Proszę o pomoc w interpretacji
#23

Gosia31 napisał(a):dla mnie to wyższa szkoła jazdy hehe a nie biorę się za coś o czym nie mam pojęcia Uśmiech
wiec nie licz dalej tylko zinterpretuj te pozycje ktore policzyla Kati Jo, to naprawde sa podstawy, bo jak tego nie umiesz prawidlowo zinterprtowac i zrozumiec sensu tego co w doniczce, to nie ma sensu liczyc dalej.
Odpowiedz
#24

Dorota 01.04.1996. moja córka.

1)Dzieciństwo-Mag

-Była ambitna,konsekwentna,pomysłowa i dynamiczna.Miała dużo energii i chęć rządzenia innymi.

2)Wiek średni-Cesarz

-osoba odpowiedzialna,ostrożna, pracowita, wytrwała o silnej woli Pełniła w domu rolę ojca, opiekowała się mieszkaniem, dbała o remonty, pieniądze na wakacje, o wychowanie dzieci. Była silną kobietą. Jej problemem były relacje z mężczyznami.

3)Wiek dojrzały-Cesarzowa

- była twórcza, romantyczna, uduchowiona i wrażliwa. Miała w sobie wdzięk i urok, była towarzyska i pełna humoru. Posiadała też głęboką intuicję, której słuchała. Na tą osobę wpływy zarówno energia męska jak i żeńska. Wszelkie dary tej osoby były darami od natury. Ważna była dla niej uroda, realizacja seksualna, gdyż była kobietą Wenus - kochanką. Była małą kokietką i strojnisią lubiała być podziwiana i adorowana.

4)Podświadomość-Papież


-otwarta, śmiała, odważna.Osobowość taka jest zmienna i lubi filozofować. Miała bardzo dobre podejście do ludzi i była lub dążyła by stać się kimś wybitnym,ciekawość świata , oryginalność i niezależność.

5)Świadomość-Rydwan

-panowanie nad sobą, określenie celu i dążenie do niego za wszelką cenę.

6)Nad świadomość ( czyli ukryte talenty, zdolności ) -Wisielec

-odpływanie w świat fantazji,umiejętność zmiany perspektywy,spokój,wyciszenie.



7)Misja-Sprawiedliwość

-Tu też uwidacznia się prawo karmy, bowiem ten, kto pokalał prawo i sprawiedliwość, musi ścierać jej piętno podczas ponownego zetknięcia się ze skażoną przez niego stroną.
Ten arkan to sumienie, wrażliwość moralna,
która każe nam postawić się w sytuacji drugiego człowieka i wzbudzić w nas współczucie oraz poczucie sprawiedliwości.
Jest wyznacznikiem sprawiedliwych i pełnych współczucia relacji między ludźmi wszystkich ras i stanów.
Zapewnia podporę, pozwalającą równoważyć sprzeczne interesy w obliczu wyższego dobra z jednej strony, z drugiej - używa dwusiecznego miecza w sensie symbolu dokładności, z jaką jest wymierzana sprawiedliwość. Sumieniu nie umknie żaden szczegół, najmniejszy nawet detal. Jak postępujemy wobec innych ludzi, tak oni postąpią wobec nas.
Osobowość Temidy wyraża się silą, surowością, brakiem tolerancji w imię subiektywnie pojętego prawa.
Wewnętrzne poczucie słuszności oraz przewagi duchowej, wiara we własne siły. Cnota i dziewictwo.

8)Dary-Wieża

-Umiejętność odrywania się od negatywnych wspomnień i przeżyć.Budowanie czegoś na nowo nie poddawanie się,lub pomoc potrzebującym,którym wszystko się zawaliło.

9)Poprzednie wcielenie-Cesarzowa

-Była urodziwą pociągającą kobietą,dobrą matką.Miała beztroskie życie.Umiała kierować innymi.

10)Co robiłam-Mag

-miała bardzo twórcze życie,pełne pomysłów.Silne oddziaływania na innych.

11)Zadanie karmiczne-Kapłanka


-nauczyć się być „twardym”, dbać o siebie i swoje dobro, paradoksalnie być większą egoistką. Ma problem z przyjmowaniem.

12)Liczba harmonii psychicznej-Papież

-przestrzeganie zasad moralnych,- znalezienie sensu, wiara w Boga, ufność, poszerzenie horyzontów, rozumieć coś dogłębnie.


13)Jak się postrzegam-Księżyc

- pesymizm, słabość charakteru, nie uporządkowanie wewnętrzne, skłonność do fantazjowania, drażliwość, kłótliwość, talent twórczy.

14)Jak widza mnie inni-Głupiec

- niezdecydowaną ,zmienną uczuciowo, skłonność do niedotrzymywania zobowiązań, marzycielską,twórczą.


15)Odpracowanie karmy-Mag

-pomimo, że ma już zdobyte pewne umiejętności, to powinna je poszerzać. Ma być aktywna i twórcza w działaniu.

17)Punkt komfortu karmy-Umiarkowanie

Powinna dbać o dobre stosunki z otoczeniem, wspierać innych i pomagać, zaś w przypadku konfliktów wcielać się w rolę mediatora. Jej zadaniem jest wprowadzanie równowagi pomiędzy światem wewnętrznym, a zewnętrznym, panowanie nad swoim temperamentem, w każdej sytuacji zachowanie spokoju niezależnie od okoliczności zewnętrznych.

18)Jak pracować z misją na obecne wcielenie- Księżyc

-słuchać swojej intuicji,nie uciekać w świat marzeń.
Odpowiedz
#25

obliczyłam rzeczywiście łatwe,mam nadzieję,że dobrze wyszło zerknijcie proszę,jak macie czas i ochotę Buziak
Odpowiedz
#26

podbijam może ktoś zechce po swojemu zinterpretować ?
Odpowiedz
#27

ja nie bardzo znam się na portrecie ale z tego co pamiętam to pozycja nr 4 mówi też bardzo dużo o kompleksach, problemach, zahamowaniach, z czym w życiu może być problem,
dlatego warto przyjrzeć się jej nie tylko z pozytywnej strony.
jest to Papież, a więc karta pewnych wartości i schematów, które Twoja Córka może albo chcieć narzucać innym, albo w łatwy sposób być łupem dla ludzi, którzy będą Jej takie wartości w prosty sposób serwować.
one w pewnym sensie mają zapewnić poczucie bezpieczeństwa, ale to trochę zdradliwe podejście.
to też trudność z zaakceptowaniem poglądów innych niż nasze własne, co prowadzi do trudności z dyskusją w ogóle.
to też karta pewności siebie, autorytetu, dominacji - więc albo oznacza, że Twoja Córka będzie szła w tą stronę, albo że będzie miała z tym trudność (w sensie inni ludzie będą mieć nad nią taką władzę, a Jej będzie z tym ciężko).

oczywiście, jest to też karta wiedzy, nauki, duchowości i poszukiwań "czegoś więcej", i tu bym też zwróciła uwagę, na ile te duchowe poszukiwania są bezpieczne.
Odpowiedz
#28

Dziękuję Uśmiech)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości