Prawo przyciągania

Wiesz zdradzę ci tajemnicę. Pośród moich pasji jest jedna szczególna, trochę dziwna, ale ja ją cenię, otóż lubię nadmuchiwać balon nadętych bufonów…a potem spuszczać z nich powietrze.
A teraz zdradzę ci inną tajemnicę: najlepsi są, ci tak zwani rozwinięci duchowo.

Sprowadziłem cię do pewnego poziomu argumentów, co było do przewidzenia: że jest właściwym dla ciebie.

Pierwsza kwestia jest taka: wszystko bierzesz do siebie, i od razu chcesz odpowiedzieć, prawdopodobnie jest to związane z niską samooceną. Następnym razem spróbuj się zastanowić chwilę.

Możliwe, że się nie rozumiemy, ja poruszam kwestie dalej idące niż twoje jabłka i kostki lodu. Tak sobie dywaguję, bo przecież na wiele pytań nie znam odpowiedzi…dlatego podaje temat i jeśli ktoś go pochwyci, to fajnie, może wspólnie dojdziemy do czegoś.

Jeśli jest to zbyt skomplikowane – zbyt dużo do poukładania – trudno. Można pogadać na inny temat.
Można założyć temat: budowa mózgu a jabłko w raju. Wrzucisz tam 15 swoich linków, jeżeli nie chcesz otwierać linków, których sam nie znalazłeś, i cię to wkurza.
Odpowiedz

Tylko uważaj na sufit Uśmiech
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Z Zielonej Góry do Wrocławia kawałek, pewnikiem jakieś tajne stowarzyszenieUśmiech Ja piszę artykuł łączący fizykę kwantową i rozwój świadomości, ciekaw jestem: na czym polega to pozbywanie się osobowości?

tak Uśmiech tajne stowarzyszenie Uśmiech

to normalne oświecenie, o jakim jest we wszystkich religiach głośno

weszłam właśnie na wikipedię i spodobał mi się matematyczny opis he, he, he
http://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%9Bwiec...Wschodu%29
cytat:
Punkt widzenia memetyki
Memetyk Richard Brodie w książce "Wirus umysłu" przedstawił jeszcze inny pogląd – zen i inne drogi do oświecenia mają być szczególnymi rodzajami memów, metamemami które pozwalają oczyścić umysł z wirusów umysłu, którymi został zainfekowany. Tym samym stan oświecenia byłby stanem w którym na umyśle nie pasożytują żadne memetyczne wirusy. Poczucie własnego "ja" ma również być memem, którego uczymy się około drugiego roku życia i którego poprzez medytację można się pozbyć."

ja się zainteresowałam Osho
i jak się wejdzie na Osho, to wyskakują też inni nauczyciele
np. Eckhart Tolle, Mooji, Adyasanti, Papaji,
ale uwielbiam młodych ludzi którzy o tym mówią, nie są związani z żadną religią zdaje się (zaraz znajdę linka Uśmiech )

http://www.youtube.com/watch?v=B1Ev_hXALzA
http://www.youtube.com/watch?v=8FSoN4zGyyM

coraz więcej takich ludzi Uśmiech
ja też postanowiłam się oświecić oglądając filmiki Uśmiech
i chociaż to żart, to też - i prawda

lepiej samemu pooglądać i poczytać, bo ja za bardzo nie wiem (do 'pozbywania się osobowości')

hym, a jeszcze miałam na coś odpowiedzieć, hym
a!
Mystic napisał(a):tylko Bóg / Stwórca może nas oświecić a reszta to pic Uśmiech
no tak, ego, jak mówią, nie może się samo oświecić, dlatego ginie (ego - lub wytwory umysłu których uczymy się od dzieciństwa) zostaje bóg - którym jesteśmy, dlatego 'niedualność', bo jesteśmy nieoddzieleni od reszty
bóg=życie=świadomość (bo jest świadome)=miłość i tylko tym zostajemy

O! przypomniałam sobie o artykule który niedawno znalazłam, to znaczy blogu jakimś (to jeszcze dam)
http://jednoistnienie.pl/niedualnosc-2/d...edualnosc/
cytat:
Uświadomienie budzi się z iluzji
utożsamienia się z tym, co mu się śni.


no! bo długo szukałam
tu ładnie napisane jest Uśmiech

nie wiem, czy jeszcze miałam coś pisać he, he, bo w międzyczasie tego postu, przenosiłam wersalkę i oglądałam serial..a to lecę Uśmiech
Odpowiedz

Hmm… tak w pewnej wolnej chwili przyszła mi do głowy refleksja, wprawdzie nie mam tyle czasu co Mystic, aby natychmiast odpisywać na wszystko, ale jednak moje myśli pobiegły tym torem: „mieć za dużo do poskładania…”.
Jeśli jakiś naukowiec pracuje, musi mieć mnóstwo rzeczy do poskładania, twórca…obojętnie jaki: pisarz, malarz, tworzy kompilując swoje wrażenia, myśli, pomysły, wnioski. Kombinuje. Nie stać go na nonkonformizm prostaczka, który posiłkuje się przepisami duchowymi. Zresztą za taką postawą zwykle chowa się człowiek zazdrosny, który szuka na siłę słuchaczy, aby mógł się pochwalić swoimi „osiągnięciami duchowymi”.
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Wiesz zdradzę ci tajemnicę. Pośród moich pasji jest jedna szczególna, trochę dziwna, ale ja ją cenię, otóż lubię nadmuchiwać balon nadętych bufonów…a potem spuszczać z nich powietrze.
A teraz zdradzę ci inną tajemnicę: najlepsi są, ci tak zwani rozwinięci duchowo.

Sprowadziłem cię do pewnego poziomu argumentów, co było do przewidzenia: że jest właściwym dla ciebie.
to chyba o tą pasje twoja chodzi nazywaj po imieniu .
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
Odpowiedz

No to wytłumaczyłeś sobie na swoim poziomie Pociesza
Łatwo jest obrazić "księdza" na ambonie. Oklaski
Odpowiedz

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia
Seweryn1974 napisał(a):Wiesz zdradzę ci tajemnicę. Pośród moich pasji jest jedna szczególna, trochę dziwna, ale ja ją cenię, otóż lubię nadmuchiwać balon nadętych bufonów(sam napisałeś wiec to jest to= Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników)…a potem spuszczać z nich powietrze.( i tu w celu ich ośmieszenia lub obrażenia)

to są fakty , sam piszesz jaki cel był tej rozmowy Dobani Nie wiem czy z resztą użytkowników forum tak nie robisz Dobani

Sam podsumowałeś całą rozmowę ze nie było warto z tobą rozmawiać ,
to nawet nie za bardzo rozumie o co ci teraz chodzi .
Odpowiedz

Mystic widzisz, że ta dyskusja nie prowadzi do niczego konstruktywnego ... facet lubi nadmuchiwać balon nadętych bufonów Bezradny

bądź mądrzejszy i nie ciągnij tej wymiany zdań bo prowadzi to do niczego - odpuść Luzik
Odpowiedz

Witam!

czytałam książkę sekret. Moje życie to ciąg schodów pod górę.. Poznałam cudowną osobę ktora mi ta książkę poleciła. Przeczytałam ją cała... Kupiłam pare sztuk i obdarowałam nimi swoje bliskie osoby...
W ich życiu nie zmieniło się nic ! może nie ''praktykowali'' prawa przyciągania...
Ja prĻbowałam ja zrozumiec i wprowadzić w życie nawet stosowałm się do wskazówek zawartych w książce typu myśleć pozytywnie/ pisać myśli na kartce i inne wskazówki ktore nic nie wniosły w moje życie...

W podobnym czasie kiedy ja potrzebowałam tej ksiazki mój znajomy był w nieciekawej sytuacji/ wiec swoja książke pożyczyłam jemu...
Byłam zdziwiona kiedy po przeczytaniu powiedział 'to działa'' a tym samym zaczal przyciagac dobre wydarzenia ....

Ja nadal pomimo iz staram sie myslec pozytywnie mam pod gore ;-(
Odpowiedz

Chce sie z Wami podzielić, jak prawo przyciągania zadziałało w moim przypadku.

kupiłam auto, silnie używane. i potrzebowałam odkręcic tablice rej, żeby Pani z urzędu mogła przykleić na nich hologramy. próbowałam to zrobić, ale auto jest stare, śruby zardzewiałe. miałam problem, bo nie miałam przy sobie ani narzędzi, ani siły,żeby to odkręcić. wyszłam z urzędu z silnym przekonaniem, ze uda mi się to zrobić. nie wiedziałam jak.wyobraziłam sobie,że wręczam kobiecie tablice. zaczęłam szukać narzędzi. mój wzrok padł na zakład pogrzebowy. weszłam do środka i spytałam panią,czy ma klucz, który odkręci śruby. pani nie miała klucza, pożyczyła mi śrubokręt (którego, moim zdaniem, nie potrzebowałam). wyszłam, podeszłam do auta. popatrzyłam dokładniej i okazało się, że śrubokręt tez się przyda. ale wciąż potrzebowałam klucza. popatrzyłam dokładniej przed zaparkowany samochód i zobaczyłam, że w miejscu, gdzie jeszcze niedawno był sklep z aparatami dla niesłyszących jest SKLEP Z NARZĘDZIAMI. moje auto zaparkowałam dokładnie przed nim!!! weszłam do srodka, zakupiłam potrzebny klucz i wyszłam za zewnątrz, żeby go odkręcić. ale to było dla mnie za trudne i tak sobie klęcze przed tablicami i myślę. nagle słyszę: "może pani pomóc?". patrzę do góry, widzę faceta w moim wieku. słuchajcie, gościu odkręcił mi te tablice!!! okazało się, ze też idzie do urzędu, załatwił sprawę zaraz po mnie i spytał, czy mi te tablice przykręcić!!! cały czas miałam głębokie przekonanie, że w JAKIŚ sposób odczepię te tablice od auta.

więc konkluzja jest taka:
trzeba sobie wyobrazić, poczuć i to się dzieje Hura Hura Hura
ja ani rzez chwilę nie zwątpiłam w to, że mi się uda.

przyciągnęłam odkręcone tablice Uśmiech
Odpowiedz

mmarzena9 napisał(a):Witam!

czytałam książkę sekret.

Ja nadal pomimo iz staram sie myslec pozytywnie mam pod gore ;-(
To znaczy działa , jak otworzysz oczy i biedzisz Myślic pozytywnie i zamkniesz tez z myślami pozytywnymi .
od samego nadmiaru pozytywnego myślenia twój organizm zacznie działać Uśmiech Często myślimy ze mamy myśli pozytywnie , a w środku złość . Twój świat jest tworzony przez ciebie i każde zdarzenie jet twoje i odpowiada twojemu stanu umyśla.

Malina napisał(a):Chce sie z Wami podzielić, jak prawo przyciągania zadziałało w moim przypadku.

kupiłam auto, silnie używane. i potrzebowałam odkręcic tablice rej,

przyciągnęłam odkręcone tablice Uśmiech

Kobiety zawsze maja łatwo Uśmiech Jak coś nie tak to po płacze i ok . Pociesza

Jak mi powiedziała odkręcić , powiedziałem pani daj spokój , nie mam , nie umie , nie znam się Cwaniak
Odpowiedz

Mystic,

wcale nie płakałam. ja nie z tych Hura ładnie poprosiłam Wszechświat i mi po prostu podesłał pomoc Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz

Malina napisał(a):Mystic,

wcale nie płakałam. ja nie z tych Hura ładnie poprosiłam Wszechświat i mi po prostu podesłał pomoc Rotfl Rotfl Rotfl

Mam na myśli ze środka , ze serca z natury Cwaniak Pociesza

chyba nie za przeczysz naukowo jest udowodniano Uśmiech
Odpowiedz

Ostatnio udaje mi się praca z afirmacjami pisanymi. Wybrałam dwie, które powtarzam i zapisuję. Coś ostatnio drgnęło; plany, które sobie poczyniłam w głowie, stały się jakby bardziej namacalne, zaczęły się realizować.

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz

ja teraz szukam jego muzykę dr Leonardem Coldwellem niby daje efekt
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OlFz0u4s9ks[/youtube]
Odpowiedz

chyba tu można ją kupić
<!-- m --><a class="postlink" href="http://shop.instinctbasedmedicinestore.com/main.sc">http://shop.instinctbasedmedicinestore.com/main.sc</a><!-- m -->

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz

Stara prawda co siejesz to zbierasz...
Odpowiedz

jantar napisał(a):chyba tu można ją kupić
<!-- m --><a class="postlink" href="http://shop.instinctbasedmedicinestore.com/main.sc">http://shop.instinctbasedmedicinestore.com/main.sc</a><!-- m -->

dzięki ale szukam próbki , nie wiem co to jest Bezradny czy warte Myśli
Odpowiedz

Trochę czytałam o prawie przyciągania, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.....czy za pomocą prawa przyciągania można przyciągnąć do naszego życia konkretne osoby?
Odpowiedz

Trochę czytałam o prawie przyciągania, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.....czy za pomocą prawa przyciągania można przyciągnąć do naszego życia konkretne osoby?
Odpowiedz

Trochę czytałam o prawie przyciągania, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.....czy za pomocą prawa przyciągania można przyciągnąć do naszego życia konkretne osoby?
Odpowiedz

Meg05, tylko wtedy, jeśli te konkretne osoby odpowiadają wysyłanej przez nas wibracji. Inaczej mówiąc, przyciągamy osoby o falach podobnych do tych, które wysyłamy, więc jeśli marzymy o Panu X i on wysyła podobną falę w świat - np. marzy o nas, wtedy jak najbardziej. Ale nie przyciągniemy kogoś wbrew jego woli. Prawo Przyciągania nie wpływa na wolę drugiego człowieka.

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości