Świece na każdy dzień tygodnia

Suna wracaj podzielić się swoją wiedzą! Oczko
Odpowiedz

Dołączam się do morfeuszaUśmiech może napisała byś kilka rytuałów z wykorzystaniem świec? To tylko taka moja sugestiaUśmiech
Odpowiedz

Suna napisał(a):jutro sobota dzien pod patronatem planety Saturn, ktora jest odpowiedzialna za zamykanie i zakanczanie spraw takich jak, nieszczesliwa milosc, choroba, pokonywanie przeszkod, pomaga nam w ochronie, obronie psychicznej, rowniez ten dzien i zwiazane z nim rytualy mozna zastosowac do odnalezienia zagubionych przedmiotow i UWAGA ludzi (sprawdzone), do oczyszczania najlepszy czas, to gdy ksiezyca ubywa, razem z nim odchodza wszystkie negatywne energie o ktore prosimy w rytualach magicznych
swiece jak w kazdym przypadku smarujemy olejkiem o zapachu piolunu, szalwi, orzecha, mirra, czarny mak wszystko w zaleznosci jaki rytual odprawiamy, pamietajmy ze olejki zapachowe wzmacniaja sile dzialania rytualu
na odprawianie rytualow w sobote palimy swiece czarna
[Obrazek: d868d8ebbe532ffa65001755b5d9548d.jpg]

P.S.Jutro ide do pracy wiec pisze dzisiaj, bo z wami spotkam sie wieczorem jak mi sie uda, bo wieczorem mam klienta wiec bede pozno Uśmiech

Witaj,
a czy mogę zapalić taką świecę około północy(o tej wracam z pracy a jestem w niej cały dzien w sb). I czy musi się wypalić do końca? Jeżeli chcę przerwać niespełniona miłość to czy napisać imię tego wybranka? I jaki olejek mogłabym zakupić by rytuał zadziałał w moim sercu i to odeszło?
Pozdrawiam

Dum spiro, spero,
Piękna kobieta to uśmiechnięta kobietaUśmiech
Odpowiedz

Mija Czas pyta o ktorej godzinie palic swiece

Oczywiscie najwazniejsze jest w jakim cyklu jest ksiezyc ale jezeli komus zalezy na dokladnym czasie palenia swiec, to zasada jest taka
ze wschodem slonca przybywa, z zachodem ubywa - pamietajmy tu tez o ksiezycu
jezeli ksiezyca ubywa palac siwece o zachodzie wzmacniamy dzialanie magii

Proste prawda Oczko
Odpowiedz

Dzieki Suna ... fajnie, że jesteś ... no i te świece Kwiatek
Odpowiedz

Suna napisał(a):Mija Czas pyta o ktorej godzinie palic swiece

Oczywiscie najwazniejsze jest w jakim cyklu jest ksiezyc ale jezeli komus zalezy na dokladnym czasie palenia swiec, to zasada jest taka
ze wschodem slonca przybywa, z zachodem ubywa - pamietajmy tu tez o ksiezycu
jezeli ksiezyca ubywa palac siwece o zachodzie wzmacniamy dzialanie magii

Proste prawda Oczko
Dziekuję za odpowiedz Kwiatek

Dum spiro, spero,
Piękna kobieta to uśmiechnięta kobietaUśmiech
Odpowiedz

Przeczytałam niemal cały wątek, oczywiście żeby zapamiętać będę tu wracać,
ale jestem pod ogromnym wrażeniem Uśmiech
super się to czyta,
dzięki Suna Oczko

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.
Odpowiedz

Gosiaq napisał(a):Przeczytałam niemal cały wątek, oczywiście żeby zapamiętać będę tu wracać,
ale jestem pod ogromnym wrażeniem Uśmiech
super się to czyta,
dzięki Suna Oczko

Zapraszam do mojej chaty, bo wlasciwie tutaj to juz nie przebywam, wszystko przenioslo sie do mojej chaty

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=83&t=4871">viewtopic.php?f=83&t=4871</a><!-- l -->
Odpowiedz

Suna napisał(a):jutro sobota dzien pod patronatem planety Saturn, ktora jest odpowiedzialna za zamykanie i zakanczanie spraw takich jak, nieszczesliwa milosc, choroba, pokonywanie przeszkod, pomaga nam w ochronie, obronie psychicznej, rowniez ten dzien i zwiazane z nim rytualy mozna zastosowac do odnalezienia zagubionych przedmiotow i UWAGA ludzi (sprawdzone), do oczyszczania najlepszy czas, to gdy ksiezyca ubywa, razem z nim odchodza wszystkie negatywne energie o ktore prosimy w rytualach magicznych
swiece jak w kazdym przypadku smarujemy olejkiem o zapachu piolunu, szalwi, orzecha, mirra, czarny mak wszystko w zaleznosci jaki rytual odprawiamy, pamietajmy ze olejki zapachowe wzmacniaja sile dzialania rytualu
na odprawianie rytualow w sobote palimy swiece czarna
[Obrazek: d868d8ebbe532ffa65001755b5d9548d.jpg]

P.S.Jutro ide do pracy wiec pisze dzisiaj, bo z wami spotkam sie wieczorem jak mi sie uda, bo wieczorem mam klienta wiec bede pozno Uśmiech

Droga Suno,
mam pytanie czy w sobotę teraz tą tzn. 15 września na oczyszcenie sie ze związku, ktorego już nie ma, takiej nieszczęsliwej miłosci jak zapale czarną świecę to bedzie dobrze i z jakim olejkiem i w jakich godzinach???

jeśli znajdziesz czas na odpowiedz będę wdzięczna,
pozgrawiam

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.
Odpowiedz

Witaj droga Suno jestem pod ogromnym wrazeniem tego co przeczytałamUśmiech) i mam w zwiazku z tym dwa pytanka....
Zielona swieca w czwartek palona to w jakich godzinach? i ta rózowa na miłość w końcu kiedy w piatek czy we wtorek i też w jakich godzinach?
Odpowiedz

Gdzie mogę takie kulkowe świece kupić?
Odpowiedz

Agaz napisał(a):Gdzie mogę takie kulkowe świece kupić?

ja kupuje na internecie, w polskim sklepie, nie wiem czy moge zareklamowac, prosze gore o odpowiedz, wtedy zareklamuje sklep w ktorym ja kupuje Uśmiech
Odpowiedz

Ok Sunko,będę wdzięcznaUśmiech)
Odpowiedz

Suna napisał(a):
Agaz napisał(a):Gdzie mogę takie kulkowe świece kupić?

ja kupuje na internecie, w polskim sklepie, nie wiem czy moge zareklamowac, prosze gore o odpowiedz, wtedy zareklamuje sklep w ktorym ja kupuje Uśmiech
podawaj link, nie boj sie Oczko tyle juz linkow do ezo sklepow bylo juz na naszym forum wklejone...ze do tego twojego sklepu na pewno juz tez.. Oczko
Odpowiedz

a zatem kupuje tu
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.czarymary.pl/p_853911_zielona_swieca_galkowa_swieca_zyczen">http://www.czarymary.pl/p_853911_zielon ... eca_zyczen</a><!-- m -->
i w osemce
<!-- m --><a class="postlink" href="http://osiem.com.pl/index.php">http://osiem.com.pl/index.php</a><!-- m -->

Uśmiech
Odpowiedz

Mam pytanie dotyczące cięcia świec na części ( nie wiem czy w dobrym wątku je zadaje). Czy uważacie że można tak robić do rytuałów oraz do palenia świec w intencjach??? W necie wyczytałam, że świeca powinna być nowa, nieuszkodzona, ponieważ to osłabia jej moc. W sumie przecięcie jej to w pewny sensie uszkodzenie hmmm... Może ktoś mi podpowie Uśmiech

A drugie pytanie to czy można używać w magii świeczek np. takich małych jak do tortów. Czy ma znaczenie jaką świeczkę się zapali???
Odpowiedz

pola napisał(a):Mam pytanie dotyczące cięcia świec na części ( nie wiem czy w dobrym wątku je zadaje). Czy uważacie że można tak robić do rytuałów oraz do palenia świec w intencjach??? W necie wyczytałam, że świeca powinna być nowa, nieuszkodzona, ponieważ to osłabia jej moc. W sumie przecięcie jej to w pewny sensie uszkodzenie hmmm... Może ktoś mi podpowie Uśmiech

A drugie pytanie to czy można używać w magii świeczek np. takich małych jak do tortów. Czy ma znaczenie jaką świeczkę się zapali???

ja nie przecinam swiec, tylko wykonuje rytualy kilkudniowe z jedna swieca, ale bywa ze potrzebuje mniejsze i uzywam podgrzewaczy (teraz sa dostepne w roznych kolorach), jednak jezeli nie mam takich, to tne swiece na kawalki, do tego celu mam jeden sztylet, ktory zostal naladowany Moca, i sluzy mi tylko do ciecia przedmiotow, ktore wykorzystuje w rytualach, swiece (ta ucieta) energetyzuje Moca i jest gotowa do uzytku,
co do swiec tortowych, mysle ze sa to swiece jak kazde inne, wazne jest by naladowac swiece energia, a jaka to swieca, to mniejsze ma znaczenie
Odpowiedz

Suna bardzo Ci dziękuję za podpowiedzUśmiech
Odpowiedz

A jeśli świece są ozdobne np. z brokatem - to takich też można używać??? Jestem poczatkująca dlatego mam tyle pytańUśmiech
Odpowiedz

Suna ... ja też mam pytanko do Ciebie ...
jaki rytuał mi pomoże w odnalezieniu zguby ( zwierzątka ) ?
rzadko robiłam rytuały więc i moja wiedza na ten temat jest bardzo skromniusia.
Odpowiedz

yoanna napisał(a):Suna ... ja też mam pytanko do Ciebie ...
jaki rytuał mi pomoże w odnalezieniu zguby ( zwierzątka ) ?
rzadko robiłam rytuały więc i moja wiedza na ten temat jest bardzo skromniusia.

yoanna kiedy zginelo ci zwierzatko?
co w tym kierunku zrobilas?
jezeli chcesz pomoge ci je odnalezc, w tym celu potrzebuje zdjecie zwierzatka i jak sie nazywa i date urodzenia, podam ci maila na PW jezeli jestes zainteresowana - usluga nieodplatna
Odpowiedz

pola napisał(a):A jeśli świece są ozdobne np. z brokatem - to takich też można używać??? Jestem poczatkująca dlatego mam tyle pytańUśmiech

mozna uzywac i z brokatem i roznorodne, jednak jezeli chcemy na serio praktykowac magie swiec, nalezaloby wykac sie szacunkiem do tego rytualu i uzywac swiec zwyklych woskowych
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości