Rysunki
#1

Raz w jednym temacie napisałam, że jestem rysownikiem i parę osób przez to chciało zobaczyć moje prace, także wreszcie założyłam ten temat oto moje bazgroły Oczko

   
   
   
   
   


2.
Odpowiedz
#2

Dagaa! świetne obrazki Oklaski

bardzo kobiece szczegóły ... zbyt perfekcyjne jak dla mnie ... wszystkie babki na forum w kompleksy wpadną? to wszystko takie perfekcyjne jak silikony prawie Rotfl

ale świetne ... nie wiem dlaczego mi najbardziej się spodobała zielona babka w zielonych pończochach ( czy to były kozaczki bo mi obraz ucięło ?)


Buźki
Odpowiedz
#3

a ja właśnie napisałam do Ciebie na PW Rotfl

Wiesz w fantastyce to wszystkie kobiety przeważnie tak perfekcyjnie wyglądają, a ta babka o którą pytasz to elfka ma na imię Lucy i jest to postać specjalnie ''zaprojektowana'' do gier RPG, jeszcze tylko mój chłop musi do niej stworzyć kartę postaci i będzie można nią hulać w grach Oczko
I tak ona ma takie długie kozaki Rotfl
Odpowiedz
#4

Daga..super... Oklaski
Zapraszam rownież inne osoby do ujawniania swoich talentow...właśnie w tym Dziale... Uśmiech

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Super,świetna kreska.Mi najbardziej podoba się kobieta ze skrzydłami.UśmiechMasz ogromny talent.
Odpowiedz
#6

Dzięki Krysiu,lila, jeszcze zapewne wkleję tutaj parę rysunków bo mam ich od groma Oczko
Z tym, że muszę poszukać te wszystkie zdjęcia, a jak nie znajdę to porobić nowe.
Odpowiedz
#7

Oklaski Oklaski Oklaski brawo, bardzo dobre, a wiem co mówię . Sama malowałam przez pół życia i mój mąż utrzymywał, lepiej lub gorzej, rodzinę z malowania obrazów.
Odpowiedz
#8

Libra22 napisał(a):Oklaski  Oklaski  Oklaski brawo, bardzo dobre, a wiem co mówię . Sama malowałam przez pół życia i mój mąż utrzymywał, lepiej lub gorzej, rodzinę z malowania obrazów.

Libra!  no w szoku jestem! tego jeszcze o Tobie nie wiedziałam ... i Ty się nie chwalisz ...

kiedy zobaczyłam Twoją ostatnią pracę nieźle się ubawiłam  

to ten mąż artysta mówisz???!!!!   Oczko  Oczko  Oczko

 Buźki
Odpowiedz
#9

No daj spokój heheheh, to Pszoniak przecież! Wydał mi się podobny do twarzy na obrazie.
Odpowiedz
#10

a faktycznie to Wojtek Pszoniak ... nie dostrzegłam go pod tym czerwonym kocem ...

a co to myślisz, że na forum nie może być żon Pszoniaków, DeNirów i AllPacinów??? Rotfl Rotfl Rotfl


Buźki
Odpowiedz
#11

No pewnie! Ale... szaaaa
Odpowiedz
#12

Dagaa, świetne rysunki... Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz
#13

Super! To kiedy Dagaa Tarot wchodzi na półki do sklepów? Jakby co, to ja się wpisuję na listę oczekujących! Uśmiech

Pozdrawiam
Aur Ganuz
Odpowiedz
#14

piękny talent daaga naprawdę podziwiam i rozwijaj to w sobie , gratuluję. Buziak
Ja do malowania to antytalent Bezradny
Odpowiedz
#15

Daga to nie są bazgroły,masz talent. Ja tak samo się podpisze co Kumczo napisała, rozwijaj się. Jestem pod wielkim wrażeniem.Pozdrawiam
Odpowiedz
#16

Uwielbiam takie klimaty Uśmiech ah, jakbym chciała tak rysowac.
Odpowiedz
#17

Dzięki wszystkim za tak miłe komentarze, co do moich pracy Uśmiech

Libra, jeszcze jak chodziłam do szkoły to bardzo dużo malowałam farbami obrazów, jednak doszłam do wniosku z wiekiem, że pędzel i farby to nie to i od paru dobrych lat tylko szkicuje, lub rysuje kredkami ołówkowymi i olejnymi.
Te kredki olejne są fantastyczne rozcierają się bez problemowo niczym ołówki miękkie i można nim robić niesamowite cienie. Ten feniks właśnie wykonany jest tylko tymi kredkami.

Teraz to ogólnie rysuję tematykę fantasy, dawniej były to krajobrazy, zwierzęta, portrety przeważnie znanych aktorek.
Jednak do portretów ludzi to zdecydowanie się zraziłam po tym jak matka mojego dobrego kolegi zażyczyła sobie syna portret na brystolu, toż to był kompletny armagedon, ponieważ mam mały pokój i ze wszystkim musiałam się rozkładać w kuchni. Ile to ja się wtedy na wkurzałam, nerwów straciłam i od tamtego momentu zrezygnowałam z portretów miałam chyba za mało cierpliwości do tego Oczko

Aur Ganuz, nad talią swojego autorstwa owszem zastanawiałam się i to nie raz muszę przyznać, aczkolwiek miałam w zamiarze stworzenia tylko AW i byłyby wykonane coś na styl tego właśnie feniksa, czyli wyraziste kolory, rozmazana nie co kreska. Jednak moje lenistwo, brak czasu i weny silnie mnie ograniczają i jakoś jeszcze nie mogę się zabrać za mój projekt.
Jakieś 9 lat temu, próbowałam stworzyć własną talię, miałam szkice 4 kart AW, cała talia miała być wykonana tylko ołówkami i jakoś mój cel nigdy nie dobiegł końca, a rysunki gdzieś mi przepadły :|

karmen, ja tak zawsze piszę bazgroły ponieważ od najmłodszych lat byłam do swojego talentu krytycznie nastawiona, wymagając od siebie jak najwięcej.
Ile to moich prac poszło przez takie moje podejście do śmieci, zanim stwierdziłam, że coś się do czegoś nada, ale w sumie takie nastawienie jest moim zdaniem dobre, ponieważ człowiek cały czas się rozwija. Pamiętam jak w podstawówce moja nauczycielka od plastyki nie raz zabierała mi moje rysunki, bo chyba się bała, że coś mi się w nich nagle nie spodoba i je podrę zanim zostaną wystawione do konkursów Rotfl

Ostatnio jednak bardzo mało już rysuje, w tamtym roku to naprawdę narysowałam tylko 1 rysunek, w tym roku zdecydowanie więcej, ale to przez to, że na nowo wkręciłam się w gry RPG przez mojego partnera. Praca na 2 zmiany, obowiązki domowe silnie uniemożliwiają mi obecnie pielęgnować dalej mój talent niestety, a do tego dochodzi również brak weny.
Odpowiedz
#18

Dagaa napisał(a):Aur Ganuz, nad talią swojego autorstwa owszem zastanawiałam się i to nie raz muszę przyznać, aczkolwiek miałam w zamiarze stworzenia tylko AW i byłyby wykonane coś na styl tego właśnie feniksa, czyli wyraziste kolory, rozmazana nie co kreska. Jednak moje lenistwo, brak czasu i weny silnie mnie ograniczają i jakoś jeszcze nie mogę się zabrać za mój projekt.
Jakieś 9 lat temu, próbowałam stworzyć własną talię, miałam szkice 4 kart AW, cała talia miała być wykonana tylko ołówkami i jakoś mój cel nigdy nie dobiegł końca, a rysunki gdzieś mi przepadły :|

Jestem dobrej myśli i uzbrojony w cierpliwość, w związku z czym mimo wszystko wpisuję się na listę Uśmiech Jeśli stylem i kolorystycznie miałoby to być w stylu tego feniksa, to myślę, że na prawdę byłoby warto!

Pozdrawiam
Aur Ganuz
Odpowiedz
#19

Oki zobaczymy jak tam dalej z moim czasem i weną będzie, bo naprawdę chciałabym spróbować właśnie stworzyć chociaż te AW i zobaczyć co by mi z tego wyszło.

Rozmiar kart byłby tak miej więcej 8x13, hm...zdecydowanie trzeba będzie o tym jednak jeszcze pomyśleć Oczko
Odpowiedz
#20

Ok

Pozdrawiam
Aur Ganuz
Odpowiedz
#21

Daga widzisz maś świetny bodziec żeby wziąć się do roboty. Koniecznie! Sama rozmyślalam już nad tym, żeby zrobić kilka szkiców do kart, ale jeszcze do tego nie dojrzałam. Dzieci namawiaja mnie żebym wyciągneła sztalugi ze strychu, ale jakoś malowanie na sztalugach zajmuje zbyt dużą powierzchnię. Przynajmniej mnie. Nie wiem jakiej innej techniki warto spróbować. Żadna mnie nie pociąga, a czas by się znalazł. Gdyby żył mój mąż... to dopiero by się działo. Zrobilibyśmy to razem , on świetna kreska, fantasta, otwarty umysł, ja wizje rostomajte, kolorystyka i dopracowanie szczegółów. Ech! żyzń tjażołaja kak swiniec,heheh. Może kiedyś wspólnie pomalujemy tam w górze jakąś kopułę niebieską Cwaniak Cwaniak Cwaniak Bierz się dziewczyno do roboty!! Powodzenia.
Odpowiedz
#22

A mnie najbardziej podoba sie ptak...Dagaa zdolniacha z ciebie....ja tez bym tak chciala....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości