Wątek zamknięty

Proszę o interpretację:)
#1

Witam, proszę pomóc mi odczytać moj rozklad, od niedawna zaczęłam interesować się kartami i niewiele z tego rozumiem.
ur. 27.02.1986r.
papież(V) - kapłanka(II) - kapłanka(II)
rydwan(VII) - cesarz(IV)
moc(XI) ---------------głupiec(XXII)
7.misja: pustelnik(IX)
8.środki: śmierć(XIII)
9. kim byłam: cesarzowa(III)
10.co robiłam: głupiec(XXII)
11. lekcja: cesarzowa(III)
12. harmonia: głupiec(XXII)
13. wnętrze: mag(I)
14. z zewnątrz: gwiazda(XVII)
15. jak odpracować: cesarzowa(III)
18. co pomoze: wieza(XVI)

chciałam zapytać dlaczego ciągnie mnie bardzo do znajomego, który ma nizej podana piramidę:

cesarz(IV) - kochankowie(VI) - papiez(V)
koło(X) - moc(XI)
świat(XXI)
7.misja: diabeł(XV)
8.środki:papiez(V)
9. kim był:kapłanka(II)
10.co robił: mag(I)
11. lekcja: mag(I)
12. harmonia: sąd(XX)
13. wnętrze: śmierć(XIII)
14.z zewnątrz: diabeł(XV)
15. jak odpracować: moc(XI)
18. co pomoze: kochankowie(VI)

Moja interpretacja
1.Papiez - jako dziecko duza chęć nauki, duza ambicja, siedzenie w ksiązkach oraz rózne zainteresowania związane ze szkołą. Duza religijność, wręcz przewrazliwienie na tym tle. Zawsze bardzo wzruszałam się w kościele co mi pozostało do dziś. Wielki szacunek dla religii, duchownych. Bardzo lubiłam starszych ludzi, moje najlepsze kolezanki do 6tego roku zycia to były kolezanki babciUśmiech Wielka miłość do mamy i wzajemnie, mama jako największy autorytet, choć często nieporozumienia. Często kłótnie o głupoty, brak umiejętności nawiązania dialogu. Jedna mądrzejsza od drugiej.
2. Kapłanka i 3. Kapłanka - tutaj chyba któraś jest odwrócona. Coś w tym pewnie jest, bo pomimo mojej atrakcyjności, która niby jestUśmiech jakoś nie mogę ulożyc sobie zycia uczuciowego. Kazdy zwiazek jest porazka. Mezczyzni, na których zwracam uwagę, uciekają ode mnie, zaś ci, którzy do mnie lgną, są kompletnie nie w moim typie.
4. Rydwan - nieumiejętność bycia asertywnym - prawda. Nawet jak ktoś mi naubliza, nie potrafię się obrazić. Można mi totalnie wejść na głowę. Nie czuję czegoś takiego jak uraza, a nawet jeśli to tylko na 15 min. Wstydzę się tego, bo można pomyśleć, ze kompletnie się nie szanuję. Np. zapieram się, ze nie bede sie odzywać, a na drugi dzień sama się uśmiecham. Kompletny brak konsekwentnego działania.
5. Cesarz - posiadam męskie cechy charakteru. Być moze w głębi jestem kapłankąUśmiech, ale wszystko czego bardzo pragnę zdobywam. No za wyjątkiem tych mezczyznUśmiech
6. Moc - tutaj nie wiem za bardzo co powiedzieć.
7. Pustelnik - tutaj boję się, ze musze po prostu byc sama w tym życiu, co mi sie kompletnie w głowie nie mieści!
8. Srodki: Mag - nie mam pojecia
10. Kim byłam: Cesarzowa - czyli pewnie miałam, dzieci, meza, moze psaUśmiech Kojarzy mi się ta karta z domem i zyciem rodzinnym.
11. Co robiłam: Glupiec -pewnie głupie postępowianie, moze nieodpowiedzialność w stosunku do rodziny. Moze zdrady...
12. Harmonia: Głupiec - nie rozumiem
13. wnętrze: Mag - nie rozumiem
14 z zewnątrz: Gwiazda - czyli sprawiam wrazenie osoby, ktora dba o siebie, ktora lubi wygodę...
15. jak odpracować: Cesarzowa - znow mam być matką, zona....
Raczkuję w temacie, ale bardzo chciałabym nauczyć się interpretować portrety zarówno indywidualne jak i partnerskieUśmiech
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości