Prawo przyciągania

W piątym wymiarze jest mowa o przemieszczaniu się bez poruszania, a co do Mystika to nie wiem o co chodzi, ale widzę podobieństwo pisowniUśmiech Uśmiech
Odpowiedz

he, he
Mystic chyba mówił gdzieś, że jest dyslektykiem?
ja luźno piszę, bo nie lubię myśleć Uśmiech

a, piąty, mi wystarczy czwarty, gdzie nie odczuwa się czasu, nie ma przeszłości, ani przyszłości, jest tylko chwila obecna

żeby nie było, że nieodpowiedni temat, w nieodpowiednim wątku podjęłam, to powiem, że pewnikiem coś mnie do tej sprawy przyciągnęło Uśmiech
Odpowiedz

Z Zielonej Góry do Wrocławia kawałek, pewnikiem jakieś tajne stowarzyszenieUśmiech Ja piszę artykuł łączący fizykę kwantową i rozwój świadomości, ciekaw jestem: na czym polega to pozbywanie się osobowości?
Odpowiedz

Gandera napisał(a):he, he
Mystic chyba mówił gdzieś, że jest dyslektykiem?

Nie tylko , żeby mnie poskromić musieli mnie całego lub wszystko we mnie zlikwidować Wyśmiewacz
Gandera napisał(a):się 'oświecić'
tylko Bóg / Stwórca może nas oświecić a reszta to pic Uśmiech

Gandera napisał(a):(wygląda na przejście w 'czwarty wymiar' w artykule )
ja by proponowałem nie pchać się w rożne wymiary bo każdy wymiar to dodatkowy czas , zmarnowany Oczko

Seweryn1974 napisał(a):Ja piszę artykuł łączący fizykę kwantową i rozwój świadomości,
Myśli jaki cel ?

Seweryn1974 napisał(a):No jest bardzo ciekawy, tym bardziej, że koreluje z fizyką kwantową, nie trzeba się przemieszczać, aby byc w innym miejscuUśmiech
zacznijmy od tego ze miałem w 2012 mieć jabłko jak pomyśle :angry-tappingfoot: a 2015 miał być 5 wymiar Szok Ale drugiej strony nawet Bóg powiedział uwierz a dostaniesz
ale nie wspominał o wymiarach Paluszkiem tez może zacznijmy od tego ze to chodzi o czystego duchem Szok
ja wiem ze każdy tu czysty Plotki Załamka Cwaniak ale tylko czysty dostanie jabłko Wyśmiewacz
jak znam życie nikt nie dostał Paluszkiem wiec wiadomo gdzie prowadzi ta droga :lezka:
Odpowiedz

Mystic: Nie tylko , żeby mnie poskromić musieli mnie całego lub wszystko we mnie zlikwidować Wyśmiewacz

Czyli już jesteś poskromiony.



Ja piszę artykuł łączący fizykę kwantową i rozwój świadomości
Mystic: jaki cel ?

Generalnie ja uważam, w przeciwieństwie do ciebie, że nie można wszystkiego zrzucić na jabłko w raju. Jeżeli przyjmie się taki punkt widzenia, to faktycznie jedyną drogą jest unicestwianie swojej osobowości (bo i tak nagrzeszymy, nie rozwiniemy się dostatecznie). Nauka ma coraz więcej współnego ze wschodnimi religiami i warto zauważyć jak mają się efekty kwantowe do osiągania codziennych celów. Takie wnioski są jeszcze abstrakcyjne, ale już coraz bardziej bliskie rzeczywistości
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Mystic: Nie tylko , żeby mnie poskromić musieli mnie całego lub wszystko we mnie zlikwidować
Czyli już jesteś poskromiony.
pisze musieli , a ty myślisz ze świat należny do ciebie i tylko śmierć nie opanowałeś ?
Seweryn1974 napisał(a):Generalnie ja uważam, w przeciwieństwie do ciebie, że nie można wszystkiego zrzucić na jabłko w raju. i

Krzyk taki wniosek , kiedy , gdzie Myśli
To było dawno temu i to Ewka Paluszkiem My teraz tu, jakby nie jabłko to nie wiem co by było Myśli
Zasadniczo projekt jabłko sprowadza się do ukazania ze człowiek jest zły , słaby , musi się zmienić .
bo nie można go wpuścić do tych ogrodów bo wszystko zjemy :obscene-drinkingbuddies: i rozwalimy , sprzedamy .
Rajski ogród po 10 latach był by o podatkowany, wykarczowany a Bóg uznany za Krzyk

Problem Boga wygląda tak ,
Po każe to na królikach . nie pamiętam czy pisałem .
Króliki podstępem Cwaniak dali wilkowi jabłko i wilk zgłupiał , króliki go ucałowali i zrobili maskotkie Dobani
ale ze zaczęło brakować jabłuszek króliki na sile próbowali wilku powiedzie ze trzeba kochać ich i świat jest miły Cwaniak no i to tyle pewnego dnia zabrakło jabłek Hura iiiii chyba rozumiesz co się stało :scared-eek: :scared-eek: :bow-blue: :bow-yellow: :angry-devil: Nono :angry-tappingfoot: :violence-torch: :violence-hammer: :violence-rapidfire: :violence-blades:

no mniej wecej taki jest problem tam na górze , ta reszta powoduje ze się gubisz tu
i łazisz po tych światach a czym dalej tym trudnej o powrotną drogę do prawdy :lezka:
ogólnie nikt cie tu nie trzyma wyjście jest tam prosto .
Jak król lew zapytał królików co jest z wilkiem króliki mówią ze u nas nie ma jabłuszek to wilk w myślach połaź za daleko my go nie trzymamy on jest wolny a ze złapał 5 astral no cóż my poradzimy na to .
a zresztą to jest kwantowa fizyka w stylu bajki .
Odpowiedz

Oj ty byś się nadawał na kaznodzieję, wciąż to samo.

Chylcie czoła, bo jesteście grzesznikami. Oklaski

A czy ja pisałem, że tylko śmierci nie opanowałem? Tutaj znowu sie pomyliłeś, narzucasz innym swoje urojenia.

To że istnieje nauka, której nie rozumiesz, to nie znaczy, że mozesz ją negować; jeśli nie rozumiesz implikacji fizyki, to nie nazywaj ich bajkami. Uśmiech

Ciągle budowa mózgu, grzesznicy, jabłko w raju...po co uderzać w takie wysokie tony.

Świat idzie do przodu, to co ty reprezentujesz to jest fatalizm, inna sprawa, że nie do końca wiadomo o co ci chodzi, za wszelką cenę chcesz przekrzyczeć rozmówcę, ale to są krzyki dziecka z piaskownicy: "prawda' "nieprawda" "prawda x 100" "nie do nieskończoności" Hura

Wielkie umysły doszły do wniosku, że istnieją parabole między nauką a duchowością, i tutaj zawsze tracisz nerwy..."musimy się ukorzyć, jesteśmy grzesznikami, nie dostąpimy wyższych wymiarów" Kłótnia
Z takim nastawieniem lepiej wyjechać do Iranu Ok
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Ciągle budowa mózgu, grzesznicy, jabłko w raju...po co uderzać w takie wysokie tony.
o budowie mózgu nie pisałem nic Uśmiech dawno Paluszkiem
No wiedziałem ze to jabłko zahaczysz Wyśmiewacz miała być niebieska tabletka Cwaniak
Pisze ze raj był dawno i nie prawda , a wiec odsuwam go , a ty przysuwasz go Myśli
wiec jakoś to nie trzyma się kupy Uśmiech
Seweryn1974 napisał(a):A czy ja pisałem, że tylko śmierci nie opanowałem?
To nie stwierdzenie i nie na rzucania mojego myślenia tylko połączenie do tematu był sobie mądry człowiek Myśli no tak pogadali .
A wyże wymiary przecież pisze ze macie dostęp nie ograniczony ,
Mystic napisał(a):ja by proponowałem nie pchać się w rożne wymiary bo każdy wymiar to dodatkowy czas , zmarnowany Oczko
wiec te wielkie umysły plus duchowość jest ok , Ok
Wiec uznam ze jesteś roztrzęsiony i dziwnie to poskładałeś Myśli zresztą sam piszesz
Seweryn1974 napisał(a):inna sprawa, że nie do końca wiadomo o co ci chodzi,

Ja tylko opisuje sytuacje w jakie może być człowiek i Bóg , a zakładam ze tez może być w inaczej ze to tylko bajka .
Odpowiedz

Mystic cały czas to samo, a jak ktoś ci to udowodni wykręcasz kota ogonem i jeszcze piszesz o roztrzęsieniu Luzik Luzik

Ale tak to jest, że zazwyczaj się widzi w innych to, do czego sami się przed soba nie przyznajemy.

Ile razy już pisałem o różnych teoriach, ty zawsze masz jedną odpowiedż Uśmiech Ale jak chcesz...

Tu nie chodzi o to, aby rzucać powszechnie znanymi cytatami z biblii, to znaczy oczywiście można - co ci nawet wychodzi, ale zeby pogłębić troche to wszystko.

Ja uznam, że leczysz nerwy i niech ci będzie Papa
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Mystic cały czas to samo, a jak ktoś ci to udowodni wykręcasz kota ogonem
nie, podałem tobie cytaty ze mówię co innego , nie zauważyłeś ? ze popierałem się cytatami Myśli

Ale kiedy ty ostatni raz pisałeś o nowej teorii , Myśli jaką mamy zgliembic Myśli teraz Idzi luźna rozmowa chyba a nie teorii Myśli
Odpowiedz

Nie zauważyłeś, że obojętnie o czym się rozmawia: podświadomość, przyciąganie, duchowość, zawsze biblia, grzech, jabłko, ograniczenia itd...

Wiesz, ja to znam z doświadczenia: uważaj, na kogoś, kto podkreśla jaki to on jest rozwinięty duchowo - bo to są zazwyczaj najbardziej podstępne typy..


Odnośnie teorii, czytałeś o 5 wymierze, wiesz co to wspólnego z efektem kwantowym?
Odpowiedz

Napiszę ci tylko wstęp, bo muszę już iść...pytałeś o artykuł, to jest tylko taka wstępna informacja do późniejszych wywodów, zobacz jak ma się do tego twoje jabłko:

"W realiach fizyki kwantowej: obserwując coś rzeczywiście wpływamy na zachodzące procesy fizyczne. Fale świetlne i zachowują się jak cząstki, cząstki zachowują się jak fale (tzw. dualizm). Materia może przejść z jednego miejsca do drugiego bez ruchu poprzez przestrzeń, na którą wkracza. Informacje przesyłane są natychmiast na ogromne odległości. W rzeczywistości, w mechanice kwantowej, odkrywamy, że cały wszechświat jest w rzeczywistości serią prawdopodobieństw".
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Nie zauważyłeś, że obojętnie o czym się rozmawia: podświadomość, przyciąganie, duchowość, zawsze biblia, grzech, jabłko, ograniczenia itd...

Wiesz, ja to znam z doświadczenia: uważaj, na kogoś, kto podkreśla jaki to on jest rozwinięty duchowo - bo to są zazwyczaj najbardziej podstępne typy..


Odnośnie teorii, czytałeś o 5 wymierze, wiesz co to wspólnego z efektem kwantowym?
a nie za uwarzyłeś tytułu tematu ? rozmawiamy my w 2 tematach o podobnej tematyce .
Ogólnie trzymam się lub próbuje tematu wątku wiec sorka ze cie to wkurza Uśmiech
Na razie przybywam w tematach podświadomość i duchowość ,wiara wiec niemej mi za złe ze o tym pisze Bezradny Cwaniak i ze tylko to słyszysz Uśmiech
z tymi wymiarami i teoriami może był by potrzebny inny wątek , bo na-pewno mało kto wie ze tu o tym piszemy Myśli
np. watek o fizyki kwantowej .

dla czego cały czas myślisz ze jabłko z ogrodu , zamen go w moich postach na słowo np. przedmiot -. np miałem mieć w 2012 jak pomyśle w ręce jakiś przedmiot to mowa o 4 wymiarze lub pytanie dla czego nie mam ? jak ktoś mnie bajeruje ze zaraz wchodzimy w 4 wymiar minęło 2 lata , a nie mam a myślę cały czas Wnerw
Odpowiedz

Nie zauważyłeś, że od dawna traktujemy ten temat bardzo ogólnie? Była mowa o wymiarach, rapitorianach etc. Prawo przyciągania można podciagnąć pod wiele rzeczy, jeśli nie dajesz rady i się irytujesz, albo nie rozumiesz to co ja mogę Uśmiech

Ten temat efektów kwantowych wyniknął w wątku o podswiadomości, jakbyś nie pamiętał Beczy

Wiesz w duchowości to tutaj każdy siedzi.

Wejdź na moją stronę zobaczysz o czym mówię, na razie ogólnie wiąże kilka wątków i dopasowuje do tego, co tworzę. więc może zanim odpiszesz pokojarzUśmiech Papa Plask Potem można to rozwinąć
Odpowiedz

Mystic:
Na razie przybywam w tematach podświadomość i duchowość ,wiara wiec niemej mi za złe ze o tym pisze Bezradny Cwaniak i ze tylko to słyszysz Uśmiech
z tymi wymiarami i teoriami może był by potrzebny inny wątek , bo na-pewno mało kto wie ze tu o tym piszemy Myśli
np. watek o fizyki kwantowej .

Zobacz sobie tutaj:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.uzdrawianieduchowe.com/articles.php?article_id=7">http://www.uzdrawianieduchowe.com/artic ... ticle_id=7</a><!-- m -->

Jak widzisz pomyliłeś się Uśmiech

To wcale nie są inne tematy, tylko trzeba je bardziej rozwinąć, ale to wymaga wniosków; a ty stosujesz te same chwyty. Kłótnia
Odpowiedz

Ja pisze ogólnie , ja nie materializuje swoich myśli ze 2 plus 2 to jest 4 , ja uznaje Boga ale potwierdzie na 100 % jak odzyskam pełną świadomość swojego ja , Używam cały czas ZEN i to ich (nie wiem) , lubię mieć teorie ale mam do nej dystans , inne teorie moje są nudne i nie ciekawe dla mnie np. czepia się grzechu ja napisałem to ------>
Mystic napisał(a):ja wiem ze każdy tu czysty Plotki Załamka Cwaniak
.
to jest tylko moja taka myśl jaka nie musi być prawdą , ona jest luźna ja nie mam zamiaru mówić ze ktoś grzeszny .
Inna moja teoria ze my tu z własnego wyboru i ze my są fajnie Uśmiech ale ona nudna jest nic się nie dzieje w nej Beczy
Ja tez nie zaprzeczam ze są wymiary , a fizykę kwantowa uważam za ok , ja pisze moje przemyślenia i mam ich parę na jakiś temat , nie stosuje metody ze ja wiem . Za bardzo to bierzesz dosłownie , to można uznać za pytania lub obmyślenie czy dana sytuacja może tak wyglądać.
Pisze o mózgu ale to fizyka kwantowa mi pokazała , zainteresowała i ona używa,opera się na mózgu i pokazuje inny świat .

Nad temat wymiarów mam pytanie :
czy jest tam czas nie chodzi mi o odczuwalny , tylko czas ?
dla czego chcą mieć 4 i 5 wymiar tu na ziemie ?
Odpowiedz

Buuu tym rzem bardzo słabo Uśmiech

Zero odniesienia się do tematu...

I tym samym udawadniasz, że tak naprawde nie piszesz na temat Uśmiech Piszesz to co chcesz, nie czytasz uważnie co pisze druga osoba.

Nie rozwijasz wątku, jedynie swoja fizje demagogii Hura

Sorry Mystic, ale puszczają ci nerwy
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Sorry Mystic, ale puszczają ci nerwy


Za bardzo nie wiem dla czego Myśli ogólnie podchodzie na luzie Myśli
jak nie rozumiesz luźnego podejścia no to klap Dobani

Ale ok, mamy- fatalnie poglądy ,czarna dziura , tylko umysł i jabłko , wykręcam się , na rzucam swoje myślenie i jestem brutalny :violence-stickwhack: a cały świat jest zły i grzeszny :character-oldtimer: pościli mi nerwy :angry-banghead:
i mogę być kapłanem :bow-blue: :bow-yellow: :character-oldtimer: ok mamy obraz mój Ok


Teraz ty po minełes pytanie o wymiarach : co z czasem ?
Odpowiedz

no to faktycznie mamy podejście na luzie Oklaski

nic nie wiadomo, i nic nie na temat.

Podałem 2 linki...zero odniesienia...Mystic płacze, że nie może skomentować...

Ale odpowiedź jest jak zawsze Hura Mystic odpowiedział brawo Zawstydzony
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):nic nie wiadomo, i nic nie na temat.

Wiesz ja wiem , Luzik
ty masz za dużo do poukładania , może to sztywnie myślenie Myśli
to jak z lądem w szklące nie za bardzo pasuje , cały czas nie tak , ale jak uwolnisz myśli wszystko zacznie pasować . Oczko
musisz roztopić lód Ok

tu---->Na twoje linki zadaje tobie 2pytanie wczoraj i dzis .szukaj wyżej <----tu


Ty się zajełes moją osobą , tak jak by pisałeś o mnie artykuł Hura
Odpowiedz

Wiesz do poukładania to mam nie więcej niż ty Figielek Ja układaniem swoich spraw zajmę się bez ciebie. Zadowolony? Tak Problem jest tego typu, że na siłę udajesz, że nie widzisz tego co piszę.

Ja nie zajmuje się twoją osobą tylko naszą rozmową- ale chyba tego nie zauważyłeś, co? Hejka która nie może ruszyć z miejsca właśnie w wyniku tego, że masz b sztywne poglądy postawę.

Ciekawe, że mi przypisujesz swoje motywy. Podałem ci kilka odnośników, ale nie reagujesz, tylko piszesz to samo. Myśli

Jeśli nie chcesz rozmawiać na ten temat, lub nie pasuje ci wyjść poza swój kokon, to nie pisz.
Odpowiedz

( to tylko myśl ) , zamknie oczy wyobraź plaże , zapomni ze masz ciało . opuść go . zapomni o tym świeci kliknie palcami i pojawia się jacht 45 metrów Uśmiech Plaza słonce Uśmiech
mam pytanie gdzie w tym momencie jesteś ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości