Portret Gabrieli
#1

Proszę Hyacynta o interpretację do portretu;
Droga życiowa, możliwości:
Karta 1 – (dzień ur.22) XXII GŁUPIEC (dzieciństwo, młodość)
Karta 2 – (m-c ur.12) XII WISIELEC (wiek średni)
Karta 3 –(rok ur.1+9+6+3) XIX SŁONCE (wiek dojrzały)
Karta 4 (1+2) – XII WISIELEC (podświadomość)
Karta 5 (2+3) – IX PUSTELNIK (świadomość)
Karta 6 (4+5) – XXI ŚWIAT(nadświadomość)
Karta 7 (1+5) – IX PUSTELNIK (misja)
Karta 8 (2+6) – XI MOC (dary do wykonania misji)

Karmiczno-wewnętrzne:
Karta 9 (1-2) – X KOŁO (kim byłam w poprzednim wcieleniu?)
Karta 10 (2-3) – VII RYDWAN (co robiłam?)
Karta 11 (10-9) – III CESARZOWA(zadania karmiczne)
Karta 12 (7+8) – SĄD (liczba harmonii psychicznej)
Karta 13 (1+4+6) – XI MOC (Jak siebie postrzegam?)
Karta 14 (3+5+6) – V KAPŁAN(jak postrzegają mnie inni?)
Karta 15 (9+10+11-7) – XI MOC (sposób odpracowania karmy)
Karta 16 (11+6) – XIV DIABEŁ (punkt komfortu karmy)
Karta 18 (11+8) – XIV UMIARKOWANIE (Jak pracować z misją na obecne wcielenie?)
Odpowiedz
#2

Karty portretu z poprawiona pozycja 17 (a nie 16) - punkt komfortu karmy:

Karta 1 – (dzień ur.22) XXII GŁUPIEC (dzieciństwo, młodość)
Karta 2 – (m-c ur.12) XII WISIELEC (wiek średni)
Karta 3 –(rok ur.1+9+6+3) XIX SŁONCE (wiek dojrzały)
Karta 4 (1+2) – XII WISIELEC (podświadomość)
Karta 5 (2+3) – IX PUSTELNIK (świadomość)
Karta 6 (4+5) – XXI ŚWIAT(nadświadomość)
Karta 7 (1+5) – IX PUSTELNIK (misja)
Karta 8 (2+6) – XI MOC (dary do wykonania misji)

Karmiczno-wewnętrzne:
Karta 9 (1-2) – X KOŁO (kim byłam w poprzednim wcieleniu?)
Karta 10 (2-3) – VII RYDWAN (co robiłam?)
Karta 11 (10-9) – III CESARZOWA(zadania karmiczne)
Karta 12 (7+8) – SĄD (liczba harmonii psychicznej)
Karta 13 (1+4+6) – XI MOC (Jak siebie postrzegam?)
Karta 14 (3+5+6) – V KAPŁAN(jak postrzegają mnie inni?)
Karta 15 (9+10+11-7) – XI MOC (sposób odpracowania karmy)
Karta 16 (11+6) – II KAPŁANKA (punkt komfortu karmy)
Karta 18 (11+8) – XIV UMIARKOWANIE (Jak pracować z misją na obecne wcielenie?)

Czasami mija kilka tygodni zanim moge usiasc do portretu na spokojnie. Chyba dosyc mocno doskwiera Ci samotnosc i odosobnienie , ale Twoje karty portretu wskazuja na wielki potencjal ezoteryczny bo Eremita w portrecie razem z Wisielcem to dar ezoterykow, tym bardziej ze punkt komfortu karmicznego to jest tez Kaplanka (swoja droga tylko w tym punkcie portretu nastapila pomylka) wiec mysle ze Ty dopiero jestes na drodze odkrywania swiata wlasnej intuicji. Zreszta awatar runy Algiz (runy ochronnej i stojacej na strazy ) mowi tez o tym ze bardzo zwracasz uwage na swoje wnetrze o czym dobitnie podkresla portret kart podwojnego Wisielca (poz. 2 i 4) - to jest Twoja pieta Achillesa , a wskazowka do pracy nad soba jest karta nr. 7 - Eremita...Poniewaz jestes zodiakalnym Koziorozcem (co wspaniale potwierdza karta nr. 14 - Kaplana) - tak Cie ludzie widza na zewnatrz...Powolne i cierpliwe budowanie struktur wlasnego swiata , cegielka po cegielce prowadzaca na szczyt - jest to swiat konkretu i twardego , solidnego podejscia do zycia .... Ezoteryka kloci sie z Twoja bardzo realnym i trzezwym osadem swiata i ludzi co prowadzi do wewnetrznego rozdarcia - gdzie tak naprawde lezy prawda ?
Jestes osoba ktora ma problemy ze zbyt silnym przezywaniem emocji (a wiaze sie to z latami dziecinstwa - samotnego przezywania wlasnych sukcesow i porazek). Jestes osoba o silnej osobowosci ludzi ktorzy wytrwale i w pelni swoich sil daza do sukcesu i porzadkowania swiata na swoj sposob i modle - dlatego czasami niektorzy ludzie maja Ci za zle ze wytykasz im ich wady i bezlitosnie je obnazasz...Lubisz role mentora i "naprawiacza" swiata , ale ten ton czasami moze innych draznic i denerwowac...Czasami w sposobie Twojego myslenia widac zbyt doslowny i zbyt konkretny styl zycia opartego na ciezkiej i solidnej pracy nad soba i nad otaczajaca rzeczywistoscia. Twoje sady sa bardzo przemyslane i rzeczowe co trafia do ludzi i potrafisz na nich wplywac poniewaz lubisz poznawac swiat , a ksiazki i lektury to wiedza ktora uwielbiasz przyswajac i poglebiac przez cale zycie....Zywiol ziemi jest Tobie bardzo bliski , a wiec i powiedzenie ze " cierpliwoscia i praca ludzie sie bogaca" to Twoje credo zyciowe....Wymierne korzysci z soildnej i konkretnej pracy...Ale tutaj wiele mozna skorzystac z podpowiedzi karty nr. 18 - Umiarkowania -- to cierpliwosc w kontaktach z najblizsza rodzina (bo Ty uwielbiasz swoja rodzine i stawiasz ja na pierwszym miejscu - to karta komfortu psychicznego nr 12) ale moze przede wszystkim to system wartosci , ktory jest Ci drogowskazem i zawsze starasz sie zaszczepic innym te same wartosci ktore wyznajesz...Jestes inicjatorem , ktory " popycha " innych do przodu i nadaje bieg sprawom rodzinnym...Musisz na chwile zwolnic i poznac charaktery innych ludzi bo nie zawsze taka postawa pozwala na pelne zrozumienie otaczajacego swiata (ktory Cie fascynuje i rozumiesz instynktownie ze warto go poznawac - Karta Swiata nr. 6). Jestes typowym Saturnikiem , gdzie kosciec i kregoslup moralny sa na pierwszym miejscu - notabene musisz uwazac na zlamania i zwichniecia, a szczegolnie dolnej czesci nog ponizej kolan (piszczele i i uklad ruchu stawow skokowych , ktory jest podatny na urazy , zwichniecia lub zlamania) - patrz osteoporoza....Jestes osoba ktora lubi przewodzic innym i byc zawsze "troche z przodu" przed innymi nadajac ton, ale karta podwojnego Wisielca ostrzega rowniez przed wybuchami nieopanowanego gniewu , ktory mozesz wyladowac na najblizszym otoczeniu , a szczegolnie wlasnej rodziny .... Paluszkiem
Pozatym kazdy bank chcialby miec Ciebie za klienta , bo jestes wzorem oszczednosci i zapobiegliwosci czego i innym warto zyczyc, ale czasmi trzeba dobrze pomyslec czy aby na pewno kazdego trzeba sprowadzac na ziemie .... Myśli Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

Hyacynt dziękuję Kwiatek jestem pod wrażeniem :-o jesteś wielkiUśmiech)))
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości