Małe Arkana a seks...
#23

no,no no robi sie ciekawie -sporo sie juz dowiedzialam Rotfl Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#24

najlepsze karty, które mi wychodziły na udany seks, to przede wszystkim Kochankowie, 2 buławy, 2 puchary, 6 denarów.
Księżyc kiedyś mi pokazał = cała noc igraszek, niespane nic a nic.
as pucharów albo as buław - dużo chęci, ale nie doszło do niczego.

trudno mi sobie wyobrazić dwór mieczy w jakikolwiek sposób związany z seksem, raczej właśnie uciekanie od tego, chłód emocjonalny i chłód w łóżku, albo np. tylko gadanie o seksie, seks telefon/ przez internet i nic więcej.
dwór denarów to takie wielkie miłowanie, z wszystkimi przyjemnostkami, a więc też różne urozmaicenia, wszystko w stronę takiego trochę przedstawienia teatralnego, ale też po to by było jak najwygodniej, najmilej, najbardziej przemawiające do wszystkich zmysłów, a więc kolacja przed, tańce, striptiz Oczko kąpiele, wielkie łóżko - wszystko aby dogodzić Rotfl to też jak z jedzeniem - jedzenie z przepychem i do syta Oczko
buławy to te najbardziej namiętne, popędliwe, trochę szalone, szybkie, czasem chyba też wyuzdane. to także seks jako uciecha, zabawa, nic poważnego, ot romans lub nawet jednorazowa przygoda.
kielichy to widzę w kolorach czułości, oddania, kierujące się nie tylko na fizyczność, ale głównie na duchowość, uczuciowość, zjednoczenie, bezpieczeństwo.
Odpowiedz
#25

Popieram, król i królowa mieczy nigdy nie wychodziły mi jako para zmysłowa czy erotyczna.
Seks dla nich to powinność i obowiązek, a nie przyjemność, poza tym najchętniej by od tego uciekali, wolą pracę i kształcenie się umysłowe.
A propos Q mieczy zawsze przypomina mi się ten dowcip:

Dwóch przyjaciół wybrało się do baru na drinka. Jeden z nich zagląda do szklanki i woła do drugiego: "Stary! Pierwszy raz widzę kostkę lodu z dziurką!" a drugi smętnym głosem odpowiada: "Mało widziałeś. Ja z taką żyję od 15 lat!"

Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#26

Pamiętam, że kiedyś prosząc o prognozę na miesiąc dla relacji ja - luby jakaś wróżka na podstawie 10 pucharów, Rydwanu i Pazia denarów wywróżyła dłuższy wyjazd i fizyczne zbliżenia. Sprawdziło się.

Ja sama już dostrzegam w Rydwanie podróże (dziwne by nie dostrzegać), ale jeszcze w pozostałych kartach zbliżenia dostrzec nie mogę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości