Prawo przyciągania

Mnie się parę razy zdarzyło coś co można tłumaczyć tym prawem.
Kiedyś kiedyś poszłam do mojej teraźniejszej pracy (wtedy tam nie pracowałam) bo znajomy chciał mi pokazać gdzie pracuje. Bardzo mi się to miejsce spodobało i tak w myślach sobie powiedziałam "ale fajnie byłoby tu pracować" i wyobraziłam sobie siebie w tym miejscu.
I co? Pare tygodni później przez zupełny przypadek dostałam tam pracę Uśmiech W której pracuję po dzień dzisiejszy i jestem bardzo zadowolona.

Ale czasami Prawo działa w inną stronę. Jeżeli się czegoś obawiam i nie chce żeby się stało to przeważnie się dzieje :/
Jak to mówią: trzeba uważać o co się prosi.

Fakt jest faktem, jeżeli jesteśmy pozytywnie nastawieni i myślimy optymistycznie to świat nam oddaje pozytywną energię. Ot co, idąc ulicą czasami warto popatrzeć na kogoś i się uśmiechnąć bez powodu Uśmiech Nikt nas nie uzna za wariata tylko też się uśmiechnie. I od razu jest milej Uśmiech
Odpowiedz

Odswiezam (jak nie mogę mieć dwóch postów pod sobą to proszę o scalenie):

Będę prowadzić zajęcia w klubie w którym zawsze chciałam pracować! Nie raz myślałam sobie "ale byłoby fajnie tam pracowac" i co? Dzisiaj zadzwonili Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Prawo przyciągania działa!
Odpowiedz

Ja ciągle pracuję nad prawem przyciągania u siebie. Wydaje mi się, że ciągłe myślenie może też niezbyt dobrze wpłynąć na pp. Mówię tak po swoim przykładzie, ponieważ niekiedy to myślenie wpłynęło negatywnie na mój cel i przeciągnęło się w czasie. Bardzo ważny jest również trening naszej podświadomości oraz ciągła praca nad tym, aby myślimy były skierowane we właściwym kierunku.
Odpowiedz

Witam!
Abraham Bank
Czy ktos z Was slyszal o tym forum dotyczacym prawa przyciagania?
A moze ktos z Was udziela sie również tam?
Zapraszam do dyskusjiOczko
Pozdrawiam
Odpowiedz

Chyba znalazłaś już to forum, skoro podajesz nazwe...

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=92&t=3452">viewtopic.php?f=92&t=3452</a><!-- l -->
mamy już taki temat...
połączyłam watki...
Oj, Olenaa...poświeć trochę czasu na zapoznanie się z Forum, przynajmniej tych działów, których tematyka Cię interesuje...
i zachęcam do aktywności, a nie rzucanie haseł...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz

Olenaa, o czym tutaj dyskutować... o forum? może nam coś napiszesz na temat praw przyciągania. Na pewno kogoś to zainteresuje. Oczko
Odpowiedz

Chodziło mi czy ktos udziela się na tym forum otaz czy gra w tą ich gre polegająca na kupowaniu rzeczy o których marzymy wirtualnie.
Pieniadze tez ma sie w wirtualnym banku - dlatego forum nazywa sie Abraham Bank Oczko
Odpowiedz

Jeśli Cie to interesuje to zarejestruj się na tamtym forum i sama się przekonaj...skoro wirualnie...to nic nie tracisz... Oczko
lub poszukaj opinii o tamtym forum w necie...
Nie rób Spamu...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz

Krystynko ja juz tam działam i dlatego sie pytam czy ktos tutaj tez.
Chciałam poprostu wymienic doswiadczenia a nie spamować ;(
Odpowiedz

Macie racje, prawo przyciągania działa. Kiedyś, po przeczytaniu "Potęgi podświadomości", zaczęłam przyciągać do siebie wszystko o czym marzyłam: dobrą pracę, mężczyznę, dziecko, mieszkanie, samochód itp. Niestety szarość dnia codziennego spowodowała, że zapomniałam o tym, iż tak naprawdę to od nas samych zależy co przyciągamy i gdy zaczniemy myśleć negatywnie to wówczas przyciągniemy te niezbyt dobre rzeczy. Teraz "Potęgę podświadomości" znów mam pod ręką i rozpoczynam nowy etap życia z przyciąganiem wszystkiego co dobre. Uśmiech
Odpowiedz

O to właśnie chodzi... Książki tego typu czytałam już kilka razy i w chwilach zwątpienia znów po nie sięgam... Tego uczymy się cały czas, cały czas rozwijamy nowe sposoby na przyciągnięcie tego co chcemy, na złapanie odpowiedniej wibracji, dlatego nawet powinno się przeczytać lub obejrzeć pozycje kilkakrotnie, bo w każdym momencie życie co innego może na nas działać lub dostrzeżemy fragmenty, które wcześniej nam umknęły Uśmiech
Odpowiedz

Ja wierze w PP, ale nie tylko to co oferuje nam Sekret... bo to strasznie okrojona wiedza. Warto sięgać głębiej.
Odpowiedz

Ja też wierzę w to prawo. Miałam w swoim życiu okres kiedy udawało mi się wszystko. Niestety od pewnego czasu jestem w dość dużym dołku i na nowo próbuję tą magię w sobie zapalić. Między innymi chyba za pomocą tego forum, bo znalazłam je zupełnie przypadkowo, szukając w googlach jakiejś pierdoły Rotfl
Odpowiedz

ladi napisał(a):Ja wierze w PP, ale nie tylko to co oferuje nam Sekret... bo to strasznie okrojona wiedza. Warto sięgać głębiej.
Co masz na mysli mowic glebiej?
Odpowiedz

Jest wiele ksiazek i programow, nawet na youtube na temat prawa przyciagania. Sekret to tylko czubek gory lodowej, to tylko taki zarys, ktory dobrze sie sprzedał, a nawet w połowie nie wyjasnia procesu przyciagania. Warto sie zapoznac z tworczoscia chociazby osob wystepujacych w filmie/ksiazce. Polecam tez Abraham Hicks. Warto poczytac ksiazki Naapoleona Hilla o ktorych jest wzmianka. Naprawde jeden film to j ie wszystko jesli choci o loa, tak naprawde to jest jeszcze nic, warto zglebic temat Uśmiech
Odpowiedz

Zdarzyły mi się ostatnio dziwne rzeczy, po prostu pomyślałam o jakiejś sytuacji i jak otworzyłam oczy to nagle się spełniła, podam przykłady: 

1. Jechałam w busie, bus się zaczął psuć w drodze, zamknęłam oczy i pomyślałam "dojedź do mojego przystanku!!" , 4min później byliśmy na moim przystanku, wysiadłam i ku mojemu zdziwieniu już nie ruszył z miejsca
2. Byłam w busie, jechaliśmy i traktor robił korek, zamknęłam oczy i wyobraziłam sobie jak kierowca go wyprzedza, po tym je otworzyłam i nagle kierowca zaczął wyprzedzać ten traktor 
3. Byłam w busie, znowu zamknęłam oczy i wyobraziłam sobie, że jestem dziewczynka w busie i nagle bus w cos wpada i hamuje , po otworzeniu ich nasz bus prawie wjechal prosto na jakies auto

Zastanawiam się dlaczego jak zamknę oczy i wyobrażę sobie coś to to się spełnia i to od razu po otworzeniu ich
Odpowiedz

Zamiast się  zastanawiać dlaczego się tak dzieje, kup kupon na loterię i przed losowaniem zamknij oczy.
Chętnie przyjmę 10% wygranej  za pomysł.  Kwiatek
Odpowiedz

Założyłam wątek, ponieważ jestem ciekawa waszej opinii na temat tego czy wierzycie w coś takiego jak przyciąganie różnych sytuacji do naszego zycia ? Przykładowo: o czymś intensywnie myślicie, odczuwacie, zastanawiacie się co zrobić dobrze w sytuacji i nagle przypadkiem dostajecie odpowiedź od losu...
Zdarzyły się Wam takie sytuacje ? 
Uśmiech Pozdrawiam
Odpowiedz

To są jednak różne sprawy - czy chodzi Ci o tzw. prawo przyciągania, gdy przyciągamy do naszego życia to o czym intensywnie myślimy... czy też dostanie podpowiedzi od losu gdy nie wiemy co robić w danej sytuacji?

Na temat prawa przyciągania mamy wątki...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...C4%85gania
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...C4%85gania

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Tak, miałam na myśli prawo przyciągania Uśmiech
Odpowiedz

Kochana, Prawo Przyciągania to podstawowe prawo Wszechświata. I zawsze działa, choć często wydaje nam się, że nie. A to dlatego, że żeby przyciągnąć do siebie to co się chce, potrzebne są odpowiednie, wysokie wibracje - takie jak we Wszechświecie właśnie.
Niestety my tu na Ziemi wibrujemy raczej znacznie niżej. Bo pragnąc na przykład więcej pieniędzy, podświadomie skupiamy myśli na ich BRAKU - i dostajemy co chcemy, czyli dalszy brak gotówki.
Ale oczywiście na szczęście zdarza się, że nasze myśli są tak pozytywne - czyli wysokowibracyjne - że przyciągną to czego pragniemy
I oby jak najczęściej  Oczko
Odpowiedz

Dziękuję bardzo Żubrówka Uśmiech Ja miałam ostatnio sytuację, że mocno zainteresowałam się problemami szczególnie kobiet w krajach arabskich. Cały czas myślałam jak ja mogłabym im pomóc...i po czasie się poddalam, że jestem bezsilna w tym...no,bo co ja mogę... I z jakieś dwa tyg później zupełnie przypadkiem trafiłam do grupy ludzi (o której istnieniu nie miałam pojęcia), którzy przemoc wobec kobiet propagują i wyraziłam dobitnie tam swoją opinię w zgodzie z własnym sumieniem i mam poczucie, że chociaż 1% z tego co starałam się przekazać do nich dotarło, zobaczyłam też w sobie sile...Oczko Teraz też poważnie myślę o dołączeniu do jakiejś organizacji broniacej praw człowieka oraz tych zajmujących się ochroną zwierząt. Naprawdę to niesamowite jak działa wszechświat i jak szybko przyszła odpowiedź Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości