Rzeczywistość, marzenia, nadzieja...

Ja nie wiem... ciągle jakieś nowe karty są, a dni takie same prawie- już się gubię i nie wiem czy to ma sens.

Może zajmiesz się dziś domem/ogrodem? Albo dostaniesz wiadomość lub coś szybko się wydarzy.
Odpowiedz

Fairy - masz racje - każdy dzień podobny do następnego -przynajmniej u mnie - tak to jest jak się nie pracuje - i nieraz naprawdę ciężko coś wydumać z kart - chyba ze naprawdę się coś ekstra wydarzy i można na koniec dnia przeanalizować...
jak narazie - to u mnie spokój cisza , ja na kompie i w kuchni w międzyczasie a za oknem cudnie...
Odpowiedz

Moją pracą jest uczelnia- ale tam też dzień jak codzień.
Chociaż dzień jeszcze młody, więc kto wie co nas dzisiaj czeka.
Jutro ponoć kolejny koniec świata...
Odpowiedz

no niby dzien całkiem fajny, spokojny - jednak wieczorkiem sie wydarzyło corka zle sie poczuła.... więc te 8 Buław swoje zrobiło...

a karty na dzisiaj :
8 Mieczy - 4 Buławy - Umiarkowanie

ciekawe co przyniesie dzień...
Odpowiedz

Dawno tu nie zaglądałam , ale dzisiaj już doprowadziłam Ciebie pamiętniczku do należytej formy Uśmiech

wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę dobrego , udanego dnia
częstując dobrym ciasteczkiem na to dobre popołudnie Uśmiech

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Jakie milusie biedronki Buźki
Odpowiedz

Witaj Nadziejo Uśmiech
Odpowiedz

nadzieja_aa napisał(a):Dawno tu nie zaglądałam , ale dzisiaj już doprowadziłam Ciebie pamiętniczku do należytej formy Uśmiech

wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę dobrego , udanego dnia
częstując dobrym ciasteczkiem na to dobre popołudnie Uśmiech

Witaj !Dobrze , ze jesteś. Takie piękne te Twoje ciasteczka , że żal jeść. Buziak
Odpowiedz

Dziewczęta - ale miło, że jednak odezwałyście się... Buziak
ostatnio brakuje mi czasu, w domu od grudnia mamy maleństwo -(wnusia) - urodziła się 23 grudnia, prawie miesiąc wcześniej gdyż przewidywany termin porodu był na 19-20 stycznia Uśmiechwięc każdy koło niej skacze jak tylko może ...
mam nadzieję, że jednak pojawię się teraz częściej...
ale przyznam głośno, że zrobiło mi się bardzo miło, że jednak pamiętacie Buźki o mnie..
spokojnego i przyjemnego wieczoru życzę..
może i ja chwycę się tez czasem za karty..m bo ostatnio zaniedbałam wszystko...
i chyba już nic nie umiem..
ale mała istotka była najważniejsza dla mnie..

pozdrawiam...
Odpowiedz

Gratulacje Nadziejo ! Niech maleństwo sie dobrze chowa Uśmiech Tobie miłego wieczora i spokojnej nocy , bo teraz chyba bardzo potrzebna. Rotfl
Odpowiedz

Miriam - wielkie dzięki - Buziak
Odpowiedz

dużo zdrowia dla Was i spełnionych życzeń Uśmiech
Odpowiedz

Buziaki dla wszystkich - za dobre słowa - Buźki Buźki Buźki

i dobrego wieczorku zycze Uśmiech
Odpowiedz

nadziejo Ja również gratuluję tobie jako babci i pociechy dla rodziców i duzo radosci i zdrówka dla malenstwa. Buziak
Dzieci to najpiękniejsze co moze nam sie przytrafic.
piekne te Twoje wierszyki , a Ja nie wiem gdzie byłam , ze dopiero je dzis odkryłam Uśmiech
Odpowiedz

Ramona - dziękuję... Buziak
a ja tak sobie poczytałam dzisiaj nieco o runach, wróciły wspomnienia o tym jak dawniej nimi się interesowałam ..
Krystyna bardzo fajnie o nich pisze i udziela odpowiedzi...
a po lekturze runicznej chwyciłam po dłuższym czasie karty tarota i wyciągnęłam karty na jutro...
oto one..
6 Monet - 6 Pucharów
- taka pierwsza myśl mi się nasunęła - czyżbym z kimś podzieliła się swoimi wspomnieniami z przeszłości.. zatęskniła do niej, zapatrzyła się w przeszłość, rozmyślała o tym co mogłam w niej uzupełnić a czego nie zrobiłam? Uśmiech - zobaczymy Uśmiech
eh, już we mnie wstąpiły wspomnienia minionych lat....
Odpowiedz

i dzień wczorajszy upłynął milutko, wieczorkiem za to rozmawiałam z moją córką i opowiadałam jej o mojej młodości - takie tam wspomnienia itp...
Odpowiedz

Oglądając ten obrazek z dziewczynką i pieskiem, również przypomniałam sobie dawne czasy, kiedy w kiosku na wagę złota były kartki z podobnymi motywami. Miałam ich kilka i bardzo mi sie podobały. Ech...gdzie te czasy...jak szybko to zleciało...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości