Karma pracy 4/13
#1

Witajcie,

Czy liczba 4/13 w drodze życia jest do "odpracowania"?
Mam taką liczbę w swojej piramidzie i muszę powiedzieć że mocno daje mi "popalić".

Czy znacie osoby, które mimo wszystko osiagneły sukces, bez ciągłego wchodzeniana górkę, a agdy juz jesteś prawie na szczycie, nagle ogromny spadek i trzeba zaczynac wszystko od nowa?
Ciekawa jestem waszych opini.
Odpowiedz
#2

Tutaj Kumczo pisała o liczbach karmicznych:
http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=18&t=246
Odpowiedz
#3

Liczba karmiczna pracy nigdy nie da ci usiąść na laurach, nie zagrzejesz z nią w żadnej pracy na dłużej.
Kiedyś w internecie czytałam bardzo ciekawy artykuł dotyczący karmy pracy, w wolnej chwili poszukam go i wkleję link Uśmiech
Odpowiedz
#4

Generalnie i w uproszczeniu karma mowi o tym, co mamy przepracowac. Posluze sie tu przykladem z numerologii, mianowicie jesli z daty urodzenia w piramidce pojawia sie np. wibracja 4 z 13-stu, oznacza karme pracy. Jest to liczba transformacji, wskazuje niejako na koniecznosc metodycznej pracy i jej akceptacji, czesto bez udzialu pochwal czy innych gratyfikacji. Wskazuje na to, ze wszystko co chcemy osiagnac będzie tylko naszym udzialem, a jesli w danym miejscu osiagniemy wszystko, wowczas nastepuje "zwrot", co czesto oznacza wlasnie zmiane pracy, ktora zazwyczaj jest korzystna. I znow zaczyna sie budowanie od nowa. Z jednej strony jest to meczace, ale jesli sie zrozumie przeslanie tej karmicznej wibracji, wowczas lagodniej i latwiej przechodzi sie od jednej zmiany do drugiej.
Nie możemy przy liczbie karmicznej pracy liczyć na ciepłą posadkę do końca życia, np. na stanowisku państwowym. Karma pracy zmusza nas do zaczynania ciągle od początku, co oznacza częste przekwalifikowania zawodowe, uczenia się od podstaw na nowo.
Trzeba tez tutaj zaznaczyć że nie oznacza ona ubóstwa i biedy. Szanse na zdobycie łatwych pieniędzy są duże ale konsekwencje wynikające z ich pozyskania również są wielkie.
Odpowiedz
#5

Cytat:Nie możemy przy liczbie karmicznej pracy liczyć na ciepłą posadkę do końca życia, np. na stanowisku państwowym. Karma pracy zmusza nas do zaczynania ciągle od początku, co oznacza częste przekwalifikowania zawodowe, uczenia się od podstaw na nowo.
nie nie nie wyglada to, aż tak zle ze przez całe swoje zycie ciagle zmieniamy pracę i uczymy się od nowa .
Ja mam takze karmiczną pracy i to z Drogi zycia i zmieniłam tylko raz pracę , a w obecnej i to jest panstwowa pracuję już 29 lat.
Cytat:Wskazuje na to, ze wszystko co chcemy osiagnac będzie tylko naszym udzialem
Tak z tym sie zgodzę , ze człowiek do swoich sukcesów z tą liczbą dochodzi powoli i dzięki cierpliwosci i wytrwałosci .
Na ogół powiedziałabym , ze nie chodzi tu tylko o zmiany w swerze fizycznej materialnej , ale równiez zmiany wewnętrzne jakie dkonują sie w człowieku podczas procesu zyciowego i jego zmian.Liczba 13 to liczba transformacji , a w Tarocie to karta Smierci czyli w naszym zyciu przytrafiają sie nam zmiany , ale mogą to byc równiez zmiany uczuciowe , rozpady , rozwody , a dlaczego ? poniewaz czlowiek posiadający tę liczbę moze zbyt przekładac wszystko na sprawy materialne . Mogą byc dla takiego człowieka dobra materialne wazniejsze od uczuc .
Gromadząc te dobra i wymagając takze tych dóbr od partnera , zaniedbuje sprawy uczuciowe co doprowadza czesto do rozstań.
To oczywiście zalezy od innych liczb w piramidzie , gdyz inaczej bedzie sie to przekładało , gdy ktos ma tę liczbę w cyklu , czy punkcie zwrotnym tylko , a inaczej , gdy ma z Drogi zycia czyli jest 4/13- wtedy dla takiego człowieka sprawy materialne i poczucie bezpieczenstwa jest bardzo wazne i czowiek ten ciągle bedzie poszukiwał innych dróg, zródeł w celach zarobkowych np : moze miec pracę i drugą na pół etatu , moze miec pracę stałą i inne jeszcze zródła dochodu , przewaznie tacy ludzie oprócz pracy wykonują jeszcze cos dodatkowo .Dlatego , ze jest to 1- człowiek
3- twórczo zmagajacy się z 4- materią.Czyli człowiek taki nie siedzi i nie rozpacza tylko poszukuje , dodatkowych zródeł.Jest przy tym pracowity i wytrwały , ale nie sa to sukcesy i kokosy.
Odpowiedz
#6

ja mam w IV pZ 4/13
od zawsze pracuję w jednym miejscu, ale ciągle musze uczyć sie czegoś nowego i jakby "odkuwać" czyli góra-dół
nie ma żadnych pochwała ani nic z tych rzeczy, niestety
ale ja lubię moją prackę Uśmiech
Odpowiedz
#7

stella napisał(a):ja mam w IV pZ 4/13
od zawsze pracuję w jednym miejscu, ale ciągle musze uczyć sie czegoś nowego i jakby "odkuwać" czyli góra-dół
nie ma żadnych pochwała ani nic z tych rzeczy, niestety
ale ja lubię moją prackę Uśmiech
Tak jezeli chodzi o sprawy zawodowe to napracujemy się , ale tych pochwał od naszych zwierzchników raczej nie ma .
Odpowiedz
#8

Dziekuję za odpowiedzi.
U mnie 4/13 wywołuje ciągłą zmianę pracy. jestem gdzieś 2 lata i czas na zmianę, firma upada, ktoś ją przejmuje lub coś sie zmienia. Zawzse nieoczekiwanie.
Dodatkowo obok mam 7/16 - karmiczna liczba związków. Niestety nic nie mogę znaleźć na ten temat. Dopiero zaczynam i póki co sama sobie interpretuję liczby.
Czy ktoś mógłby sprawdzić czy poprawnie wyliczyłam? 07.09.1986 - jeśli tak to dziękuję Uśmiech - Piramidka wyliczona stąd - <!-- m --><a class="postlink" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?t=365">http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?t=365</a><!-- m --> - mam pewne zastrzeżenia co do mojego programu Oczko
Droga zycia 4/22

6/15
2/11
7/16 4/13
9 7 6
2 1
2
Odpowiedz
#9

Hej zaciekawił mnie wątek, bo odkryłam, że też mam w drodze życia karmę pracy, a przynajmniej tak wyliczył mi programik. Jestem jeszcze na etapie edukacji ale mogę powiedzieć, że od początku edukacji jeszcze w podstawówce musiałam ciężko pracowac, żeby cokolwiek osiągnąć. Oczywiscie to wszystko zawsze owocuje, ale coś jest w tym 4/13.

Jeśli pytasz czy znam kogoś kto osiągnął sukces pomimo 4/13 to mam bardzo prostą odpowiedź
np Robert Gawliński. Nie znam się na numerologii, nie wiem dlaczego wszystkie cele życiowe cała ta piramidka pomimo różnego roku urodzenia jest identyczna z moja(urodzilam sie tego dnia i miesiąca co Robert ale przypuszczam, że jest to przykład na sukces- no bo jak tu nie mówić o sukcesie (nawet gdyby nagle teraz zaprzestał śpiewania i grania kompletnie). Z początku też na pewno na wszystko pracował i nie było lekko ale trzeba przyznać, że koleś ma dużo szczęścia w życiu a 4/13 jest.
Odpowiedz
#10

kajka napisał(a):Jeśli pytasz czy znam kogoś kto osiągnął sukces pomimo 4/13 to mam bardzo prostą odpowiedź
np Robert Gawliński. Nie znam się na numerologii, nie wiem dlaczego wszystkie cele życiowe cała ta piramidka pomimo różnego roku urodzenia jest identyczna z moja(urodzilam sie tego dnia i miesiąca co Robert ale przypuszczam, że jest to przykład na sukces- no bo jak tu nie mówić o sukcesie (nawet gdyby nagle teraz zaprzestał śpiewania i grania kompletnie). Z początku też na pewno na wszystko pracował i nie było lekko ale trzeba przyznać, że koleś ma dużo szczęścia w życiu a 4/13 jest.
Tak ale jeszcze do tego wszystkiego trzeba dodać wibracje z imienia i nazwiska.
Dlatego pomimo ,ze macie taką samą date to napewno inne imiona i nazwiska .
Tu sama piramida nie wystarcza.
Odpowiedz
#11

Kumczo napisał(a):Tak ale jeszcze do tego wszystkiego trzeba dodać wibracje z imienia i nazwiska.
Dlatego pomimo ,ze macie taką samą date to napewno inne imiona i nazwiska .
Tu sama piramida nie wystarcza.

Tak, nie mam na myśli tego, że losy będą identyczne jeśli identyczna jest data. W astrologii jest to samo, wspólna data a życia mogą być kompletnie różne.
Podałam tylko przykład osoby, która odniosła sukces zawodowy mając w drodze życia 4/13 Oczko
Jednakowoż na numerologii się nie znam, zgłębię temat to wrócę Uśmiech pozdrawiam
Odpowiedz
#12

kajka napisał(a):W astrologii jest to samo, wspólna data a życia mogą być kompletnie różne.

Mój ulubiony Zylbertal mówi, że życie człowieka w 1/3 kształtuje matryca astrologiczna (uzyskana w chwili urodzenia), w 1/3 genotyp i w 1/3 środowisko,wychowanie które go kształtują.
Dlatego np. 3 osoby urodzone w tym samym miejscu i sekundzie będą miały inne uwarunkowania i inne losy... Myśli
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości