Gilded Tarot Royale - najnowsze od Cirro M.
#1

Dzisiaj wpadly w moje rece najnowsze karty Cirro Marchettiego - GILDED TAROT ROYALE - boskie.... Maja zlocone brzegi i sa dosyc duze 14 cm x 8,5 cm ..tu jest link: http://www.ciromarchetti.com/Gilded_Tarot_-_Royale.html (sprzedaz bezposrednia tylko przez internet , zaczela sie jakis tydzien temu)....

Szkoda tylko ze Pani Maria Marchetti nie dopilnowala produkcji bo dostalem je bez 4 kart dworskich (brak dworu bulaw) , ale mam nadzieje ze mi podesla brakujace karty...Jest tez dysk z kilkoma plikami na tapety i takie tam inne fajne grafiki ...spojrzcie sami w wolnej chwili..Dla mnie bomba , uzywam obecnie Tarot of Dreams i calkiem dobrze mi sie z nimi pracuje...Szkoda tylko ze Cirro uparcie oznacza Sprawiedliwosc i Moc jak Waite...., ale to jedyny minus jego najnowszego dziela...Ogolnie przyznac musze ze grafika jest odlotowa... Oklaski

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#2

Talia jest rzeczywiscie inna.
Kapłanka w moich oczach jest w tej talii niezwykle zmyslowa, a Umiarkowanie ognista.
Odpowiedz
#3

A można by wrzucić skany kart z talii?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości