tatuaz we snie
#1

Czy wie ktos moze z panstwa tu zgromadzonych, co moze oznaczac symbol tatuazu na ciele? szukalam w roznych sennikach internetowych ale znaczenia sa dosc rozbiezne. Czy mial ktos kiedys podobne "senne doswiadczenie"? Uśmiech

pozdariam
Odpowiedz
#2

tatuaż jest często sygnałem inicjacji albo przynależności do danej grupy ludzi.
ta inicjacja może już nastąpiła albo nastąpi dopiero.
Odpowiedz
#3

Helge a czy myslisz, ze motyw tatuazu ma jakies znaczenie? w moim przypadku to byla data. Zatem, zgodnie z tym co mowisz moze to byc data tej inicjacji... Uśmiech
Odpowiedz
#4

tak, jak najbardziej Uśmiech
Odpowiedz
#5

joaskawoj napisał(a):Czy wie ktos moze z panstwa tu zgromadzonych, co moze oznaczac symbol tatuazu na ciele? szukalam w roznych sennikach internetowych ale znaczenia sa dosc rozbiezne. Czy mial ktos kiedys podobne "senne doswiadczenie"? Uśmiech

pozdariam
a może napiszesz o tych dość rozbieżnych znaczeniach? Może to oszczędzić czasu następnym, którzy poszukują znaczenia swojego snu.

Tatuaż może oznaczać ochronę przed, lub identyfikację z obiektem rysunku na skórze, zależy to od osobistych przekonań śniącego. Jeśli śnimy symbole w formie zwierząt, to może nadawać nam magiczną ochronę zgodną z tradycyjnymi przymiotami tych zwierząt, a także ochronę przeciwko negatywnym wpływom tych symboli.
Odpowiedz
#6

Tatuaż – forma graficzna mająca sens symboliczny, świadczący o podległości wobec grupy, plemienia, wiary.
Odpowiedz
#7

Bardzo często śni mi się, że mi się tatuaż starł albo wyblakł Rotfl Ale ja mam ich kilkanaście więc nic dziwnego, że moje sny też są wytatuowane Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości