Tylko XXII i XI
#1

Czy ktoś spotkał się z portretem, w którym występują tylko te dwa arkana?
Na każdej pozycji, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.
Dzieje się tak dla urodzonych 22 - 11 w roku, którego suma równa się 22 (np. 1948, 1957, 1966 itd. co dziewięć lat)
Dla mnie to niesamowite. I nie wiem czy interpretować to zwyczajnie, czy też ma to jakąś głębszą wymowę?
Odpowiedz
#2

Chciałam jakoś ogólnie, ale że nie ma jak dotąd odpowiedzi, dodam, że moja data urodzenia jest właśnie taka i dlatego tak mnie to męczy!
Naprawdę nie wiem co o tym myśleć
Odpowiedz
#3

Nikt nic nie wie? :lezka:
Ważne to jest dla mnie, poczekam więc cierpliwie, może ktoś się odezwie.
Taka sama sytuacja występuje dla daty 11.11.(lata te same)
Odpowiedz
#4

Nic się nie dzieje, moim zdaniem, interpretujemy po prostu karty takie, jakie są.
Przy czym, ponieważ są one w podstawowym portrecie potrójne, mają wzmocnioną wymowę.
Może jednak wypowie się ktoś biegły w temacie, np GośkaUśmiech
Odpowiedz
#5

Dzięki KatiJo, że odpowiedziałaś Uśmiech
Czekam z nadzieją na dalsze komentarze.
Odpowiedz
#6

Postanowiłam rozpisać mój portret graficznie - może ktoś się jeszcze zainteresuje Prosi
Mam nadzieję, że się nie rozsypie po zamieszczeniu

---------------------11) XXII-------------------------

-------------9) XI-------------10) XI--------------------------15) XI--------17) XXII-------18) XI

13) XI----------------------------------------------------------14) XI
--------------------------------------------------------------------------

-------------1) XXII------------2) XI-------------3) XXII

----------------------4) XI--------------5) XI------------------7) XI

---------------------------------6) XXII


---------------------------------8) XI-------------------------------------12) XXII

Ja naprawdę nie wiem jak to ugryźć!!!
Odpowiedz
#7

A co tu gryźć Myśli

To jest matematyczna konsekwencja tego systemu, który najwyraźniej się wyłożył w pewnych datach Bezradny

Nie masz portretu Pociesza
Odpowiedz
#8

Ha, ha, ha, ciekawe, co by na to autorka powiedziała?
Taki ze mnie Głupiec, że nawet na Siłę nic nie zrobię!
Odpowiedz
#9

Z tego co wiem, w doniczce karty podwójne odczytuje sie w negatywie, a potrójne w super pozytywie. Więc liczy się do tego tylko doniczka. Natomiast jeśli karta się powtarza w całym portrecie, to autorka tej metody chyba jeszcze nie odkryła, ale kto wie, może wkrótce okaże się, że to też ma jakieś znaczenie.
MUśmiech
Odpowiedz
#10

Żubrówka napisał(a):Ha, ha, ha, ciekawe, co by na to autorka powiedziała?
Taki ze mnie Głupiec, że nawet na Siłę nic nie zrobię!

Taka jesteś silna, że byle głupek nie podskoczyUśmiech

Gośka potrzebna, albo Rani.
One biegłe są w portrecieOczko
Odpowiedz
#11

Dzięki ma_ewa. Ale nawet w samej doniczce trzy razy Głupiec i trzy razy Moc.
Jedyne co mi się tu kojarzy, to że mam ogromną siłę do zaczynania ciągle wszystkiego od nowa.
Ale czy to o to chodzi? Myśli

KatiJo - bardzo mi się podoba Twoja interpretacja Kwiatek

I oczywiście cały czas mam nadzieję, że jakiś "specjalista" tu zajrzy.
Odpowiedz
#12

Tarofides napisał(a):To jest matematyczna konsekwencja tego systemu, który najwyraźniej się wyłożył w pewnych datach

Nie masz portretu
Co jest podstawą do wyciągania takich wniosków? Myśli
Żubrówka napisał(a):I nie wiem czy interpretować to zwyczajnie, czy też ma to jakąś głębszą wymowę?
Tak, jak napisała wcześniej KatiJo - interpretujemy Portret omawiając po kolei wszystkie pozycje, z tym, że w Twoim przypadku opieramy się tylko na dwóch kartach. Zdarza się Uśmiech . Dodatkowo to, że występują one w "doniczce" potrójnie, może świadczyć o posiadaniu przez Ciebie szczególnego potencjału w dziedzinach związanych z tymi kartami.
Wśród osób z takim Portretem dużo jest sportowców, trenerów, lekarzy pediatrów, osób walczących z przemocą wobec dzieci (również zwierząt) lub inaczej zaangażowanych w sprawy w/w (także osób młodych) , rzeźbiarzy, organizatorów imprez sportowych, etc.


Czasami zdarza się, że osoby posiadające trzy te same karty w doniczce realizują je częściowo w pozytywie, częściowo w negatywie, np: ktoś ma silną osobowość, ale zdarza mu się reagować agresywnie lub robić z siebie ofiarę (XI) lub potrafi cieszyć się z małych rzeczy, żyć chwilą, ale jest zbyt ufny, naiwny (XXII). Tak więc bez względu na to czy i ile razy karty powtarzają się w "doniczce" dobrze jest zwracać uwagę na ich pozytywną realizację Uśmiech .
Odpowiedz
#13

Gośka!
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Twój post został zamieszczony nomen omen o 22:22 Uśmiech
A jak z pozostałymi pozycjami portretu? Nie przejmować się, że są tylko te dwa arkana i interpretować "zwyczajnie"?
Odpowiedz
#14

Żubrówka napisał(a):(...)Twój post został zamieszczony nomen omen o 22:22 Uśmiech
(...)
Łosz kurde... Rotfl
Odpowiedz
#15

No!!!
Widzi mi się, że i numerologia mnie wzywa Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości