Czy tarot może się pomylić?
#1

Witam wszystkich..

Mam pytanie ktore chcialbym zadac jak widac w temacie czy tarot moze sie pomylic tzn czy pytajac o przyszlosc moze nam wskazac przeszlosc lub fakt ktory sie juz dokonal.Czy moze sie to stac ze zle postawionego pytania,czy tez (jak sie dowiedzialem tarot jest lacznikiem naszej podswiadomosci)ze wzborzonych mysli czy tez z przewrozenia.A pytam dlatego ze znalazlem artykul w necie ze jezeli sie czlowiek za bardzo skopil nan przeszlosci karty mogo przedstawic pytajacemu o przyszlosc=przeszlosc.
Czy np. zadjac wam wrozacym pytanie ale jest ono na podstawie silnych emocji np. zlosc, smutek,etc.bo wy tego nie wiecie w jakim ktos jest stanie emocjonalnym czy przekaz kart moze by np zafalszowany?

Jesli ktos mo ochote sie wypowiedzieczapraszam.
Odpowiedz
#2

Przeszlosc ksztaltuje nasza przyszlosc. Maja wiele wspolnego
Odpowiedz
#3

Maly fakt ktory chcialbym z wami sie podzielic jest taki ze za nim znalazlem nasze Wilekie forum wyslalem maila do pewnej wrozki z pytaniem o przeszlosc i czy to sie moze zdazyc w przyszlosci.odp jej byla za ta osoba o ktora pytalem jest mozliwe ze sie spotkamy ale i tak nic z tego nie bedzie ale za to poznam kogos z kim bede mial corke( mam corke ale rzstalem sie z partnerka)ale mial byc to odlegly czas.
Nastepna zecz jest taka ze po jakim sczasie znalazlem DT( nie pamietam jaki to byl okres) ale zadalem to samo pytanie tutaj i odpowiedziala mi Rudalila z dokladnoscia co do milimetra bo tak zeczywiscie bylo.,a tez mam kogos poznac z zatracenie w sexualnosci jakos tak( i tak bylo z moja ex szalenstwa luzkowe itp.) Rotfl
CZy te dwie odpowiedzi mozna jakos ze soba powiazac.
Odpowiedz
#4

Zaznaczam w zadnym wypadku nie chce kwestionowac waszej wiedzy.....bo jest ona Nprawde ogromna.
Odpowiedz
#5

Wiedza najczesciej przeszkadza bardzo w dopatrzeniu sie co tym razem karty chca nam powiedziec, przekazac.
Odpowiedz
#6

Czy tarot może się mylić Myśli

Karty tarota to narzędzie wrózbiarskie, a także jako pewien rodzaj sztuki. Zatem parafrazując pytanie: czy pedzel w ręce malarza może się mylić, albo dłuto w ręce rzeźbiarza Myśli

Chyba już znasz odpowiedź, a brzmi ona jak dobrze znane przysłowie. Tarot nigdy się nie myli, jeno tarocista Oczko
Odpowiedz
#7

Zib, ale panie nie mialy chyba tej wiedzy przed wyciagnieciem kart...

zas ogolnie - to mi przynajmniej czesciowa orienatcja w problemie pomaga w interpretacji kart
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości