Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji
#23

Kulawy Byt napisał(a):inny zejdzie np podlug jakiejs choroby inna , osoba majaca podwójne wyjdzie z tego bez szwanku
Jestem tego żywym przykładem i obiektem zdumienia lekarzy, ponieważ 15 lat temu moja rodzina została poinformowana, iż nie mam szans na przeżycie, a jednak udało mi się pozbierać Uśmiech.
Odpowiedz
#24

Witaj w klubie Gosiu,ja również mam podwójna linie ,życia i tez jestem przykładem wychodzenia z różnych opresji nie tylko zdrowotnych. Lol Rotfl
Odpowiedz
#25

ano MIRIAM widzisz a co do marsylskiego jedno tylko napisze gosciu , ty o chiromancji wiesz tyle co masz zwojów , kolesiu z kompleksami jak coś wejdz na interie bez cenzury tam gaszą takich typków jak ty , co za kołek Lol
Odpowiedz
#26

Kulawy Byt napisał(a):ano MIRIAM widzisz a co do marsylskiego jedno tylko napisze gosciu , ty o chiromancji wiesz tyle co masz zwojów , kolesiu z kompleksami jak coś wejdz na interie bez cenzury tam gaszą takich typków jak ty , co za kołek Lol
gratuluję bezmózgowia ale twój "post na temat" został zgłoszony

a co do predyspozycji to cytat z Miłki Krogulskiej,forum wróżbiarstwo
Witam serdecznie,
"każdy z nas ma intuicję, ale niektórzy jej po prostu nie
dostrzegają. Jeśli dar silnej intuicji przydaje się Pani
w codziennym życiu i nie czuje się Pani z tego powodu
źle, to dlaczego tego nie rozwijać? Uśmiech"
Odpowiedz
#27

Panowie spokój proszę :x za chwilę obaj dostaniecie ostrzeżenia.

Marsylski, linie na dłoniach tworzą trójkąty jak najbardziej i ich kształt, i rozmiar mają znaczenie w chiromancji Oczko
Odpowiedz
#28

Kulawy Byt i tarot.marsylski otrzymują ostrzeżenia, proszę bez ataków personalnych na forum Nono
Odpowiedz
#29

Gośka napisał(a):
Kulawy Byt napisał(a):inny zejdzie np podlug jakiejs choroby inna , osoba majaca podwójne wyjdzie z tego bez szwanku
Jestem tego żywym przykładem i obiektem zdumienia lekarzy, ponieważ 15 lat temu moja rodzina została poinformowana, iż nie mam szans na przeżycie, a jednak udało mi się pozbierać Uśmiech.

Również mam podwójną linie życia ..już dwukrotnie otarłam się o Panią/Pana z kosą , jak dziecko i trzy lata temu, kiedy to miałam poważny wypadek komunikacyjny. Z obu sytuacji wyszłam prawie bez szwanku ..jakieś tam blizny 8-)
Odpowiedz
#30

Zauważcie, że intuicja i kontakty z "Górą" tak naprawdę nie są niczym wyjątkowym. Każdy, kto choć trochę utrzymuje kontakty [w sensie wierzy w coś] jest zdolny do jasnowidzenia, proroczych snów etc, to wszystko kwestia indywidualnego, duchowego rozwoju. Im bliżej i pewniej czujesz się sam ze sobą i w końcu dostrzeżesz, że niektóre wydarzenia nie mogą być przypadkiem, wtedy jesteś już o krok od tego typu "zdolności". Zresztą o tym samym mówią opracowania czakr, reinkarnacji etc. Zresztą nawet w biblii jest to opisane, bo kto miał objawienia? No właśnie...
Odpowiedz
#31

Korcą mnie pewne pytania. Jakie predyspozycje są potrzebne by móc wróżyć? Jak rozpoznać je u siebie ? Skąd wiemy że być może posiadamy dar wróżenia? I czy dobrze się orientuję, że nie wolno rozkładać sobie kart samemu ?
Odpowiedz
#32

Szczere chęci , bardzo duzo cierpliwosci , nauka i poznanie kart tarota , intuicja i cwiczenia na znajomych , na forach i na sobie.
Odpowiedz
#33

I wolno rozkładać samemu sobie, nie ma zakazu Uśmiech
Odpowiedz
#34

ciężko jesy chyba być neutralnym i "trzeźwo" odkryć znaczenie kart itd jeśli wróży się samemu sobie .. tak mi się zdaje .. a co do predyspozycji i tarota .. hmm ... właśnie intuicja .... tutaj u mnie mogłoby być kulawo... na pewno sobie więcej o tym wszystkim poczytam. na razie nie jestem "wydajna" finansowo by zakupić przydatne lektury i karty... z resztą chyba są różne rodzaje . nie wiem czy się różnią od siebie . czy arkana małe i duże razem to cała talia itd ... aczkolwiek jest w nich coś co mnie do nich przyciąga..
Odpowiedz
#35

ja jakoś nie czuję lub nie czułam potrzeby wróżenia sobie ...
ale im więcej książek czytam o tarocie i wiem jak ważna jest parktyka to widzę, że najlepiej zacząć wróżyć coś sobie, politykom lub celebrytom, żeby otrzaskać się językowo i narracyjnie z kartami ...
po dzisiejszej lekturze chyba zacznę wróżyć sobie lub jakimś światowym gwiazdom ...
Odpowiedz
#36

Zaraz, zaraz... Te gwiazdy czy też politycy prosili Cię o to?
Odpowiedz
#37

przepraszam, źle się wyraziłam ... chodziło mi o wróżenie na co się stanie w polityce i w świecie gwiazd - czyli kto ( jakie ugrupowanie ) podpisze czy przepchnie jakąś ustawę czy prawo itp i który z aktorów dostanie rolę w filmie X ... np

mieszkam w Angli więc wróżenie na pogodę odpada - słońce świeci i pada na przemian co 30 min
Odpowiedz
#38

liliu pisaliśmy juz o tym , może sie przyda . <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=6&t=340#p2013">viewtopic.php?f=6&t=340#p2013</a><!-- l -->
Odpowiedz
#39

Kasha40 napisał(a):... wiem jak ważna jest parktyka to widzę, że najlepiej zacząć wróżyć coś sobie, politykom lub celebrytom, żeby otrzaskać się językowo i narracyjnie z kartami ...
Własnie po to są darmowe wróżby na forum Uśmiech
Odpowiedz
#40

To w takim razie zapytam z ciekawości - ćwiczycie wróżenie na forum itd , a czy próbowaliście prowadzić sesje przez skype ? Czy umawiacie się na takie sesyjki ? Czy wróżba jest wiarygodna wtedy jeśli przeprowadza się ją w taki sposób?
Odpowiedz
#41

ja sie umawiam na wrozby przez skype.
Odpowiedz
#42

lilulilu napisał(a):To w takim razie zapytam z ciekawości - ćwiczycie wróżenie na forum itd , a czy próbowaliście prowadzić sesje przez skype ? Czy umawiacie się na takie sesyjki ? Czy wróżba jest wiarygodna wtedy jeśli przeprowadza się ją w taki sposób?
A dlaczego miałaby byc nie wirygodna skoro jeszcze sie widzi klijenta i bezposrednio rozmawia. Uśmiech
Odpowiedz
#43

Cóż. Skype i inne programy do komunikacji głosowej, ale nie tylko one bo klasyczne komunikatory tekstowe także, to jedna z metod, technik, możliwości komunikowania się w dzisiejszych czasach. Nie wiem kto zrozumie to, o czym napiszę w kolejnych słowach (bo odwołam się do nazw antycznych) ale zdarzało mi się stawiać komuś karty na IRC'u Oczko Co prawda byłem wtedy młody i miałem dziwne pomysły... ale zdarzyło się i niekoniecznie raz.
Odpowiedz
#44

na skypie, na gg, e-mail
choc fajniej jest jak mozna porozmawiac, bo czasem musze sie dopytac, zeby uscislic odpowiedz
w kartach pokazuja sie sytuacje, ludzie (o ktorych sie nie wspomina pytajac) - dzieki rozmowie weryfikacja czesto jest od razu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości