Prawo przyciągania

Zapominacie o siłach wyższych, jak by nie mieli zginuc to by ich uratowali , tez jest dużo przykładów i na własne oczy wiedziałem cuda , wiec przyciąganie - przyciąganiem ale siła wyższa ocali jak mają żyć Uśmiech
Odpowiedz

Ale to jest fatalizm, nie można tak myśleć, istnieje za dużo czynników. Ten wniosek z większością grupy i brakiem drogi odwrotu mi się podoba, tylko czasem może być za późno - jeśli odda się bieg wydarzeń w ręce innych.
Odpowiedz

A z drugiej strony , jak tak szybko można przyciągną wypadek , to zróbmy tak i grupowo Cwaniak ja poproszę o 10 milionów złotych Ok
Odpowiedz

Oklaski
No to trzeba znaleźć odpowiedni rytuał.
Odpowiedz

Wszyscy myślą o 10 ml dla mnie Rotfl

Tez teraz pomyślałem o 21-12 roku , jak czytałem fora to dużo osób chciała końca , Wiec przyciąganie powinno być mocne
a 2012 był pogodowo dobry rok . gorszy był 2013 . Bezradny
Odpowiedz

Rytuał oznacza, że wszyscy mają mieć coś z tego, ty dostaniesz jedną entą. Rotfl
Odpowiedz

To trzeba zwiększyć do 100 milionów żeby każdemu mogłem dać Ok
Odpowiedz

Przychodzi biedny Żyd do synagogi, i zaczyna się modlić. Mówi: "Panie jedyny, spraw abym miał w życiu choć odrobinę szczęścia....abym tak czasem znalazł 5...może 10 złotych..."
Za nim podchodzi drugi Żyd, puka w ramie biednego i mówi szeptem: "Panie! Masz tu stówkę i spadaj....bo my tu o poważne sumy się modlimy!"
Odpowiedz

To ja tez kawałem :
Trafia władza do Piekła , i tam impreza :happy-partydance: :happy-jumpyellow: :happy-cheerleadersmileyguy: :obscene-drinkingbuddies: :obscene-drinkingcheers: :music-rockout: :music-listening: :music-guitarred: Rolling :happy-wavemulticolor: czysto, ładnie i pięknie.
Idzi do nieba tam tez ładnie ale tak cicho , spokój ,
No i władza mówi Pani Boże , ja bardziej wybieram piekło Szok
Bóg na to ok i wysyła ich .

I wchodzą a tam zmiana :violence-torch: :violence-rapidfire: :violence-pistoldouble: :violence-hammer: :violence-torch: bród , smród i ogień
i w szoku pytają diabła o co chodzi . A diabeł na to , a to była kampania wyborcza Wyśmiewacz
Odpowiedz

Niebezpieczna sugestia Uśmiech
Że za każdym spontanicznym rytuałem kryje się wulgarna chuć finansowa.
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Z pewnością są sprzężone; choć tutaj powstaje pytanie, jak rozpatrywać siłę przyciągania, bo jeśli ma to być właśnie magnes w głowie, to nie wystarczy. Wtedy powstaje problem intencji innych ludzi, boskich...
Gdyby potraktować siłę przyciągania w bardziej złożony sposób: nie przyciągamy tylko konkretne zdarzenia, bo tak nam się podoba. Raczej bardziej bierzemy udział w pewnym procesie, mamy cel główny, ale on się rozwija niczym strumyk. w zasadzie nie kończy się, a po drodze dużo się dzieje. Jeśli chodzi o przykład z kolorem włosów, to tutaj nie można się zżymać na los, ale można pofarbować włosy, to też jest humorystyczny przykład przyciągania, kiedyś nie było farb na włosy, ale ludzie chyba mniej zwracali uwagę na kolor. Poza tym kolor włosów nie może należeć do celów głównych, tylko jedynie jako cząstkowy-podsystem. Jest jeszcze kwestia, czy podświadomość nie zignoruje pytania mało ważnego, na przykład w tarocie jest zasada, żeby nie pytać o pierdoły, prawda?


chyba o to rozpatrywanie tak na prawdę wszystko się rozbija. jak chcę jajecznicę na śniadanie to idę do lodówki i wbijam na patelnię. przyciągnęłam? w jakiś sposób tak. ale co ważniejsze - poczyniłam kroki ku temu. jako cel mogę sobie obrać zostanie doktorem nauk fizyki. i nawet jak będę się z całych sił starać to zapewne i tak nawet jednego semestru nie zostanę, bo jestem humanistką i za cholerę nie umiem fizyki ogarnąć. wbrew pozorom jest dla mnie nie logiczna. i to są te podsystemy - jak je nazwałeś. ale co nazwać celem głównym? osiągnięcie ascendencji, nirvany, oświecenia? to jest cel rozłożony na kilka wcieleń. żyć długo i szczęśliwie w obecnym wcieleniu? hmmm ale jak karma jest obciążona to znowu, nie wiedząc jak się staramy niczego nie uda nam się wskórać. ale... czy jeśli uda nam się w danym wcieleniu karmę odpracować a pozostało nam 30 lat życia, to czy nasze położenie się odmieni? zapewne tak. karma obciążona już nie będzie, więc nasze przyciąganie dostanie priorytet w wykonaniu.
w tarocie wszystko zależy od pytającego i interpretującego. jak się koleżanka kart zapytała czy ma ubrać szpilki czarne czy czerwone to buhłam śmiechem Język dla mnie to jest problem wręcz groteskowy a dla niej to kwestia być lub nie być. oczywiście odmówiłam postawienia karty, bo zapewne by mi odpowiedziały to samo co ja jej: jak nie możesz się zdecydować to idź boso Zawstydzony
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Ale to jest fatalizm,
dla innych magnez - przyciąganie jest fatalizm .

Sophia a jak przestaniesz Myślic o karmie ? kiedy nasze położenie zmieni się ? Oczko
Odpowiedz

gdyby odciąć karmę to pozostaje nam kwestia innych osób i ich przyciągania, kwestia intencji, czasu, intensywności no i tego co przyciągamy. a co przyciągamy w końcu? to co chcemy? to czego potrzebujemy? przeciwieństwa? podobieństwa? czy może jest jakaś odgórna kolejka na finisz przyciągania? (to by w sumie tłumaczyło ten spadający samolot Język )
Odpowiedz

Sophia napisał(a):spadający samolot Język )

to dla czego końca świata nie przyciągnęli ? terrorysty by nie musieli zbytnio poświecą się wystarczy przyciagnuc .
Sa badania w tych kierunkach jak Innem panstwam narobić bajzel ale udział biorą ludzi uzdolnione , pilnują naukowcy ,dostęp do tajnych dokumentów .

Wiec z tym samolotem nie za bardzo bo by spadał każdy Bezradny
Odpowiedz

no nie każdy bo to pilot nim steruje. a przecież my sami pewne kroki musimy poczynić, żeby coś przyciągnąć. od samego siedzenia w fotelu i myślenia niczego nie osiągniemy i nie przyciągniemy Uśmiech ja bym tego w sumie nie nazwała do końca prawem przyciągania a wypadową zdarzeń zainicjowanych na przestrzeni linii czasu wraz z predyspozycjami dostawania tego, czego chcemy
Odpowiedz

Sophia napisał(a):a wypadową zdarzeń zainicjowanych na przestrzeni linii czasu wraz z predyspozycjami dostawania tego, czego chcemy
to każda bojówka by używała tej metody , i po co nosić ładunki Bezradny
Odpowiedz

no nie tak do końca. żeby zostać mistrzem szachów trzeba nad tym pracować a nie każdy, kto chce to osiągnie. a bojówka nie wie czy w danym miejscu za 10 lat będzie przejeżdżać obama, żeby tam siedzieć i go capnąć.
Odpowiedz

Wiecie rozpatrywanie, że z jednej strony jajecznica, a z drugiej karma...jest bardzo ekstremalne. Mi chodzi o takie normalne zdroworozsądkowe cele. Fatalizmu za magnez na pewno nie można uważać.
Te przykłady z bojówkami, katastrofami to jest idealny sposób obalania każdej teorii: wystarczy, że ktoś coś wymyśli i od razu...a co by było jakby tuzin komet zleciał Uśmiech
Wracając do tematu: Mystic pyta co się stanie, jak się obetnie karmę, ale przecież właśnie to ty cały czas nalegasz na to, że wszystko jest powiązane, i możliwości są znoszone przez zależności.
Mi chodzi o wiązanie teorii, syntetyzowanie...tak, aby można je wykorzystać dla tego jednego konkretnego celu, ale bez zamordyzmu, humanitarnie, z czasem,
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):jak się obetnie karmę, ale przecież właśnie to ty cały czas nalegasz na to, że wszystko jest powiązane,

Ja karmę uznaje luźno , jak pisze ze jest strażnik , dla mnie to nie panika .
To jak pory roku , jak policjant .
Ja Policjanta nie podłączam do życia , widzie go i jest ok za minute nie pamiętam.
Tak samo karma dla mnie nie jest tym czym dla was . Bezradny
To prawo na pewno ma parę składników , jakie go blokują to nasze doświadczenia i mocne przekonania jakie nazbierali przez lata . późnej jak pokonasz to lecisz na pozytyw i jak masz zielone światło jesteś magnez Hura
Odpowiedz

Ja wiem o co chodzi w tym przypadku z bojówkami; to jest przykład na niezrozumienie prawa przyciągania, bo to nie działa do końca jak magnes, bardziej jak naprowadzanie częstotliwości. Fale docierają w określone miejsca według częstotliwości nadajnika i odbiornika. nie tyle przyciąga, co łączy, więc bojówki i tak będą jak ślepy kominiarz.
Odpowiedz

dla mnie to wszystko jest powiązane z karmą i to ona definiuje w dużej mierze nasze poczynania. może, ktoś tam na górze, wie jak to wyekstrahować Bezradny
Odpowiedz

Przestań Myślic i karma zniknę , karma to twoje myśli Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości