Proszę o pomoc w interpretacji :)
#1

Jeśli ktoś będzie miał chwile to prosiłabym o interpretacje mojej daty urodzenia. Spróbowałam sama zrobić portret :
Alicja 21.06.1993


XXI ŚWIAT------- VI KOCHANKOWIE ------ XXII GŁUPIEC
----V ARCYKAPŁAN -----------------VI KOCHANKOWIE
-------- XI MOC -------------------- XXII GŁUPIEC

1. Dzieciństwo - XXI ŚWIAT
2 Wiek średni - VI KOCHANKOWIE
3.Wiek dojrzały - XXII GŁUPIEC
4. Podświadomość - V ARCYKAPŁAN
5. Świadomość - VI KOCHANKOWIE
6. Nadświadomość - XI MOC
7. Misja do wykonania - V ARCYKAPŁAN
8. Dary jakie otrzymujemy by wypełnić misje - XVIII KSIĘŻYC
9. Kim byłem w poprzednim wcieleniu - XV DIABEŁ
10. Co robiłem - XVI WIEŻA
11. Karmiczne zadanie - I MAG
12. Karta harmonii psychicznej - XVIII KSIĘŻYC
13. Wewnętrzna analiza osoby, z czego zrezygnowała, co ukrywa - XV DIABEŁ
14. Jak jest odbierana na zewnątrz – XVII GWIAZDA
15. Sposób odpracowanie karmy – V ARCYKAPŁAN ALBO XXII GŁUPIEC nie jestem pewna tutaj
17. Punkt komfortu karmy - XII WISIELEC
18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? - XIX SŁOŃCE

Mógłby ktoś spojrzeć czy dobrze obliczyłam? Potem spróbuje sama zinterpretować Uśmiech
moze jednak? Uśmiech
nikt nie pomoze ? Smutny
Odpowiedz
#2

Może najpierw powinnaś sama spróbować zinterpretować Uśmiech
Odpowiedz
#3

Zaraz sie zabiore do tego, tylko chcialam zeby ktos sprawddzil czy dobrze obliczylam Uśmiech wielu nie umiem zinterpretowac, ale postaram sie
Odpowiedz
#4

1 DZIECINSTWO ŚWIAT - Osoba poszukująca sensu swojego życia. Osoba niezależna.
Karta mowi o leku i obawie, czy dana osoba da sobie w nim radę. Często wskazuje też na lęk przed wyjazdami za granicę, obawę przed kontaktami z obcokrajowcami, niechęć do wszystkiego, co zagraniczne. Czytalam ze swiat w dziecinstwie oznacza przeprowadzki, u mnie tego nie było lecz byly czeste wyjazdy, wycieczki.

2 WIEK SREDNI KOCHANKOWIE Osoba nie potrafi budować zdrowych związków albo podświadomie szuka partnera, z którym związek nie ma szans.
Brak umiejętności podejmowania decyzji, nieustanne odczuwanie rozterek, nieumiejętność dokonywania prawidłowych wyborów.

3 WIEK DOJRZALY GLUPIECBedzie trzeba zacząć wszystko od nowa, albo urodzi sie dziecko?

4 PODSWIADOMOSC ARCYKAPLAN
Informuje o trudnych kontaktach i relacjach z ojcem i te problemy mogą przenosić się z przeszłości d teraźniejszości, o jego destrukcyjnym wpływie na osobę. Osoba ma skłonności do ulegania wpływom fałszywych proroków. Nadmierna potrzeba znalezienia wzorca autorytetu, jakim nie stał się sam ojciec.

5. SWIADOMOSC KOCHANKOWIE -

6 NADSWIADOMOSC MOC - duza sila

7 MISJA DO WYKONANIA ARCYKAPLAN znalezienie kierunku, sensu istnienia

8 DARY KSIĘŻYC intuicja, wrażliwość, marzenia, plany, bujna wyobraźnia, ciąża, pierwiastek kobiecy, delikatność, troska o innych, niespodzianka, która sprawi radość, opieka, miły prezent, romantyzm.

9 POPRZEDNIE WCIELENIE DIABEL Kims przywiazanym do wartości materialnych, skupionym w życiu tylko na przyjemnościach, uzależnionym od kogoś, czegoś,

brak zahamowań, szukanie w życiu wrażeń, pokusa lub jej uleganie, intrygi klamstwa nieczyste intencje.

10 CO ROBILEM WIEZA - nie wiem

11 KARMICZNE ZADANIE MAG Poznawanie siebie, swoich umiejetnosci, slabosci, odkrywanie wlasnej wartosci, sily, umiejętność kierowania własnym losem?

12 HARMONIA PSYCHICZNA KSIEZYC - harmonia osiągana poprzez rozwijanie pierwiastka żeńskiego, tworzenie ciepła domowego ogniska, zdrową troską o dom i tych, co w nim mieszkają, dobrą kuchnią, zdrowe odżywianie, upiększanie swego najbliższego otoczenia, otaczanie się pięknymi przedmiotami, dbanie o czystość i estetykę, oraz dzięki rozwijaniu i umiejętnemu korzystaniu z intuicji, twórczej wyobraźni i fantazji.

13 WEWNETRZNA ANALIZA - Z CZEGO OSOBA ZREZYGNOWALA, CO UKRYWA DIABEL ukrywam slabosc?

14 JAK JEST ODBIERANA NA ZEWNATRZ GWIAZDA Jako osobe pogodna, towarzyska, wrażliwa na potrzeby innych i krzywdę.

15 SPOSOB ODPRACOWANIA KARMY Nie wiem jaka tutaj ma byc karta

17 PUNKT KOMFORTU KARMY WISIELEC zmęczenie, "zawiśnięcie" w próżni?

18 JAK PRACOWAC Z MISJA NA OBECNE WCIELENIE SLONCE Byc osoba ufna, dobra, pewna siebie, z radoscia i wiara patrzec w przyszlosc?

Kurde no nie wiem :/ nie zabardzo mi cos wychodzi ta intepretacja. Zerkniecie?
Odpowiedz
#5

Zrobilam tak jak umialam, spojrzy ktos.. ? moze pomoze?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości