Świece na każdy dzień tygodnia

3 dni po
Odpowiedz

Czyli wtorek, dziękuję Suna za odpowiedz Uśmiech
Odpowiedz

Ale to nie tak. Jaka intencja ma byc tego palenia? Sorry ale pisze z doskoku, dlatego odpowiedz moja jest taka jaka jest Uśmiech
Odpowiedz

Intencja uczuciowa Uśmiech
Odpowiedz

No rozu iem, ale jest tzn on cokolwiek czuje czy zupełnie nic? Pal w takiej czesci księżyca, ns il sa jego uczcia. Wiesz ze musisz miec dwie swidce, rytual trwa 7 dni, swiec nie powinno sie przemieszczac ? czerwony nie jest na uczucie.
Odpowiedz

Uczucia są, mieliśmy wiele problemów przez ,które się rozstaliśmy, ale miłość pozostała, i jego i moja, rozmawialiśmy o tym niedawno, upewniałam się tylko ,że z uczuciami nic się nie zmieniło mimo naszej sytuacji. Więc pomyślałam ,że może rytuał by nas przybliżył w tej sytuacji..

Pamiętam ,że mówiłaś o błękitnych świecach, jeśli możesz powiedzieć jakie dni byłyby najlepsze oraz w jakim miejscu postawić te świece będę wdzięczna Uśmiech
Odpowiedz

W tym przypadku rozowe Uśmiech zacznij w takim razie w sobotę i ciagnij 7 dni o tej samej porze. Najepsze miejsce to lewa str na srodku mieszkania po lewo, moze byc przy scianie. Swiece rozstaw i kazdego dnia je zblizaj do siebie. Mozesz ulozyc jakaś mantre, moze byc rymowana. Ustaw na rozowym obrusie/ papierze, niech tam będzie pięknie. Swiece niech się pala tak by rowna ilosc spalala sie każdego dnia i wypalily w ciagu 7 dni. Na koniec knoty zbierz i to co zostanie zawin w rozoww serwetkee, umiesc w lewo na srodu mieszkania. Schowaj, zawies, zależy jakie masz mozliwosci. Mozesz zakopac do kwiata ustawionego w tym miejscu. Nie do róż. Swiece ochrzcij przed zabiegiem.
Odpowiedz

Musisz zrobić krąg zamknięty np lubczyku (ziele) nie z żywych roslinych, które zabijesz.
Przepraszam za moj styl pisania. Pisze z tel z pracy i nic tu nie widzę. Ale odpisuje, zeby ktos nie narobil bledow. Magia to nie zabawa.
Odpowiedz

Okej wiec ja napiszę jak to zrozumiałam, a proszę popraw mnie kiedy coś przekręciłam.

Dwie różowe świecie ustawiam w kręgu z lubczyk, codziennie przez 7 dni spalam taką samą wielkość świecy, każdego dnia zbliżam je do siebie. Na koniec pozostałość zawijam w różową chustkę.

Na lewo na środku mieszkania po lewo,hm... Wchodząc z drzwi wejściowych na lewo mam tylko duży pokój..

Czym gasić świece każdego dnia? Palcami?

Ochrzcić świece olejem?

I niestety we wtorek wyjeżdżam, wracam w niedziele, czy jeśli zacznę od 27 to będzie źle?

Dziękuję Suna za odpowiedzi Buźki
Odpowiedz

Będzie dobrze. Nie wazne czym chrzisz ( tak to się odmienia) ja uzywam czystej wody. Wszystko ok. Na koniec swiece maja być blisko siebie. Nie ma znaczenia co masz po lewej str. Dostosuj do swoich warunkow. Powodzenia
Odpowiedz

Dziękuję, zastosuję i dam znać jak to zadziałało Uśmiech i jeszcze jedno pytanie, czy można rytuał powtarzać co jakiś czas?
Odpowiedz

Można tylko nie przedawkuj. Zrob raz a później obadamy Oczko
Odpowiedz

Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz

Suno, znalazłam tylko zwykle białe a różowe takie w sloiczkach ... Których użyć ?
Odpowiedz

Uśmiech obie obcje dobre
Odpowiedz

Okej próboje ze słoiczkami Uśmiech

I kochana lubczku brak, mam majeranek, bazylie ,tymianek i suszony wrzos, lecieć po lubczyk czy wykorzystać te?
Odpowiedz

Leciec po lubczyk Uśmiech, rytual mozna powtarzac, po 28 dniach
Odpowiedz

Dobrze, to dziś zaczynam, będę informować jak to tam jest, dziekuję kochana! Buźki Buźki
Odpowiedz

Suno!

Świece pale,no i świeczki palą się baaaaardzo powoli, aż wydaje mi się ze zbyt wolno, wosk się tli i tli i tli Bezradny

Poza tym tak, pale te świeczki w sloiczkach, one zawsze jakoś wolno się palą, spała się głównie w środku, nie wiem czy ten wosk z boków zagarniac do środka czy nie?

Palą się obie jasnym długim płomieniem, jedynie wydaje mi się ze moze zbyt wolno ten wosk się topi sama nie wiem Bezradny
Odpowiedz

Monroe, jesli swieca sie wolno pali jest to znakiem zlej energii,blokad w wykonaniu rytualu. Prawdopodobnie bedzie on nieskuteczny.
Odpowiedz

Czy trzy dni przed pełnią księżyca (piątek), to dobry czas na palenie różowej świecy w intencji uczuciowej?
Odpowiedz

Mam pytanie co zrobić z resztką wypalonej świecy?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości