Ankieta: czyczy jest mozliwie spotkanie - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
62.50%
5
62.50%
nie
12.50%
1
12.50%
nie wiem
25.00%
2
25.00%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Spotkanie we snach
#1

Czy jest możliwie spotkanie we snach ?
Odpowiedz
#2

tak Uśmiech
mi się raz zdarzyło Uśmiech
Odpowiedz
#3

Helge napisał(a):tak Uśmiech
mi się raz zdarzyło Uśmiech
opisz jak to zrobić Prosi
Odpowiedz
#4

jak to zrobić nie wiem, to przyszło samo, z miłości podejrzewam Uśmiech
sen był niesamowicie realistyczny, gdybym wiedziała, że to niemożliwe (byliśmy na Antarktydzie...), to bym była przekonana, że spotkanie faktycznie miało miejsce.
Odpowiedz
#5

a ta druga osoba tez miała to samo Uśmiech
Odpowiedz
#6

tak, tylko u Niego to był jakby epizod w śnie, samo tylko spotkanie (a może tylko tyle On zapamiętał?), u mnie sen był długi i skomplikowany.
ale poza tym samo spotkanie opisujemy podobnie Uśmiech
Odpowiedz
#7

wniosek najpierw na jawie , a późnej sen Hura
to była osoba jaką znałaś , a ciekawie z inną osobą postronną. Uśmiech
to było nie kontrolowanie Myśli a czy można kontrolować ?

dzięki Helge
Odpowiedz
#8

Alex napisał(a):wniosek najpierw na jawie , a późnej sen
No raczej na to wychodzi, ale może jeszcze ktos coś takiego przeżył? Hmm chyba poczytam na necie czy takie cos może mięc w ogóle miejsce, Myśli Czasem odnosiłam takie wrażenie, ale w snach wszystko jest możliwe. A co do tego bajeru do łóżka heheh to w sumie tak jak pisałam, w śnie jest wszystko możliwe, a do łóżka nie masz daleko, w końcu w nim śpisz i śnisz Rotfl
Odpowiedz
#9

zakaz rozmów o sex Uśmiech
Odpowiedz
#10

Seks w snach to coś normalnego nie jest bajer potrzebny Rotfl w snach chyba idzie to trochę łatwiej , tak sądzę Myśli i następny temat na nowy wątek? seks w śnie? Zawstydzony Rotfl
Odpowiedz
#11

zakaz rozmów o sex
Odpowiedz
#12

No to powiedz od razu, że chcialbys sie spotkać w śnie aby sie poseksić Wyśmiewacz Rotfl no i żeby w końcu normalnie skończyć Lol
Odpowiedz
#13

nie wiem czy można to kontrolować, trzeba by było spytać na jakimś forum, które się zajmuje śnieniem na życzenie Uśmiech
Odpowiedz
#14

syla020304 napisał(a):No to powiedz od razu, że chcialbys sie spotkać w śnie aby sie zakaz
rozmów o sex Uśmiech Lol
Odpowiedz
#15

Znalazłam coś takiego, może się przyda

http://www.paranormalne.pl/topic/27444-s...owanie-go/
Odpowiedz
#16

Alex napisał(a):może wam łatwo o sex ale nam nie Beczy
zawsze sądziłam,że jest odwrotnie Myśli
Wróżka Marika napisał(a):Znalazłam coś takiego, może się przyda
dzięki na pewno tam zajrzę... Kwiatek
Odpowiedz
#17

syla mam :
na jawie tak ale we śnie nie Uśmiech
Mam musimy wybrać nam znanie miejsce np. Wrocław makro Uśmiech i przed snem myśleć ze tam idis,
tylko jakie miejsce Myśli musi być dobrze znanie nam Myśli ja dobrze znam A-4 parking i Macdona
Odpowiedz
#18

Dobrze znane miejsca, teraz w tym czasie to stadiony Wyśmiewacz
Odpowiedz
#19

nie np jakiś rynek myślisz przed snem ze tam spacerujesz i ja pomyśle o tym miejscu ze tam spaceruje
i spotkamy się ja znam Wrocław , ESSEN Myśli ja przeważnie przelotem jestem obok Poznani ,
Dąbki, Kłodzko pks bez zmian Uśmiech , morskie oko
Odpowiedz
#20

A Ty tak to bezpośrednio do mnie piszesz czy do ogółu? Myśli Rotfl
Odpowiedz
#21

syla020304 napisał(a):A Ty tak to bezpośrednio do mnie piszesz czy do ogółu? Myśli Rotfl
Pociesza do ciebie Pociesza
Odpowiedz
#22

Czy ja dobrze zrozumiałam że ty Aleks poszukujesz kogos żeby z nim ten tego we śnie? Myśli Rotfl

Syla... Lol
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości