Wątek zamknięty

Moja piramidka - interpretacja
#1

Witam! Moja data urodzenia to : 3.12.1992

Przeglądałam co nieco moją piramidkę i szczerze mówiąc nie znam się na tym , ale wyczytałam, że te zera oznaczają, że będę miała raczej 'niestabilne' życie, do tego 3-jki... Ale widzę też sporo 6-tek, więc jak to się ma do tej niestabilności? 6-stka to chyba przede wszystkim chce mieć swój dom, rodzinę , kogoś do kochania.. I prawda jest taka, że milość jest moim priorytetem jednak związki rozpadają się bardzo łatwo i bardzo szybko. Jakoś intuicyjnie wyczuwam, że moje życie przejdę samotnie. Mógłby ktoś dokonać głębszej analizy mojej piramidy? Co dokładnie oznaczają te zera na dole? Na czym w zyciu powinnam się skupić, a co odpuścić?

Bardzo proszę o odpowiedź Kwiatek
#2

Masz 3 trójki
dzien 3
miesiac 12/3
1992/21/3
a wibracja 3 - jest towarzyska i nie oznacza samotności, z tym że jesteś teraz w pierwszym cyklu w 12 - a 3 z 12 oznacza tendencję do poświęceń i pozostawaniu w cieniu,
czyli ja uważam że ty sama możesz się odcinać od znajomych, 3 trójki - to nie tyle niestabilność, bardziej chodzi tu o rozproszenie na bardzo wiele spraw jednocześnie, przez nieraz się robi bałagan, natomiast z drogi życia 27/9 - ta liczba wskazuje na to że posiadasz dużo wypracowanych zdolności - ale jednego jeszcze ci brakuje, umiejętności życia z drugim człowiekiem - szczególnie w związku, do tego 9 uczy współczucia i bezinteresowności, przez co możesz poznawać wielu ludzi ale oni pojawiają się i znikają, dzieje się to po to byś nauczyła się że wszystko kiedyś przeminie i czasami warto pomóc tym których się spotka po drodze dla wyższej idei - przekonania o dobrym uczynku który ma wartość samą w sobie. Natomiast 0 - wskazuje na potencjały które siedzą w nieświadomości i o których jeszcze nic nie wiesz - ale które mogą być bardzo rzadko spotykane i zostać ujawnione np, za 30 lat, 0 - takze mowi o utrudnieniach i ograniczonej ilości np. znajomych, czy też o kilku zawodach między którymi musisz wybierać
Pozdrawiam Numerolog Qzarve
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości