Prawo przyciągania

To jest typowo buddyjski sposób: przestań myśleć i wszystko zniknie...ale to nie jest takie proste. Nie uznawanie karmy to nie uznawanie boskich mocy.
Odpowiedz

też Oczko ale buddyści również wyznają karmę. tylko siedząc zamkniętym w aśramie i nic nie robiąc nie pracujemy nad nią, więc można by uznać, że dla nich jej nie ma (tzn, nie mają czego przepracowywać) i niby są bliżej powrotu do Źródła od innych. takie zamknięte koło.
Odpowiedz

No według buddyzmy w świecie przyczynowo-skutkowym nie ma miejsca dla mitycznego stwórcy, więc ...wolna amerykanka.
Odpowiedz

co racja to racja Oczko
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):To jest typowo buddyjski sposób: przestań myśleć i wszystko zniknie...ale to nie jest takie proste. Nie uznawanie karmy to nie uznawanie boskich mocy.

to ZEN z czego zrozumiałem to nie buddyzm .(tylko czerpią z buddyzmu )

Ja uznaje boga i mówię "Tak" podważam teraz ze "nie wiem " jaka religia mówi prawdę a ze nie chce urazić boga to
"nie wiem" gdzie prawda mam dużo szacunku , chce dokonać dobrego wyboru .ten trik mi się opłacił Uśmiech

Teraz czas na Boga i wiernych :
Bóg powiedział : Ja Pan Zastępów który stworzył ten świat .
To tak jak by wątpić ze Aleksander Wielki był twórca swojego imperium .
Teraz te słowa ja rozumie nie potrzebuje innych komentarzy są przykazania i bóg twórca .

Buddyzm wyznaje inny światy i innych bogów tam nie chce , inny religie inne światy tam tez nie , ufo tez odpada Uśmiech
Wiec został stwórca Uśmiech
Odpowiedz

Ale w rzeczy samej, to czy karma nas determinuje to podstawowy temat, bo jeśli tak... czemu żadna teoria tego nie wyjaśnia, przecież karma to kara.
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Ale w rzeczy samej, to czy karma nas determinuje to podstawowy temat, bo jeśli tak... czemu żadna teoria tego nie wyjaśnia, przecież karma to kara.
a po co Bezradny jesteśmy zły .
tylko zabić , zjeść , ze skóry zrobić ubranie Uśmiech

Każdy wyżej położony w świecie duchownym próbuje nas opanować , tam są wyższe cele Rotfl
Odpowiedz

ale karma to nie tylko kara. zakłada ona, że to co zrobimy do nas wróci. więc osoba, która daje z siebie dobro je dostanie z powrotem. czemu ma być za to karana?
mi się wydaje, że człowiek nie jest z natury zły. gdzieś czytałam teorię, że zło zostało stworzone po to, żeby zasilać energetycznie istoty na 4 wymiarze i bogów sztucznie wytworzonych przez ludzi (taki zbiorowy, żywy myślokształt) - Allacha, Trójcę, Jehowę itd. (niby Bóg jest jeden, ale dla każdej z tych religii różni się wieloma rzeczami)
no właśnie, to w sumie też jest ciekawym zagadnieniem, ale już zupełnie odbiegającym od tematu Język Zawstydzony
Odpowiedz

No tak, karma może być pozytywna, chodziło mi o to, że jeśli jest negatywna utrudnia osiągania celów Beczy

Zło, aby zasilać Bogów? Chciałbym przeczytać to...a 4 wymiar to zazwyczaj czas Bezradny
Odpowiedz

Sophia napisał(a):mi się wydaje, że człowiek nie jest z natury zły. gdzieś czytałam teorię, że zło zostało stworzone

Natury Uśmiech a możesz mi pokaz cichą spokojną naturę na naszej planicie ? Kotek
Wojkowie tez z naturze są łagodnie :violence-pistoldouble: :violence-rapidfire: :violence-hammer: :violence-duel: :violence-axechase:
Na pewno złość została stworzona do wojen , ataków a ze wymknęła się z pod kontroli Uśmiech no to pech Uśmiech
ogólnie duch ma do naszego ciała ograniczony dostęp , wiec nie wiem na ile ta złość jest odbiciem prawdziwego ducha Uśmiech
Odpowiedz

<!-- m --><a class="postlink" href="http://joyfulcocreation.wordpress.com/2013/10/26/rok-2012-co-to-znaczy-ze-trzeci-wymiar-odchodzi/#more-162">http://joyfulcocreation.wordpress.com/2 ... /#more-162</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/07/03/reptilianie-%E2%80%93-kosmiczni-najezdzcy/">http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/0 ... najezdzcy/</a><!-- m -->


pierwszy link mówi o wchodzeniu Ziemi w czwarty wymiar ( nie wchodzi tutaj o wymiary jakie my znamy, tylko o stany świadomości - one też są nazywane wymiarami)

w drugim linku jest mowa o tych bogach, reptilianach i o wymiarach (może nawet trochę lepiej jest to zobrazowane) i własnie o tworzeniu złości.
mnie osobiście dość t zaintrygowało


nie mogę jeszcze jednego linku znaleźć, ale jeżeli temat Ciebie zainteresuje to na pewno sam coś znajdziesz Uśmiech
Odpowiedz

Ten pierwszy artykuł jest fascynujący. Nawiasem mówiąc jest też możliwość odniesienia go do dyskusji o braku czasu, bardzo ciekawa perspektywa: czas znika w wyższych wymiarach; tylko że te wymiary traktowane są jako stany świadomości... i znowu duchowość wspiera naukę.

W drugi nie wgryzłem się do końca, ale zdjęcie Tuska obok raptoidów... Uśmiech
Odpowiedz

cieszę się, że Ci się spodobał Uśmiech jak połączyć go z informacjami o kryształowych dzieciach i dzieciach indygo, to wszystko nabiera zupełnie innego wydźwięku Oczko

heh no Tusk może tam trochę na wyrost jest podsunięty, ale wiele informacji można wyłuskać Uśmiech
Odpowiedz

Tak, w tym pierwszym temacie jest wielki potencjał Uśmiech

Tak sobie pomyślałem, że pewnie niejedna osoba stąd spełnia założenia dzieci indygo:

Pierwszymi, którzy spopularyzowali pojęcie „Dzieci Indygo”, byli Lee Carroll i Jan Tober autorzy wydanej w 1999 roku książki,The Indigo Children: The New Kids Have Arrived. Wymieniają oni następujące symptomy typowe dla tej generacji ludzi:
Dzieci Indygo przychodzą na świat z poczuciem królewskiej godności (i często zachowują się zgodnie z nią).
Mają poczucie "zasługiwania, by tutaj być" i zaskoczone są, kiedy inni go nie podzielają.
Poczucie własnej wartości nie jest dla nich istotną kwestią. Często mówią swoim rodzicom, "kim są".
Mają problemy z uznaniem bezwarunkowej władzy (nieudzielającej wyjaśnień i niedającej możliwości wyboru).
Po prostu nie będą robić pewnych rzeczy; na przykład, czekanie w kolejce jest dla nich trudne.
Frustrują je systemy oparte na rytuałach i niewymagające twórczego myślenia.
Często dostrzegają lepsze sposoby robienia czegoś, zarówno w domu, jak i w szkole, co sprawia, że wydają się być "pogromcami systemów" (przeciwnymi każdemu systemowi).
Wydają się być nastawione antyspołecznie o ile nie przebywają w towarzystwie podobnych do siebie.
Szkoła często jest dla nich niezwykle trudnym doświadczeniem społecznym.
Nie reagują na dyscyplinę opartą na wywoływaniu "poczucia winy" ("Poczekaj, niech tylko twój ojciec wróci do domu").
Nie wstydzą się mówić o tym, czego potrzebują.
Odpowiedz

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.integra.boo.pl/dziecinowejery.html">http://www.integra.boo.pl/dziecinowejery.html</a><!-- m -->
tu też jest to fajnie opisane Uśmiech


tak, dzieci indygo jest wiele, ale i kryształowych przybywa Uśmiech tych drugich raczej nie ma na forum Rotfl
bardzo możliwe, że nie jedna z obecnych tu osób będzie indygo Uśmiech
Odpowiedz

Sophia napisał(a):http://joyfulcocreation.wordpress.com/20.../#more-162
Mozę fajnie pisze, pierwsze zdania odczytałem na razie brak czasu ,
zrozumiałem ze zaprasza dalej do świata iluzje i to mocniejszej - fajnie biedzi Uśmiech
Odpowiedz

no fajnie fajnie Uśmiech jak przeczytasz to daj znać jak to się odnosi do Zen Uśmiech bo może się okazać, że ma wbrew pozorom trochę wspólnego
Odpowiedz

Sophia napisał(a):no fajnie fajnie Uśmiech
ale mi nie pod rodzie , ja idę w innym kierunku Papa ja wiem gdzie exit .

No nie śmieszy mnie to , kto to wymyślił nie dam rady czytać Hura Chyba w 2016 powiedzą ze społeczeństwo przespało szanse na 4 wymiar Rotfl
Ogólnie światy nie należy mieszać 4 wymiar dostaniecie po śmierci , 5 po 4 śmierci , po 5 śmierci biedzicie mieć 6 wymiar , ogólnie ja by zacząłem modlić się żeby ta iluzja na tym 6 wymiarze została , bo szlak ich trafi Uśmiech
jak się pogubią się w tym Uśmiech
Odpowiedz

e tam. przecież koniec świata od Majów też przespaliśmy Rotfl Rotfl
może jak umrzemy to dowiemy się w końcu, która teoria jest tą właściwą Zawstydzony no chyba, że tam NIC nie ma Cwaniak
Odpowiedz

Sophia napisał(a):no chyba, że tam NIC nie ma Cwaniak
Ogólnie to prawo przyciąganie , jak uważasz ze tam nic nie ma to nie biedzi Cwaniak
Jak mówisz ze idziesz do piekła to zegnaj i witaj w piekle Papa
Jak raj hej tu twój raj Papa
albo inne wymiary Szok w co wierzysz to dostaniesz , nie licz na prawdę Cwaniak

Indygo , może to inna rasa trafiła tu , a my wychodzimy , mogę im życzyć miłej iluzje Hura Cwaniak

ale mi tez buntowniki Cwaniak Polskie rozkradli , a gdzie są te Indygo Bezradny
Odpowiedz

ja sobie piekła nie zamawiałam. co będzie po śmierci? hmm to zależy od wielu rzeczy Oczko ale na pewno nie piekło Nie
inne rasy tu ochoczo nie przybywają bo burdello mamy na kółkach, do tego krzywych Rotfl

tu raczej chodzi o określony typ ludzi, z "misją"m która gdzieś tam się w głowach zakodowała sposobem magicznym.
Odpowiedz

Sophia napisał(a):inne rasy tu ochoczo nie przybywają bo burdello mamy na kółkach, do tego krzywych Rotfl

a ciebie ktoś pytał czy chcesz trafić na ziemie Cwaniak pewnie i innych obawiazuja te samie zasady Myśli
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości