Historie z duchami

A tam stary koń nie przesadzaj Język ja też lubie oglądac Muminki i Czarodziejke z Księżyca i wcale sie tego nie wstydze Rotfl to Ty pewnie lubisz grać na harmonijce i wędrować Oczko ja za to jestem mała i wredna jak Mała Mi Rotfl
Odpowiedz

Same bajeczne osoby Uśmiech fajnieeee ... Rotfl
Odpowiedz

czyżbym słyszał o moich ulucionych bajkach heheheh.... Rotfl jeszcze dragonball bym dorzucił i smerfy no i moja ulubiona scooby doo
Odpowiedz

slawek_88 napisał(a):czyżbym słyszał o moich ulucionych bajkach heheheh.... Rotfl jeszcze dragonball bym dorzucił i smerfy no i moja ulubiona scooby doo
witaj sławku, trafileś w samą pore Rotfl Hura no moje ulubione to : muminki, smerfy, scooby doo, krecik, garefild, baranek shaun, pingwiny z madagaskaru, reksio i wiele innych których już tytułów nie pamietam Zawstydzony Wnerw
Odpowiedz

Ej Włóczykij nie słodz tak bo cukrzycy dostane Rotfl mozemy sie umówić na niedziele jak chcesz tylko Czarodziejka z Księżyca idzie na pierwszy ognień Oczko
No to chłopaki kiedy robimy bibe? przed czy po asteroidzie?

oooo moje ulubione bajki Hura a znacie pat i kot? ( pat i kot, kot i pat przyjaciele od lat), pokemony, sąsiedzi, łebski harry, inspektor gadżet, animki, jetsonowie, miś jogi, gumisie, pszczółka maja,
ale ukochane to muminki i czarodziejka z ksieżyca Oczko
Odpowiedz

Panixyz napisał(a):Same bajeczne osoby Uśmiech fajnieeee ... Rotfl
nooooooo ba Rotfl
Odpowiedz

co to Czarodziejka z księżyca???? kto pamięta "Japońskie bajki" i Fragglesi
Odpowiedz

Kasha40 napisał(a):co to Czarodziejka z księżyca???? kto pamięta "Japońskie bajki" i Fragglesi

Czarodziejka z Księżyca to japońskie anime i leciało na polsacie w latach 1991- 93 chyba Oczko
Odpowiedz

Hmm to historie z duchami czy bajki na dobranoc Myśli Wyśmiewacz Rotfl
Odpowiedz

aaaaaaaaaaaaaaaaaa .... no to nie są te moje Japońskie bajki z moich czasów
Odpowiedz

noooo to wszyscy uciekli na dobre Załamka Zły i nie bedzie biby Beczy Smutny szkoda...
Odpowiedz

Scooby doo obowiązkowo i dragon ball tez :p
Odpowiedz

Ok to moze coś na początek Rotfl
[Obrazek: driiiiiiiiiiiii.jpg]
Odpowiedz

e tam z bajek najlepsze byly Tom i jerry Uśmiech Strus jakis tam. i te dwie wiewiorki Uśmiech to z tych fajniejszych a z nie fajych Tuski i jego giermkowie...Rotfl
Odpowiedz

Struś pędziwiatr Oczko No chłopaki bierzcie i pijcie, wczoraj mieliście tylko piwo a dzisiaj do kolory do wyboru Rotfl jak ktos ma fajną historie o duchach to może zapodać.
Odpowiedz

hehehe... kobitki widze że teraz wyście zabalowały wczoraj Rotfl Rotfl
Odpowiedz

hahahaha Rotfl wyście nie chcieli to przecież drinki nie mogą się zmarnować Oczko
Odpowiedz

A Sławsbiego znów nie ma :p Sławku rzuć studia zostań ninja Rotfl
Odpowiedz

Juz nie wiem co jest straszniejsze opowiesci o duchach czy czarodziejka z ksiezycaUśmiech
Odpowiedz

Kasha40 napisał(a):...kto pamięta "Japońskie bajki"...
Kasha40 ja mam piosenkę z ,,Japońskich bajek" ustawioną jako dzwonek w telefonie... Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony Nawet nie wiem, ile lat tej czołówki szukałam Rotfl
Odpowiedz

ramstein ,,du hast,, Uśmiech.
Odpowiedz

Hrabina M napisał(a):
Kasha40 napisał(a):...kto pamięta "Japońskie bajki"...
Kasha40 ja mam piosenkę z ,,Japońskich bajek" ustawioną jako dzwonek w telefonie... Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony Nawet nie wiem, ile lat tej czołówki szukałam Rotfl

a ja tę piosenkę śpiewałam mojej siostrzenicy jak była maleńka Muza ... i tylko wtedy się uspokajała ku zdziwieniu gawiedzi ( czyli całej rodziny )

och wspomnień czar :lezka:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości