Portret psychologiczny- Maćka-
#1

Macku zrobiłam Twoj portret tak jak obiecałam,prosze o wyrozumiałosc Uśmiech

14.08.1971
XIV............VIII..............XVIII
.......XXII..............IV
................IV

1-dziecinstwo i młodość
2-wiek dojrzały
3-jesień życia
4-podświadomość, czyli lęki, kompleksy, blokady często nieuświadomione.
5-świadomość, czyli aspiracje, dążenia , cele, moralność,etyka, sfera samorealizacji.
6-nadswiadomość, czyli ukryte talenty, zdolności,a także duchowi opiekunowie
7- misja, czyli zadania do wykonania z jakim człowiek przyszedł na świat-XVIII

8-"dary "czyli potencjał umożliwiajacy i ułatwiajacy wykonanie misji.-XII
12-karta harmonii psychicznej-VIII
13-to jak człowiek postrzega siebie-XVIII
14-to jak człowieka postrzegają inni.-IV


Dzieckiem musiałeś byc grzecznym,dokładnym i cierpliwym,tego wymagano od Ciebie i pewnie taki byłeś Rotfl Moze nie miałes bliskich kontaktów ze swoimi rodzicami .?Brak ich tutaj.Raczej był to tzw zimny wychów.?Rodzice ,czy tez opiekunowie byli wymagający wobec ciebie.Pierwszy okres Twego zycia to nauka i obowiązki .(mozliwe ,ze miałes swoj zaczarowany swiat do ktorego czesto sie uciekałes ?).W tym okresie zycia musiałes sobie radzic zachowując dystans do problemow , udawało ci sie znalesc tzw zloty srodek.Wiek dojrzały to przede wszyskim wysokie poczucie sprawiedliwosci i rownowaga wewnetrzna.Obiektywne ocenianie siebie i innych.Ty jestes osoba ,która zna swoje słabe punkty,ale potrafisz przyjac je z godnoscia.Jest to okres w ktorym podejmowales ,czy tez bedziesz podejmował wazne decyzje,to także rozsądzanie ważnych spraw dla Ciebie.To zastanowienie sie nad pogladami,dokonywanie , byc moze ich zmiany z uwagi na wydarzenia ,ktore nie byly takie jak myslales?To okres zrozumienia i wybaczania .Uświadomienie swoich błedow popełnionych przez Ciebie i wobec Ciebie.Trzeci okres Twego zycia to przede wszystkim rozwijanie Twojej twórczej osobowości .To okres dobrego kontaktu z Twoja podświadomoscia.To takze dbałosc i miłosc o Twoj dom .Jak rowniez realne ocenianie rzeczywistosci.W tym okresie bedziesz duzo marzył
Twoje leki i kompleksy moga ,ale nie musza byc zwiazane z wczesnym dziecinstwem (od urodzenia do 7-8 lat),mozliwe ze to siedzi gdzies głeboko w podswiadomosci i nie pozwala Ci na spontanicznym przejawianiu siebie,braku umiejetnosci zabawy.To takze dziecko ,ktore tkwi w Tobie sa to Twoje niezaspokojone potrzeby,ignorowane problemy,Swiadomosc-Podswiadomosc to IV Ty wiesz czego chcesz i wiesz w czym tkwi twoja siła ,powinienes wiedziec czym masz sie zajmowac i co da ci satysfakcje ,mozliwe,ze przez podwojna 4 masz watpliwosci co masz wybrac.Moze ogarniać Cie lenistwo ,lub tez mozesz byc pracocholikiem.Dary z jakimi przyszedłes na swiat to solidnosc ,konkretnosc,odpowiedzialnosc silna wola i sprawiedliwosc -Karta harmonii psychicznej -osiągniesz poprzez dążenie do sprawiedliwosci zewnetrznej i wewnetrznej,dzieki kontaktom z osobami o duzym morale i odpowiednim poziomie etyki ,Jak i poprzez przestrzeganie prawa i przyjetych zasad wspołzycia miedzy ludźmi.
Misja z jaka przyszedłes na swiat to rozwijanie swojej intuicji,korzystanie ze swojej fantazji i wyobraźni.Powinienes rozwijac swoja podswiadomosc i korzystac z jej podpowiedzi, Ty masz sprawicac radosc drugiemu człowiekowi Masz dbać o Swoj dom i troszczyc sie o drugiego człowieka.Dary z jakimi przyszedłes na swiat to dar modlitwy.Modlitwa Twoja moze miec uzdrawiajaca moc.To łatwosc wchodzenia w odmienne stany swiadomosci .To dar rozpoznawania i zrozumienia emocji nie tylko Twoich, ale i innych osob.Jak rowniez dar przewrocenia świata do "gory nogami" i zaczęcie wszystkiego od nowa.Siebie postrzegasz jako osobe bardzo wrażliwa ,intuicyjną,o duzej wyobraźni,raczej domatora,Czasem uwazasz,ze jestes zbyt wrażliwy ,nie pasujący do naszych zwariowanych czasow i ulegajacy z byt łatwo iluzjom.Ciebie postrzegaja inni jako osobe zdecydowana ,silna,dosc władcza i pewna siebie,potrafiaca rozwiazac najtrudniejsze problemy,pracowita.Czasami sprawiasz wrazenie ,ze kładziesz zbyt duzy nacisk na swoje sprawy zawodowe.Jesli masz podwładnych to postrzegany jestes jako osoba wymagajaca od nich posłuszenstwo i dyscypliny.
Odpowiedz
#2

Miriam, jesteś cudowna Uśmiech
Praktycznie wszystko co napisałaś się zgadza. Dzieckiem byłem podobno anielskim, ale później pokazałem rogi (pazury). Z rodzicami mam dobry kontakt ale bardzo ziemski, przyziemny bez wielkich zwierzeń. Zawsze miałem swój świat i mało kto miał do niego dostęp, pomaga mi to niejednokrotnie przezwyciężyć sytuacje trudne i psychicznie wyczerpujące. Z fantazji korzystam często bo w dużym stopniu moja praca muzyka się na tym opiera, to ciekawe co napisałaś o modlitwie bo ja w sumie jestem nawet dość religijny jak na wiedźmina Rotfl
Najmniej nie zgadza się ze mną solidność, jestem koszmarnie nieterminowy, wszystko robię na ostatnią chwilę, ale może to jeszcze skutek lenistwa, bo faktycznie albo rzucam się w wir pracy całkowicie, albo dyndam na tapczanie wpatrując się w sufit - mogę tak cały dzień Język
I dodam jeszcze że ten Księżyc, to jest faktycznie mój 12 dom, mam tam koniunkcję słońca i wenus, sama pomyśl jak dziwnie czuje się lew z dwunastym domem, to jest błogosławieństwo i wielkie wyzwanie, wcale niełatwo temu lwu! Intuicja, wyczucie, wrażliwość, empatia, pewne uzdolnienia przewidywania wydarzeń (nie wynikające z logiki i kalkulacji) i zainteresowania neptuniczne (tu zaliczam też w sumie dość tajemniczego Tarota) ale jednocześnie podatność na samooszukiwanie się, na błądzenie po omacku, albo wrażenie błądzenia.
Ale ten cesarz mnie mocno, choć pozytywnie dziwi Uśmiech
Aha, i domator na 100%, jak Wam się kiedyś uda mnie wyrwać na jakikolwiek Sabat to będzie Wasz wielki sukces Uśmiech)
Nie wiem jak mam się odwdzięczyć za ten znakomity popis interpretacji!
Wielkie wyrazy wdzięczności i sympatii Miriam, jesteś znakomitą Wiedźmą!
Odpowiedz
#3

Co ty Maciek nie zawstydzaj mnie ....ja dopiero sie ucze :oops: .Choc nie powiem jest mi bardzo miło, Lol Rotfl ,że tak pozytywne oceniłeś moją interpretacje . Rotfl
Przecież jesteśmy wiedźmy , znajdziemy sposób bys pojawił sie na Sabacie Lol Lol
Odpowiedz
#4

Miriam robilas portrety moich znajomych i jestes w tym naprawde swietna!!!
Odpowiedz
#5

A ten Miriam ? zrob ten wyslij mi na PW
kobieta
V.....VII.....XXI
..XII......VI
.....XVIII

misja XI ( Moc)
dary III
komfort psych XIV
Odpowiedz
#6

Rani napisał(a):A ten Miriam ? zrob ten wyslij mi na PW
kobieta
V.....VII.....XXI
..XII......VI
.....XVIII

misja XI ( Moc)
dary III
komfort psych XIV
Wczoraj wysłałam Ci na PW. Czy podać Nr konta ? Język Język Język Lol Rotfl LolZa głaski dziekuje . Lol Rotfl Z Ciebie tez super wiedźma.!!!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości