Portret MC. Pomoże ktoś w interpretacji?
#1

Witajcie serdecznieUśmiech
obliczyłam swój portret psychologiczny..tylko czy na pewno dobrze to obliczyłam?
Jeśli ktoś mogłby to sprawdzić będe wdzięczna i pomoć w interpretacji ( o ile dobrze obliczyłam).
Również poniżej podaje podaje moją interpretacje:]

ul.06.01.1986

1.DZIECINSTWO- VI-KOCHANKOWIE
2.WIEK ŚREDNI- I MAG
3.WIEK DOJRZAŁY- II KAPŁANKA
4.PODSWIADOMOSC- VII RYDWAN
5.SWIADOMOSC- III CESARZOWA
6.NIESWIADOMOSC- XI SILA
7.MISJA- VIII SPRAWIEDLIWOSC
8.SRODKI DO REALZACJI MISJI- XII WISIELEC

9.KARMA,KIM BYLAM - V KAPŁAN
10.CO ROBILAM- I MAG
11.LEKCJA- IV CESARZ

12.HARMONIA/KOMFORT - XX SAD OSTATECZNY
13.WNETRZE- II KAPLANKA
13.NA ZEWNATRZ- XVI WIEZA

15.JAK ODROBIC LEKCJE KARMICZNA- II KAPLANKA
17.KOMFORT KARMICZNY- XV DIABEL
18.JAK PRACOWAĆ Z MISJA NA OBECNE WCIELENIE- XVI WIEZA

Wiec zaczynam..Dzieciństwo..brak matczynej milosci...potem rowniez milosci ojca..szukanie milosci generalnie..czyli poczucie odrzucenia i proby akceptacji sytuacji..próby walki o siebie a potem porazki..Wiek średni..zdaje sobie sprawę z własnej siły i mądrości choć często z powodu róznych przeciwnosci losu zdarza mi sie w to wątpić..a potem znowu walczę..staram sie kierować rozumiem i zyć,według zasad które sobie wyznaczyłam i doświadczeń które nabyłam.. Wiek dojrzały-może kierować sie bardziej własną intuicja..zdecydowana domatorka wyznaczającą sobie cele.. Podświadomość- ciągła walka z samą sobą,jedno zaprzecza drugiemu,ciagle nieoczekiwane zmiany.Świadomosc-świadomie chciałabym miec pełną rodzine,wiecej spokoju,oparcie..Nieświadomość-mam w sobie wiecej siły niz zdaje sobie z tego sprawę..Misja--Może zmiana punktu widzenia,ze nie istnieje tylko czerń i biel a jest również szarość..Nie osądzać sytuacji i ludzi,wiecej rozwagi w swoich działaniach. Środki do realizacji misi-spojrzenie na rozne sytuacje w samotnosci,w spokoju,bez zbednych emocji,z dystansu.

Kim byłam-Być może byłam kimś kto nadużywał swojej władzy i próbował narzucac zdanie innym.Co robiłam Mag-nie wiem jak to interpretować,ale...z lekcji na pewno wyniosłam to,ze nie można nadużywać władzy i być ponad wszystkimi??za wszelka cene stawiac na swoim,pięścią w stół i basta??

Harmonia/komfort-To tak jak z transformacjach,z wielokrotnym umieraniem i rodzeniem sie na nowo w kazdym aspekcie zycia. w Końcu odnalezienie własnych potyczek oraz rzeczy z których mogłabym byc dumna. Powstawanie niejednokrotne jak feniks z popioły..
wnetrze-kaplanka- jestem skryta,niedostępna mimo wrazenia otwartej osoby..
na zewnatrz-wiele ludzi mnie nie rozumie i nie potrafi rozgryżć..moze działam destrykcyjnie na ludzi..

I komplenie nie wiem jak interpretowac 15/17/18:?
pomoże ktoś

Dum spiro, spero,
Piękna kobieta to uśmiechnięta kobietaUśmiech
Odpowiedz
#2

Witaj!
Jeżeli chodzi o poz. 15, czyli sposób odpracowania karmy, to wg p. Chrzanowskiej - autorki portretu, II (Kapłanka) wskazuje na zajmowanie się ochroną przyrody, dbanie o zwierzęta, o środowisko naturalne i ogólnie o dobro planety. Może również chodzić o budowanie prawidłowych relacji z matką, udzielanie pomocy i opiekowanie się potrzebującymi, dochowywanie tajemnicy, dyskrecję, a także o zajmowanie się wiedzą tajemną (magią, Tarotem) - co, jak widać już zaczęłaś Uśmiech
O poz. 17 i 18 nic nie wiem, niestety, trzeba by sięgnąć do książki ww. autorki "Tarot a karma", która jest dostępna teraz podobno już tylko w formie e-booka.
Pozdrawiam

I jeszcze poz.4 czyli podświadomość, a także lęki i kompleksy, to wg p. Chrzanowskiej, głęboko zakorzeniony lęk przed sukcesem, mała asertywność.
Odpowiedz
#3

6 to nie nieświadomość, tylko nadświadomość i tam u Ciebie wychodzi Koło (VII + III). W związku z tym dalej do poprawki.
Odpowiedz
#4

KatiJo napisał(a):6 to nie nieświadomość, tylko nadświadomość i tam u Ciebie wychodzi Koło (VII + III). W związku z tym dalej do poprawki.

Dobrze,dziekujeUśmiech, Kwiatek

Dum spiro, spero,
Piękna kobieta to uśmiechnięta kobietaUśmiech
Odpowiedz
#5

Witajcie serdecznieUśmiech
obliczyłam swój portret psychologiczny(poprawiłam tylko czy zrobiłam to tym razem poprawnie i dobrze to obliczyłam? Myśli )
Jeśli ktoś mogłby to sprawdzić będe wdzięczna i pomoć w interpretacji .
Również poniżej podaje podaje moją interpretacje:]

ul.06.01.1986

1.DZIECINSTWO- VI-KOCHANKOWIE
2.WIEK ŚREDNI- I MAG
3.WIEK DOJRZAŁY- II KAPŁANKA
4.PODSWIADOMOSC- VII RYDWAN
5.SWIADOMOSC- III CESARZOWA
6.NADSWIADOMOSC- XX KOLO FORTUNY
7.MISJA- VIII SPRAWIEDLIWOSC
8.SRODKI DO REALZACJI MISJI- XI MOC

9.KARMA,KIM BYLAM - V KAPŁAN
10.CO ROBILAM- II KAPŁANKA
11.LEKCJA- III CESARZOWA

12.HARMONIA/KOMFORT - XIX SLONCE
13.WNETRZE- I MAG
14.NA ZEWNATRZ- DIABEL

15.JAK ODROBIC LEKCJE KARMICZNA- I KAPLANKA
17.KOMFORT KARMICZNY- SMIERC
18.JAK PRACOWAĆ Z MISJA NA OBECNE WCIELENIE- UMIARKOWANIE

Moja interpretacja:
1-Poczucie braku milosci ze strony rodziców,szukanie miłości,dokonywanie wyborów,ciagłe awantury w domu.
2.Dominacja..Próby odzyskania kontroli nad własnym życiem,ułozenie go na sposób inny niż w rodzinnym domu..spokoju..
3. Myślę,że kierowanie się własną intuicją i odczuciami. Być może chłodna na pozór..Bardziej bede zwracała uwagę nad wypowiadanymi słowami wobec innych ludzi-moze ograniczę swoją naiwnośc..
4.Podświadomość daje mi realne oznaki kolejnych wyborów i wprowadzania działań w życie gdyż mam skłonności do uległości i zostawiania nie których bolesnych spraw. Takie zakrywanie własnych oczu czarną opaską..czekanie które na dłuższą metę daje zły skutek Paluszkiem
5-Świadomie chciałabym być szczęsliwa,mieć spokojną rodzine i dom..
6.Może to wskazówka,że wszystko w życiu jest zmienne i trzeba zdawac sobie z tego sprawę. Nic nie jest określone i pomimo pewnych rzeczy które muszą się wydarzyć jestesmy w stanie je również w jakiś sposób modyfikować Myśli
7.Nauczenie się równowagi-różnicy. Ta karta zawsze mi sie kojarzy z MA - 6 denarów. Równowaga miedzy dawaniem a braniem.
8.Nie stać w miejscu,nie tracić nadzieji tylko działać i walczyć. Podejmować właśnie smiało te decyzje. Punkt o którym mówi podświadomosc(4)

9,10,11- Nie potrafie tego zinterpretować.. Bezradny ale podam jeśli wypiszę bzdury to wybaczcie Figielek Może właśnie byłam dominującą kobietą,..z silnym,chłodnym i tajemniczym charakterem..Czyjąś kochanką..która marzyła o rodzinie z kimś kto nie chciał ze mną być Bezradny Myśli Nie mam pojecia Zmęczony ale takie moje pierwsze skojarzenie z wizualizacji w głowie własnych kart Szok

12.Mój komfort i harmonia..to praca.. i to ,ze jestem w stanie utrzymać córkę i dom..I cieszę się z tego powodu bo to nadzieja i słonce w moim życiu..Choc ma również swoje zakamarki ciemne i obawy..Bo nic w zyciu nie jest stalego..
13.Myślę,że w środku jestem mądrą i życiową kobietą ze względu na własne doświadczenia..Czasem ignoruję intuicję i kieruję się rozumiem.
14.Widać moje słabości i może też jestem atrakcyjna fizycznie..

15.Tego nie wiem?? Bezradny
16.Sytuacje które mają swoje cykle. Początek i koniec Myśli i na wszystko przychodzi odpowiedni czas Myśli
17.Umiarkowanie często kojarzy mi się ze Sprawiedliwościa- Równowaga:]

Dum spiro, spero,
Piękna kobieta to uśmiechnięta kobietaUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości