Świece na każdy dzień tygodnia

Suna napisał(a):
yoanna napisał(a):Suna ... ja też mam pytanko do Ciebie ...
jaki rytuał mi pomoże w odnalezieniu zguby ( zwierzątka ) ?
rzadko robiłam rytuały więc i moja wiedza na ten temat jest bardzo skromniusia.

yoanna kiedy zginelo ci zwierzatko?
co w tym kierunku zrobilas?
jezeli chcesz pomoge ci je odnalezc, w tym celu potrzebuje zdjecie zwierzatka i jak sie nazywa i date urodzenia, podam ci maila na PW jezeli jestes zainteresowana - usluga nieodplatna

oj ... nawet się tego nie spodziewałam, naprawdę bardzo dziękuję ... Kwiatek Buziak
zrobiłam wszystko co w mojej mocy i ... nadal robię ... dzisiaj np. delikatnie mówiąc weszłam a raczej przeskoczyłam siatkę na teren strzeżony z-du uzdatniania wody ( nieopodal mnie );
ogłoszenia wiszą wszędzie : na drzewach, tablicach informacyjnych, wrzucałam do skrznek pocztowych;
poinformowałam wszystkich spotkanych mi ludzi łącznie z proboszczem, sprzedawczynie w sklepach, poczcie; weterynarzy ... każdego dnia ( oprócz dzisiejszego ) pokonuję prawie 5 km;
i .. jak kamień w wodę; potrącenia autem na pewno nie było bo tu gdzie mieszkam taki dziwny obyczaj panuje, że niestety zwierząt przejechanych samochodem nie zabierają z ulicy ...

jest tylko jeden problem... nie znam jej daty urodzenia... koteczka ma około 2 latek a może i mniej ... adoptowałam ją ...

z utęsknieniem czekam na info od Ciebie na priv...
Odpowiedz

Dziękuję. Podchodzę do tego wszystkiego z szacunkiem, jednak mam takie świece w domu stąd moje pytanie Uśmiech
Odpowiedz

Kasha40 napisał(a):chyba chodziło o to, że jak nie masz pod ręką specjalnego drogiego magicznego olejku z magicznego sklepu ... a masz zrobić rytuał ... no to właśnie jako nośnik swojej energii możesz użyć tych rzeczy, które wymieniłam ... ( smalcu tam nie było ) ... no ale olejki i oliwki pod każdą postacią ...
sądzę, że bezpieczniej nie używać oleju napędowego!!! Paluszkiem

olekji nie są takie drogie, cos ok 6zł
w aptece albo w zielarskim
Odpowiedz

witajcie, już conajmniej dwa razy przeczytalem caly wątek, jednakże nadal mam kilka pytan.
1.Czy dla każdego koloru/dnia najbardziej poprawnym jest zapalenie swiecy po 0.00, czy jest to kwestia względna- w jaki sposób znaleźć najbardziej odpowiedni moment?
2. Czy podczas jednego dnia mozna zapalić dwie świece dotyczące różnych rzeczy?
3. Kiedy prosimy o zmiany, palimy świece kiedy księzyca przybywa, czyli do pełni?
3. Czy kolor zielony mogę zapalić o zmianę miejsca/uczelni(odnośnie nauki pojawiał się pomarańczowy, jednakże w przypadku zmian zielony)? ( Dzisiaj po 17 zapalilem swiecę, czy wobec tego będzie miało to pozytywny wpływ)?
Dziękuję jeśli ktoś postara sie wyjaśnic moje pytaniaUśmiech i proszę o wyrozumialośc, bo dopiero zaczynam wdrażać sie w magiczny świat.
Odpowiedz

martines napisał(a):witajcie, już conajmniej dwa razy przeczytalem caly wątek, jednakże nadal mam kilka pytan.
1.Czy dla każdego koloru/dnia najbardziej poprawnym jest zapalenie swiecy po 0.00, czy jest to kwestia względna- w jaki sposób znaleźć najbardziej odpowiedni moment?
2. Czy podczas jednego dnia mozna zapalić dwie świece dotyczące różnych rzeczy?
3. Kiedy prosimy o zmiany, palimy świece kiedy księzyca przybywa, czyli do pełni?
3. Czy kolor zielony mogę zapalić o zmianę miejsca/uczelni(odnośnie nauki pojawiał się pomarańczowy, jednakże w przypadku zmian zielony)? ( Dzisiaj po 17 zapalilem swiecę, czy wobec tego będzie miało to pozytywny wpływ)?
Dziękuję jeśli ktoś postara sie wyjaśnic moje pytaniaUśmiech i proszę o wyrozumialośc, bo dopiero zaczynam wdrażać sie w magiczny świat.

1.dla mnie dzien jest dniem, noc, noca, czyli od switu do zmroku, i od zmroku do switu
2.mozna palic dwie swiece, dzienna i w intencji
3.na zmiany palimy swiece zolta, zblizona do bronzowego, bronzowy to grunt, uziemnianie ideii, zolty to zmiany

i w/g ksiezyca malejacy - pozbywamy sie, rosnacy - budujemy

zielona po 17 dzisiaj ksiezyc przybywa, ale jest w pierwszej kardrze, czyli wlasciwie nie stanie sie nic, jakies male co nie co, ale zielona w czwartek to bardziej na prace
Odpowiedz

Suna napisał(a):1.dla mnie dzien jest dniem, noc, noca, czyli od switu do zmroku, i od zmroku do switu
2.mozna palic dwie swiece, dzienna i w intencji
3.na zmiany palimy swiece zolta, zblizona do bronzowego, bronzowy to grunt, uziemnianie ideii, zolty to zmiany

i w/g ksiezyca malejacy - pozbywamy sie, rosnacy - budujemy

zielona po 17 dzisiaj ksiezyc przybywa, ale jest w pierwszej kardrze, czyli wlasciwie nie stanie sie nic, jakies male co nie co, ale zielona w czwartek to bardziej na prace

paląc swiecę zólto-brązową- zgodnie z dniem dla którego koloru? A czy wczesniej wspomniany pomarańcz też może być uzywany?
I co do księżyca- na zmiany, od momentu 'połówki' księżyca do pełni, czy już od nowiu? Przepraszam, że dopytuje ale jestem jeszcze laikiemUśmiech
Odpowiedz

Mam pytanie do Suny.Podalaś, że zieloną i niebieską swiece palic w czwartek ,ale w jakich godzinach?
Odpowiedz

kacha5 napisał(a):Mam pytanie do Suny.Podalaś, że zieloną i niebieską swiece palic w czwartek ,ale w jakich godzinach?

zalezy czy palimy do ksiezyca czy do slonca
Odpowiedz

Suna napisał(a):
kacha5 napisał(a):Mam pytanie do Suny.Podalaś, że zieloną i niebieską swiece palic w czwartek ,ale w jakich godzinach?

zalezy czy palimy do ksiezyca czy do slonca
A jaka jest roznica?Bo to ze jak chcemy cos przyciagnac to palimy jak ksiezyca przybywa,ajak chcemy sie czegos ,,pozbyc,,to jak ubywa.Moglabys to tak laikowi wyklarowac Uśmiech nie chcialabym niczego pokrecic,dziekuje Uśmiech
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z dzieleniem świec na mniejsze żeby knot kawałek wystawał i można było taki kawałek świecy użyć?
Odpowiedz

sa osoby ktore bardziej czcza ksiezyc, a sa ktore slonce, ja czasami pale do slonca, ale w czasie gdy przybywa ksezyca, pale od rana do poludnia, w czsie gdy ksiezyca przybywa
dlatego palenie swiec jest skomplikowane i z tego powodu czesto rtualy nie wychodza, gdyz osoba wykonujaca je nie przestrzega wszystkich potrzebnych zasad,
niestety nie da sie tego wytlumaczyc, gdyz kazdy rytua wymaga innego przygotowania, w odpowiednia strone swiata itd itp
te ktore ja podalam sa baaaardzo ogolne i napewno nie zaszkodza, ale nie oznacza to, ze wystarczy zapalic swieczke, by rytual sie spelnil, grunt ze nie jest szkodliwy Uśmiech
nawet gdybys mi powiedziala w jakiej intencji chcesz palic, potrzebowalabym dwuch wolnych dni, aby porobic wszystkie obliczenia, co do wykonania pelnego rytualu palenia swiec, jezeli ktos sie interesuje swiecami,nalezy zaczac od ksiazek, ale szczerze czytanie kart jest latwiejsze Oczko


a co do dzielenia swiec, to tniesz, przypalasz, zeby wosk sie wytopil i zalapal knot, pod kontem nad jakims papierem, czy czyms do czego ten "niepotrzebny" wosk mogl splywac, mozesz go zbierac do wykonania wlasnej swiecy, ale wykonanie to, tez nalezy robic o odpowiedniej porze dnia, ksiezyca itp itd, moze lepiej zostac przy tradycyjnym paleniu swiec, intencyjnych Uśmiech
Odpowiedz

No faktycznie bardzo to skomplikowane Smutny Wiec jak bede palic swieczke rozowa w piatek w o tej poze ktora podalas,to jest jakas szansa na przywolanie romantycznej milosci?Jeszcze raz dzieki Uśmiech
Odpowiedz

szansa zawsze jest Oczko
Odpowiedz

Dzięki za wszystkie cenne informacje Uśmiech
Palę ostatnio świece w pewnych intencjach.
A czy jeśli zapalam zielona świecę na pieniądze, błekitna na pomoc w sprawach prawnych i białą jako ogólną ochronę to powinno to zadziałać?

Mam niestety wrażenie że wszystko robie nie tak i skutek jest odwrotny.
Odpowiedz

bo mowilam chyba, ze musi ksiezyca przybywac, jezeli mozesz palic rano, to ze wschodem slonca, w czasie gdy ksiezyca przybywa, przy tym musisz bardzo silnie wiualizowac, musisz widziec te pieniadze, czuc je, i otrzymana pomoc, i ochrone, warto tez rozlozyc karty, jak Los widzi twoja sprawe w tych kwestiach, bo na sile Losu nie zmienisz, mozesz na chwile, a pozniej wszystko i tak sie odwroci, jezeli Los jest pozytywnie ustawiony, to mozesz dzialac dodajac ziola odpowiednie, olejki itp

ale wiesz co, ja to widze jako 3 oddzielne rytualy, no nie zrobilabym 3 w tym samym czasie
Odpowiedz

Suna napisał(a):bo mowilam chyba, ze musi ksiezyca przybywac, jezeli mozesz palic rano, to ze wschodem slonca, w czasie gdy ksiezyca przybywa, przy tym musisz bardzo silnie wiualizowac, musisz widziec te pieniadze, czuc je, i otrzymana pomoc, i ochrone, warto tez rozlozyc karty, jak Los widzi twoja sprawe w tych kwestiach, bo na sile Losu nie zmienisz, mozesz na chwile, a pozniej wszystko i tak sie odwroci, jezeli Los jest pozytywnie ustawiony, to mozesz dzialac dodajac ziola odpowiednie, olejki itp

ale wiesz co, ja to widze jako 3 oddzielne rytualy, no nie zrobilabym 3 w tym samym czasie

Rano to nie bardzo, Zależy na którą idę do pracy, bo zwykle muszę przed siódmą wyjść. A przed wyjściem ogranąć się, śniadanie zrobić, pomalować (wiadomo, kobieta... Rotfl )
Boję się że rano nie zdąży mi się świeca dopalić, a i czasu mało.
Dlatego wolę po zmierzchu.
Wybrałam trzy świece na raz, bo u mnie akurat pieniądze są powiązane z problemami prawnymi dlatego uznałam że może powinno byc wszystko razem.
Ale skoro uważasz że lepiej było by żeby to były trzy osobne rytuały to teraz chciałabym się zająć pieniędzmi, więc powinnam palić świecę zieloną, ewentualnie zieloną + białą świecę życzeń. A w następnym miesiącu błekitną.

Mam zamiar palić je przez siedem dni, jak pisałaś długotrwałe rytuały działają lepiej. I przed pełnią, w tym tygodniu, żeby zakończyć w czwartek podczas pełni.

Nie chcę na forum prosic o darmową wróżbę, bo nie chcę żeby to wyglądało tak że wpadłam tu tylko po darmowy rozkład kart, kiedy sama nie mogę nic w forum wnieść, nic mądrego napisać. Sama kart nie znam, nie umiem ich rozkładać ani czytać.

BTW. widzę że założyłaś bloga, jeśli chcesz mogę Ci zrobić opdpowiedni dopasowany do niego nagłówek.
Odpowiedz

Wiem, że po rytuale lub oczyszczaniu resztkę ziól lub świecy należy oddać ziemi lub wrzucić do płynącej wody. O co dokładnie tu chodzi- jeśli chcemy się pozbyć czegoś to wrzucamy do wody i to odpływa? A jeśli coś ma zostać to do ziemi?
Odpowiedz

Suno, a przy rytuale na zmianie prace jaka świeca najlepsza? Jeśli chodzi o kolor? Złota czy zielona?pozdr
Odpowiedz

Kochani a jakich świec używać do medytacji księżycowych ? każdy miesiac ma swoje medytacje odnoszące sie do różnych aspektów życia.. czy ktoś wie jakie świece będą najlepsze?
Odpowiedz

Biale

co tyczy pracy to tak, zielone sa na zarabianie, zlote na pieniadze od Losu (znalezione, podarowane itp)
Odpowiedz

dziękujęUśmiech
Odpowiedz

Odkopuję wątek!

Nie pamiętam w jakie fazy księżyca należy, a w jakie kategorycznie nie wolno palić świec, i tu moje pytanie..

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kalbi.pl/kalendarz-faz-ksiezyca">http://www.kalbi.pl/kalendarz-faz-ksiezyca</a><!-- m --> na tej stronie są wszystkie fazy księżyca, wedle nich w sobotę będzie nów, więc kiedy najlepiej tą świecę napalić ,żeby intencja podziałała?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości