Uszkodzone karty
#1

mam pytanie,czy kartę,która została przerwana na pół,mogę skleić taśmą i dalej z tej talii korzystać
mój eks zniszczył jedną kartę,nie za bardzo mogę pozwolić sobie na nowe,zwłaszcza,że te karty niedawno kupiłam
Odpowiedz
#2

Powinnaś miec w talii takie dodatkowe karty, ze dwie sztuki, to sobie podpisz, lub naklej tą przedartą, ale jak najcieniej żeby sie dobrze tasowało, ja tak zrobiłam jak mi pies pogryzł rydwan Oczko
Odpowiedz
#3

Dobrze że miotły ci nie pogryzł Wyśmiewacz


Zrób jak radzi MałaMi, ale najpierw sprawdź właśnie, czy nie masz karty zapasowej, bo przewaznie sa takie 2 z jakimiś reklamami, albo eksilibrisem wydawnictwa, czy cos w tym stylu.
Odpowiedz
#4

nie pomyślałam o tych kartach dodatkowych,
uff ulżyło mi ,dziękuję za podpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#5

Witam!
Ostatnio zmagam się z pewnym problemem. Od niedawna jestem w posiadaniu talii Nicoletty Ceccoli. Karty są piękne, jestem nimi oczarowana, jednakże... Bardzo szybko pojawiają się na nich uszkodzenia w postaci całkiem sporych, białych plam.

[Obrazek: 13329676_1679125882351138_390834710_n.jp...e=5756FFC8]
Bardzo dobrze widać to na tej karcie. Biała plamka pojawiła się tuż nieopodal nogi chłopczyka. A takich uszkodzeń pojawia się coraz więcej... Bardzo mnie to martwi, bo talię mam od niedawna.
Traktuję ją bardzo delikatnie, trzymam ją w pudełku, nie tasuję kart jakoś bardzo agresywnie. Z czego wynikają takie uszkodzenia? I co mogę zrobić by nie pojawiało się ich więcej?
Odpowiedz
#6

Powiem ci, że moje też już po miesiącu miały plamki, ale fioletowe. Myśle, ze wina leży w słabej jakości kart i nic na to nie poradzisz. Chociaż słyszałem o laminowaniu kart tarota, mozesz spróbować.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości