Prawo przyciągania

Brawo dla tej Pani.  Oklaski
Myślę, że przykład który podałaś idealnie pokazuje fakt, że jeśli pytamy, to musimy też umieć "przeczytać" odpowiedź którą dostaniemy - bo nie zawsze przychodzi ona podana na talerzu dokładnie w takiej formie, w jakiej się jej spodziewamy. Ty dostrzegłaś swoją odpowiedź... i o to chodziło. Uśmiech
Tak samo jeśli o coś prosimy... trzeba przyjąć do wiadomości fakt, że to co otrzymamy nie zawsze będzie jeden do jednego spełnieniem naszej prośby... czasami forma jest inna, czas jest inny - ale istota rzeczy ta sama.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Ja wierzę. Nie raz przekonałam się, że to o czym myślimy (ale też to co czujemy, jakie wytwarzamy emocje) ma duży wpływ na nasze życie i to co się w nim dzieje. Niestety nie zawsze wychodzi nam to na plus  Uśmiech
Odpowiedz

Dokładnie! Bo właśnie emocje są tu najważniejsze. I dlatego należy starać się szybko pozbywać negatywnych emocji. Przekształcać je w te bardziej pozytywne.

Polecam książkę "Proś, a będzie ci dane" autorstwa Esther i Jerrego Hicks. Podają w niej m.in. sposoby na przekształcanie złych emocji w dobre, a także procesy wspomagające działanie Prawa Przyciągania. Warto przeczytać i stosować Uśmiech
Odpowiedz

(05-02-2020, 22:18)Żubrówka napisał(a):  Dokładnie! Bo właśnie emocje są tu najważniejsze. I dlatego należy starać się szybko pozbywać negatywnych emocji. Przekształcać je w te bardziej pozytywne.

Polecam książkę "Proś, a będzie ci dane" autorstwa Esther i Jerrego Hicks. Podają w niej m.in. sposoby na przekształcanie złych emocji w dobre, a także procesy wspomagające działanie Prawa Przyciągania. Warto przeczytać i stosować Uśmiech
A posiadasz może tę książkę w wersji elektronicznej? Polecasz jeszcze jakieś książki?  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości