Wątek zamknięty

Numerolog potrzebny :)
#1

Witam Państwa,
Czy znaja Państwo godnego zaufania i sprawdzonego numerologa,jesli tak czy mozna prosic o namiary by skontaktowac sie z tą osobą ? Ciężko mi samej znaleść taką osobę ...
będę wdzięczna za odpowiedz Oczko
POZDRAWIAM
Lidka
#2

Witaj Krystyno Uśmiech

Chciałabym jednak kogoś do wykonania zmiany numerologicznej,gdyż wiem że moje wibracje własne nie sa harmonijne z drogą zycia i ogólnie wpedzaja mnie w złe samopoczucie i stany deporesyjne ... a tutaj na forum sie czegoś takiego nie dokonuje o ile zdążyłam zauwazyc Uśmiech

Pozdr.
#3

kochana to sa wyliczenia , które nie wykonuje sie w 5 minut i potrzebne sa imiona łacznie z bierzmowniem i nazwiska .
Wyliczmy wibrację duszy , realizację duszy i cele zyciowe , oraz wyliczamy wewnetrzne potencjały i wtedy dokonujemy korekty czyli uzupełniając lub harmonizujac ilosc wewnetrznych potencjałów .Jest zbyt czasochłonne , zeby to robic na forum.
#4

ale prywatnie poza forum, czemu nie?

( ja nie zanm sie na numerologi, ale Kumczo swietna jest) Uśmiech
#5

Czy mogą Panie polecic kogos kto pryatnie oczewiscie platnie dokonuje zmian numerologicznych?
#6

ja polecam Kumczo,ale ona musi sie zgodzic.
#7

Ja też polecam Kumczo.
#8

Te zmiany polegaja na tym , ze z wyliczen bedziesz miała noe jakby imię , które mozesz uzywac np na forach , lub jako pseudonim , ale miec to w swiadomości , ze takie posiadasz i wtedy , powoli , oczywiscie nie za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki zacznie się zmieniac twoją energia.
To , ze ty chcesz zmienic nie znaczy , ze jest ci potrzebne , poniewaz moze masz wszystko dobrze , a tylko jestes obecnie w takich wibracjach , które zle wpływaja na ciebie.
O tym czy dokonac korekty imienia pytamy zawsze wahadełko , które odpowiada czy mamay takiej zmiany dokonac.
Tu zgodzic i zaufac powinna nowaa .
Nie robi sie takich spraw na forum poniewaz podajesz wszystkie swoje dane .
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości