Portret psychologiczny
#1

Witam wszystkich serdecznie. Moja data urodzenia 05.01.1983(dd.mm.rr), Bezradny zwracam sie z prosbą o wyliczenie pozycji w tym portrecie i ewentualną ocenę, interpretację tego. Uśmiech Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2

Witajcie. Uśmiech
Posiedziałam trochę i policzyłam poszczególne pozycje. Zobaczcie co mi wyszło, czy się nie pomyliłam i pomocy z interpretacją.
Urodziłam się :05.01.1983r. i mamy co następuje:
1. V Kapłan dzieciństwo i wiek młodzieńczy
2. I Mag etap życia od 29 do 49 roku życia. ( czyli w nim obecnie się znajduję)
3. XXI Świat etap życia po 49r życia
4. VI Kochankowie podświadomość czy leki i obawy?
5. XXII Głupiec świadomość
6. VI Kochankowie nadświadomość
7. V Kapłan misja
8. VII Rydwan środki do realizacji misji
9. IV Cesarz kim byłam
10. XX Sąd Ostateczny co robiłam w poprzednim wcieleniu
11. XVI Wieża lekcja
12. XII Wisielec harmonia/ komfort
13. XVII Gwiazda moje wnętrze
14. V Kapłan jak mnie widzą inni
15. I Mag jak odrobić lekcję
17. XXII Głupiec komfort karmiczny
18.I Mag Jak pracować z misją na obecne wcielenie.

Myśli i ot co mi wyszło. co Wy na to. Załamka Możecie mi pomóc?
Odpowiedz
#3

Witam,
mam pytanie czy ktoś ma znaczenie kart na pozycji 11.- lekcja
Interesuje mnie konkretnie wieża na tej pozycji, oczywiście pozostałe karty też mnie wzbogacą jeśli chodzi o tę pozycje. Uśmiech
Odpowiedz
#4

Pozycja 11 odpowiada na pytanie -jakie są moje karmiczne zadania-. W Twoim przypadku jest to XVI która mówi : nie ma potrzeby żałować straty tego co nie miało solidnych podstaw. Przykre doświadczenie nie mają Cię załamać , tylko czegoś nauczyć. Należy pamiętać o tym że czasami żeby mogło być lepiej musi najpierw być gorzej.Możesz być nazbyt osadzona w materialnym świecie gdzie celem jest kariera i władza.Działanie wieży ma spowodować że zaczniesz w życiu dążyć do czegoś co ma prawdziwą wartość. Pozdrawiam Oczko
Odpowiedz
#5

Ślicznie dziękuję Konstancjo. Uśmiech Kwiatek
Jest w tym prawda co napisałaś, ja zazwyczaj żałuje to co mi nie wyszło i rozpamiętuje, rzeczywiście nie potrafię pogodzić się ze stratą...jakąkolwiek. Jednak uczą mnie tego przyjaciele.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości