Prawo przyciągania
#89

Seweryn1974 napisał(a):Ty cały czas za bardzo się ustosunkowujesz do zdania innych i zakładasz, że jesteś zależny, i że musisz odpowiadać na innych wyobrażenie o sobie, tłumaczyć to.

Ciekawe ale tu cie rozczaruje , Ogólnie ostatnio wszyscy mówili ze ja nie szanuje innych
zdanie i próbuje ludzi ustawiać na swoje myślenie a innych mam gdzieś Uśmiech to są słowa innych Cwaniak

A ogólnie jestem rozrabiaka i do tego społeczeństwa nie pasuje zbytnio i umacniam ten efekt , Ludziom normalnym we mnie nic nie pasuje a mnie to śmieszy Uśmiech i ogólnie lubię to Uśmiech

Ja Tu mam wypowiedzi ogólnie do Prawa przyciąganie , jakie poznałem może przeżyłem i ogólnie ich omawiam .
Nie dotyczy to mnie w zadnim wypadku .
Bo trochę to prawo nie działa u wszystkich, i pokazuje dla czego nie działa .
Odpowiedz
#90

To dobrze, bo ja lubię wolnomyślicieli. Papa
Jeżeli masz iskierkę Robin Hooda, to jest ok.
Wiesz ludzie zazwyczaj boją się takich, którzy łamią kanony społeczne, pełno jest przykładów potakiewiczów, którzy nie mają żadnego rysu charakteru, a ich wypowiedzi ograniczają się do: wspaniale to napisałaś hihi...
Dopóki jesteś sobą jest dobrze. Mój kumpel buddysta powiedział kiedyś: "Pijesz piwo? Jest z tobą ok".
Odpowiedz
#91

Seweryn1974 napisał(a):Mój kumpel buddysta powiedział kiedyś: "Pijesz piwo? Jest z tobą ok".
widzisz za późno a miałem tyle pytań do buddystów Uśmiech
Odpowiedz
#92

Z tego co widziałem i słyszałem już w życiu to... na pewno wiem jedno że: w stosunkach damsko męskich liczy się tylko kasa to od niej wszystko sie zaczyna i przez nią się kończy Uśmiech np. jak masz gruby portfel to i masz fajna dziewczynę która pcha się na ciebie na chama w imię tzw. miłości.... i tu nie ma wyjątków , bo tak na prawdę wszystkie są takie same... i na odwrót, panów też to dotyczy Rotfl co do innych aspektów życia to kwestia samo zaparcia się ze coś się osiągnie po trupach do celu Rotfl materializm i egoizm to główne cnoty człowieka w tych czasach Uśmiech Rotfl
Odpowiedz
#93

Bardzo Ci współczuję 3n20, mówisz - masz Bezradny
MUśmiech
Odpowiedz
#94

No to jest kwesta: którą szufladkę wybrałeś Uśmiech
Kobiety dzielą mężczyzn na żywicieli i kochanków, mężczyźni są zazwyczaj wychowani przez kobiety i kupują perspektywę "zasługiwania na związek". Dzielą kobiety na: nadające się na żonę i ladacznice; to jest spuścizna poglądów kobiet, które genetycznie poszukują ojca dla swojego dziecka (nie w sensie biologicznym), taki facet musi przynieść pieniądze, być przewidywalny... no i koleżanki powinny być zazdrosne, czyli powinien mieć dobre stanowisko i być trochę pieskiem; poza tym telewizja i bzdury w komediach romantycznych, społeczeństwo, kumple pantofle. Taki facet kwalifikuje się pod pewien schemat i święcie wierzy, że trzeba na pewne rzeczy czekać, stąd historie: "nie poszłabym do łóżka na pierwszych randkach" lub "pragnę bezpieczeństwa, mężczyzna powinien być czuły i inteligentny". Jeżeli kupujesz te iluzje, to projektujesz je na innych i stąd podejrzenia: "pewnie poleciała na kasę". Ale to jest wina mężczyzn, bo nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy i w głębi duszy są przestraszonymi demagogami. Dla przeciętnego faceta uwodziciel to jest ktoś, kto mówi: " słuchaj kocham cię, zrobię ci dziecko i będę was utrzymywał, będę wierny ale daj mi du..", po czym idą do łóżka i mówi jej: "wiesz co jednak rozmyśliłem się, bo twoja koleżanka lepiej ...", podczas gdy sam za uwodzenie uważa kolacje i kwiatki.
Istnieje cała masa mitów, i odkłamywanie ich przypomina walkę 300 Spartan przeciwko Persom.
Odpowiedz
#95

ma_ewa01 napisał(a):Bardzo Ci współczuję 3n20, mówisz - masz Bezradny
MUśmiech


nie ma mnie czego współczuć.... najważniejsze że jakoś żyje, jest zdrowie kruche ale zawsze... i nie brakuje chleba na stole - to się liczyUśmiech reszta jakoś sie ułożyUśmiech Ja tylko wyrażam swoją opinie na podstawie moich obserwacji tendencji i nastrojów społecznychUśmiech
Odpowiedz
#96

Opinia niestety skrajna i wg mnie błędna Bezradny
Odpowiedz
#97

Tarofides napisał(a):Opinia niestety skrajna i wg mnie błędna Bezradny

nie skrajna... Rotfl po prostu każdy wierzy w to co chceUśmiech
Odpowiedz
#98

No własnie, ale chyba lepiej patrzeć na rzeczywistość obiektywnie Uśmiech
Odpowiedz
#99

3n20 napisał(a):po prostu każdy wierzy w to co chceUśmiech
na pewno jest ku temu powód Bezradny
Odpowiedz

Rotfl
Odpowiedz

Mystic napisał(a):
3n20 napisał(a):po prostu każdy wierzy w to co chceUśmiech
na pewno jest ku temu powód Bezradny

i ta sensacyjną wiadomością kończymy program Rotfl
Odpowiedz

3n20 napisał(a):i ta sensacyjną wiadomością kończymy program Rotfl
zostało użyte prawo przyciągania do tematu Ok Oklaski
Odpowiedz

Ciekawe jest, że istnieją dwa sprzeczne twierdzenia: "podobieństwa się przyciągają" i "przeciwności się przyciągają"...chyba wszystko się może przyciagnąć, jak wystarczająco długo o tym mówić Kłótnia
Dopóki ktoś spostrzeże, że musi włączyć prędkość kosmiczną, bo go inne ciało zamęczy.
Odpowiedz

:text-nocomment: Rotfl
Odpowiedz

3n20 napisał(a)::text-nocomment: Rotfl

Teraz odpychasz nas Krzyk :lezka:
Odpowiedz

Hmm, ale jednak przyciąganie zafunkcjonowało, bo wywołało śmiech - nie ważne z jakiego powodu, rozweseliliśmy kolegę. Hejka
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Hmm, ale jednak przyciąganie zafunkcjonowało, bo wywołało śmiech - nie ważne z jakiego powodu, rozweseliliśmy kolegę. Hejka
panowie jesteście spoko Ok :obscene-drinkingcheers: bo... juz myślałem że to wszystko to narodowa strategia spójności Rotfl
Odpowiedz

Prosta piłka
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MWHNC1UlrvI[/youtube]
Odpowiedz

Pełno takich filmików Uśmiech
I trochę szkoda ludzi po spotkałem ich pełno w 1994 roku , jak spotkałem się z tym prawem .
A dziś u nich bez zmian Bezradny Albo i gorzej .
Odpowiedz

inne prawo przyciągania...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bvLaTupw-hk[/youtube]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości