Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

Dzisiaj niespodziewanie zakupiłam Boskiego Tarota. Wracałam z kawiarenki i zauważyłam na pasażu nowy" Dom książki " Spytałam , czy mają książki o Tarocie. Pani poinformowała mnie , ze tylko jedna pozycję i to był właśnie zestaw( Karty i książka)Boskiego Tarota Rotfl Rotfl Będzie to moja osobista talia. Uśmiech
Odpowiedz

Morfi Krzyk

Joanna Wiśniewska w Ezo dzisiaj wróży BGT Krzyk Krzyk Krzyk Krzyk Hura
Odpowiedz

Cała talia Tarot Illuminati:
https://picasaweb.google.com/11459029061...ErikCDunne
Odpowiedz

miriam napisał(a):Dzisiaj niespodziewanie zakupiłam Boskiego Tarota. Wracałam z kawiarenki i zauważyłam na pasażu nowy" Dom książki " Spytałam , czy mają książki o Tarocie. Pani poinformowała mnie , ze tylko jedna pozycję i to był właśnie zestaw( Karty i książka)Boskiego Tarota Rotfl Rotfl Będzie to moja osobista talia. Uśmiech

Gratuluję Buźki Oklaski
Ja też od pewnego czasu je mam, najpierw jakoś tak nie mogły się zadomowić (lub ja z nimi nie mogłam wejść w symbiozę), a teraz są naprawdę niesamowita. czytelne i takie współpracujące.
Leżały cierpliwie, przyglądałam się nim i dalej wróżyłam PKT, jakoś tak nie dały się te nowe karty ujarzmić Rotfl
Teraz uległy asymilacji ze mną i zaczynamy się dogadywać, przyznam, że są bardzo intuicyjne i jak dla mnie po patrzeniu na nie tworzy się w myślach jakaś historyjka obrazkowe.
Jest początek i koniec- Głupiec wspina się jakby, pokazuje, że jego droga wiedzie przez WA, a Świat zamyka, pokazuje całą drogę, jako przeszedł Głupiec. Uśmiech
PKT obszem były też bardzo czytelne, ale teraz wydają się takie "zwykłe" a BT dają taką poświatę tajemniczości i zagadki.
Odpowiedz

Ktoś wie co to za talia?

[Obrazek: maciej1.jpg]
Odpowiedz

KatiJo, bardzo dziękuję za linka do pełnej talii (nawet z zamieszczonymi różnymi wariacjami na temat samych kart Oczko ). Dopiero teraz też zauważyłam, że każdy kolor reprezentuje inna kultura/epoka. Nawet ciekawe...

Miriam, gratuluję zakupu! nawet nie wiedziałam, że w księgarniach można kupić sobie talię Oczko
Odpowiedz

A to nawet nie zauważyłam tych epok ani wariacjiUśmiech
Odpowiedz

KatiJo napisał(a):Cała talia Tarot Illuminati:
https://picasaweb.google.com/11459029061...ErikCDunne
jejku, ten tarot jest śliczny... troszkę żałuję, że nie znalazłam go wcześniej, bo właśnie wczoraj zamówiłam swojego wyśnionego tarota snów Oczko

może następnym razem, jako kolejna talia Rotfl
Odpowiedz

Dorotko, ale jego jeszcze chyba nie wydaliOczko
Odpowiedz

KatiJo napisał(a):Dorotko, ale jego jeszcze chyba nie wydaliOczko
aha Rotfl
to dobrze, nie muszę żałować Oczko
Odpowiedz

KatiJo napisał(a):A to nawet nie zauważyłam tych epok ani wariacjiUśmiech

A ja zauważyłam i ... jasny gwint ciężko mi się będzie oprzeć wątkowi orientalnemu! Krzyk
mimo całej przepasionej reszty Krzyk
Odpowiedz

Marika+ napisał(a):
miriam napisał(a):Dzisiaj niespodziewanie zakupiłam Boskiego Tarota. Wracałam z kawiarenki i zauważyłam na pasażu nowy" Dom książki " Spytałam , czy mają książki o Tarocie. Pani poinformowała mnie , ze tylko jedna pozycję i to był właśnie zestaw( Karty i książka)Boskiego Tarota Rotfl Rotfl Będzie to moja osobista talia. Uśmiech

Gratuluję Buźki Oklaski
Ja też od pewnego czasu je mam, najpierw jakoś tak nie mogły się zadomowić (lub ja z nimi nie mogłam wejść w symbiozę), a teraz są naprawdę niesamowita. czytelne i takie współpracujące.
Leżały cierpliwie, przyglądałam się nim i dalej wróżyłam PKT, jakoś tak nie dały się te nowe karty ujarzmić Rotfl
Teraz uległy asymilacji ze mną i zaczynamy się dogadywać, przyznam, że są bardzo intuicyjne i jak dla mnie po patrzeniu na nie tworzy się w myślach jakaś historyjka obrazkowe.
Jest początek i koniec- Głupiec wspina się jakby, pokazuje, że jego droga wiedzie przez WA, a Świat zamyka, pokazuje całą drogę, jako przeszedł Głupiec. Uśmiech
PKT obszem były też bardzo czytelne, ale teraz wydają się takie "zwykłe" a BT dają taką poświatę tajemniczości i zagadki.

Przyzwyczajam sie do niej . Wczoraj wyciągnęłam karty na moj sen i były całkiem trafne Uśmiech

Le Stelle napisał(a):Miriam, gratuluję zakupu! nawet nie wiedziałam, że w księgarniach można kupić sobie talię Oczko
.

Też sie zdziwiłam. Zapłaciłam 119 zł . Chyba to normalna cena . Uśmiech
Odpowiedz

Ludzie, bo pypcia dostanę, jak się nie dowiem co to za talia...
http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=6&t...42#p113261
Help...
Odpowiedz

KatiJo - jeżeli się dowiesz co to za talia, to proszę daj tutaj znać. Ta śmierć jest zdumiewająca o.O

We are the nobodies
Wanna be somebodies
When we're dead
They'll know just who we are
Odpowiedz

KatiJo napisał(a):Ludzie, bo pypcia dostanę, jak się nie dowiem co to za talia...
:laughing-jumpingpurple: jak tylko gdzieś mi się przewinie, to na pewno podrzucę nazwę...
Odpowiedz

Cohen - już przegrzebałam wszystko co się da i echo...
A jestem pewna, że już gdzieś kiedyś tę Śmierć widziałam...
Ta pod spodem to chyba Słońce.

Edit: Pojawiła się koncepcja, że nie ma takiej talii, są to tylko obrobione obrazki...
Tutaj więcej tła:
[Obrazek: mas-alla-muerte.jpg]
Odpowiedz

Ta talia by byla fantastyczna...
Seiga ghdzies gleboko we mnie..

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
Odpowiedz

Kurcze KatiJo...
Albo mi sie w głowie miesza albo ...
Jest coś znajomego w tej karcie... Myśli
Sama bym nabyła bo mnie odrzuca od tych typowo photoshopowych, przegadanych...
Odpowiedz

Goyu - widocznie mamy podobnie;D

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
Odpowiedz

<!-- m --><a class="postlink" href="https://picasaweb.google.com/114590290619380516436/Shamanka#5749079204519397458">https://picasaweb.google.com/1145902906 ... 4519397458</a><!-- m -->

Może ktoś z was ma te karty? Czy są dostępne w innej wersji językowej niż rosyjska i co w ogóle oznacza ta nazwa bo ja po rosyjsku nic a nic nie rozumiem Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony
Odpowiedz

Irving napisał(a):https://picasaweb.google.com/11459029061...4519397458

Może ktoś z was ma te karty? Czy są dostępne w innej wersji językowej niż rosyjska i co w ogóle oznacza ta nazwa bo ja po rosyjsku nic a nic nie rozumiem Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony
piękna talia, lubię takie, jest w sumie inna niż reszta, aczkolwiek kilka grafik przewinęło mi się w sieci jako jakieś tapety czy coś.

Też chętnie dowiem się co to za talia.
Odpowiedz

goya napisał(a):Kurcze KatiJo...
Albo mi sie w głowie miesza albo ...
Jest coś znajomego w tej karcie... Myśli
Sama bym nabyła bo mnie odrzuca od tych typowo photoshopowych, przegadanych...

Goyu, mnie się wydaje, że ktoś miał tę Śmierć w awatarze, albo na stronce swojej. I stąd mi też jest znajoma...
Przegrzebałam net i nie ma takiej talii chyba... Niestety...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości