Wątek zamknięty

Prośba...
#1

Witam serdecznieUśmiech
To mój pierwszy post na forum, jednak mam nadzieję na pomoc. Nie wiem do kogo innego miałabym się zwrócić. Próbowałam połapać się w liczbach karmicznych, piramidach życia - jednak mi się nie udało, a czuję, że coś jest na rzeczy w moim życiu w związku z tymi liczbami. Błagam o pomoc w interpretacji mojej ścieżki życia - relacji z innymi ludźmi i chyba ze sobą samą. Podaję dane, które umiem obliczyć i bardzo proszę o pomoc.

moja data urodzenia to 12.03.1982 (czyli 26/8)
z moich imion i nazwiska wychodzi 13/4
w mojej rodzinie liczby karmiczne:
tata - z daty urodzenia - 27/9
mama - z daty urodzenia - 27/9
brat - z daty urodzenia - 29/11

pozdrawiam i bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedź.
#2

Cytat:w mojej rodzinie liczby karmiczne:
tata - z daty urodzenia - 27/9
mama - z daty urodzenia - 27/9
brat - z daty urodzenia - 29/11
kochana to nie sa liczby karmiczne
27- to liczba szczególna , wielka moc duchowa i praca na rzecz ludzkosci.
11- to liczba mistrzowska.
Cytat:z moich imion i nazwiska wychodzi 13/4
Zestawienie imion i nazwisk pokazuje obraz naszej osobowosci czyli
to jacy jestesmy sami ze sobą-wibracja duszy i to są sumy samogłosek
jake sprawiamy wrazenie -czyli realizacja duszy i to jest suma spółgłosek
oraz cele zyciowe czyli suma spółgłosek i samogłosel, suma całosci imion i nazwisk.
Jezeli dobrze wyliczyłas a podałas całośc czyli cele zyciowe to jest 4/13- czyli karmiczną masz liczbę pracy.Czyli potrzeba stabilizacji zyciowej , uporzadkowania ale to zalezy tez od wibracji duszy i jej realizacji , których nie podałas i nie wiadomo jak sobie z tym radzisz.
Cytat:moja data urodzenia to 12.03.1982 (czyli 26/8)
Wtwojej dacie niema więcej liczb karmicznych , oprócz tej z Drogi zycia 8/26
To liczba karmiczna przez niektórych numerologów nazwana karmiczna miłosci i dotyczy relacji międzyludzkich .To chęc osiagniecia mistrzowstwa w jakiejs dziedzinie , ale trzeba opanować impulsywnośc , nauczyc sie tolerancji i cierpliwości.Jezeli nie to bedą to spotkania z sytuacjami stresujacymi.
#3

Kumczo - serdecznie dziękuję za odpowiedź! Widzę, że jeszcze dużo muszę się nauczyć, a właściwie wszystkiego, bo dopiero zaczynamUśmiech
Swoją drogą moja wibracja duszy to 5 a realizacja duszy to 7.
Sądziłam, że skoro wszyscy w rodzinie mamy liczby z 2 to może stąd trudności...ale wygląda na to że wszystko pokręciłam.

Będę zgłebiać wiedzę i wygląda na to że zagoszcze na forum na stałe.

PozdrawiamUśmiech
#4

Cytat:Swoją drogą moja wibracja duszy to 5 a realizacja duszy to 7.
W takim razie twoja dusza pragnie zmian , przygód , podrózy , to potrzeba ruchu i potrzeba wolnosci i działanie po najmiejszej lini oporu .
Realizacja 7 mówi , ze lubisz przebywac w samotnosci i wszystko analizowac i mozesz zastanawiac się nad snsem istnienia .
Jako 8 z Drogi zycia, jak i cele zyciowe 4/13 - bedziesz dązyła do osiagniecia jak największego sukcesu w sprawach materialnych , jednak potrzeba jest cierpliwosci i konczenia tego co się zaczeło , bo mozesz cos zacząc , a potem zastanawiac sie na co mi to i po co .
Cytat:Sądziłam, że skoro wszyscy w rodzinie mamy liczby z 2 to może stąd trudności...ale wygląda na to że wszystko pokręciłam.
NIE wiem o jakich trudnosciach mówisz ? ale jezeli chodzi ci o relacje rodzinne to beda cie bolały wszelkie nieporozumienia , poniewaz masz z klucza wcielenia 6- a to jest odpowiedzialnośc wobec rodziny , wiec bedziesz dazyła do harmonii i do utrzymania rodziny , poniewaz to jest dla ciebie wazne.
#5

Kumczo,

dziękuję bardzo za twoje odpowiedzi. Przepraszam, że nie napisałam tego wcześniej, ale zamiast podziękować pomyślałam, że już nie będę więcej drążyć tematu, żeby cię nie nadwyrężać ( ot - neurotyczność i roztrzepanie).

Pozdrawiam cię serdecznieUśmiech
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości