Odpowiedz

myślałam ,że się w wannie mam nasmarować tym miodem ale myślę ,że się przykleję do tej wannyRotfl

dziękuje za wszystkie rady, ale się naśmiałamUśmiech
Odpowiedz

Suna! Kwiatek

wklejam tu obrazek, który zamieściła Krystyna w kawiarence i nasunęła mi się taka myśl, którą Ci tu przedstawiam [Obrazek: fazy_22_2012.jpg]

Myśli może przyda Ci się pomysł, żeby wykorzystać ten obrazek jako schemat 4 kwadr księżyca ... i opisać jakie rytuały i co się robi w danej kwadrze ... Ok
tak wiesz ... żeby ludzie odwrotnie nie robili ... co i mnie głupiej może się zdarzyć Głupek

taka tylko to sobie impresja ... wszystko zależy od Twoich koncepcji ... Kotek
Odpowiedz

Kasha fantastycznie, tyle tylko ze chwilowo mam maly zawrot glowy, ale bardzo mi sie podoba pomysl, wogole masz fajne pomysly Uśmiech
Odpowiedz

Poczekamy! żebyś tylko siłę i chęci miała ... nic innego się nie liczy! Buźki
Odpowiedz

czy to prawda, że nie można nikomu darować świecy jako prezentu/podarunku ... a już nie daj boże tego zapalać?

Suna postanowiłam zapytać Ciebie - dziś słyszałam o tym pierwszy raz
słyszałam, żeczy o zegarkach, nożach, butach i łańcuszkach czy co tam jeszcze ale nigdy nie słyszałam nic o świecach ... no może tylko to, że nie odpala się papierosów od świeczki bo wtedy jakiś marynarz na morzu ginie ...
ale żeby w prezenice nie dawać świec tego nie słyszałam jeszcze ... czy to prawda? Myśli

Kotek
Odpowiedz

tez nie slyszalam, ja sama sprzedaje swiece rytualne razem z zakleciem
Odpowiedz

Suna napisał(a):tez nie slyszalam, ja sama sprzedaje swiece rytualne razem z zakleciem

no tak ... Ty sprzedajesz ... za pieniądze ( to tak jak ktoś daje ci nóż bądź zegarek trzeba zapłacić symbolicznego pieniązka ... żeby kupić/zapłacić za to )

o świecach było w kontekście prezentu ...
uwielbiam ładne świece i wg tego nie mogłabym ich podarować w prezencie siostrze, mamie, rodzinie czy przyjaciołom ... bo podarowana świeca a później jej zapalenie zrywa kontakty i inicjuje złe uczucia między tymi ludźmi ( darujący i obdarowany )

ale nie wiem czy to prawda Myśli
Odpowiedz

hej Suna, mam pytanie:
jakie świece najlepiej palić w urodziny? czy polecasz jakiś specjalny rytuał? Uśmiech
Odpowiedz

Helge napisał(a):hej Suna, mam pytanie:
jakie świece najlepiej palić w urodziny? czy polecasz jakiś specjalny rytuał? Uśmiech

dziecku biala, rozowa lub blekitna, rytual dla dzieci nie, dla doroslych przywolujacy opieke bogow (jakkolwiek kto pojmuje Boga)
ja zawsze ukladam wierszyki, ktore maja w sobie wszystkie cztery zywioly, siel wyzsza, a jednoczesnie nikomu nie szkodza pod wzgledem wyznania
Odpowiedz

dziękuję pięknie za odpowiedź Uśmiech

[Obrazek: candle20ani.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości