Igly i szpilki
#1

Dobry Wieczor,
mam swoje sprawdzone sny, ktorych znam symbolike ...
Ale ostatnio zaczelam snic zupelnie nowe, ktore wg mnie niosa jakies przeslania. Ale jakie?
Wczoraj przysnil mi sie kolejny dziwny sen : robilam chyba jajecznice na patelni, nagle zobaczylam ze na obrzezach patelni sa igly i szpilki. Powoli wybiralam je widelcem z potrawy. Hm ...
Prosze o interpretacje, ale i sama napisze jakie mam przemylenia:
1. Igly, szpilki kojarza sie mi zle. Sa ostre, moga ranic zadawac krzywde - to tylko moje odczucia.
Co jednak oznaczaja w snie?
Ostatnio mam klopoty w zwiazku ... Moze ... ?
1. Wybieranie ich to symboliczne pozbywanie sie przyczyn konfliktu?
czy moze bardziej
2. Ktos bedzie chcial mnie zranic, musze byc ostrozna.
A jakie jest Wasze zdanie?
Daska

"Każdy nowo poznany Człowiek wie coś, czego my jeszcze nie wiemy."
Odpowiedz
#2

Jeśli smażyłaś jajecznicę, to zapewne byłaś w kuchni. Sny, których akcja dzieje się w kuchni, oznaczają proces psychicznej przemiany. Kuchnia symbolizuje proces dorastania do nowego poziomu świadomości. Jajo oznacza początek - twórczej siły, nowego życia, przeobrażenia własnego "ja". Igły/szpilki we śnie oznaczają umiejętność uzdrowienia własnych problemów, ale może się to wiązać z bólem. Mogą również symbolizować zdolność dotarcia do sedna sprawy.
Odpowiedz
#3

Mewo, bardzo dziekuje za interpretacje.
No coz ... chyba wszystkie znaki na Niebie i Ziemi mowia , ze powinnam zakonczyc ten zwiazek Smutny
Tych snow mialam cala serie: bylam w bialej sukni slubnej, lowilam ryby rekami, bylam w ciazy, nosialam malenkie dziecko na rekach ...
eh ...
szkoda tylko ze numery w Totka -nie Uśmiech
to by wiele rozwiazalo
Głupek

Buziaki Daska

"Każdy nowo poznany Człowiek wie coś, czego my jeszcze nie wiemy."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości