Moje sny
#23

Witam
Mój sen był zaskakujący dla mnie, nigdy nie miałam takich obrazów w śnieniu.
Byłam w dolinie, miałam przejść przez górę, bałam się, bo jak tam ostatnio szłam było ciemno, pełno zimnych skał i strasznie. No, cóż jak mus to mus i poszłam. Na górze spotkało mnie wielkie zaskoczenie. Piękna łąka w kolorze słonecznym żółtym, trawa i kwiaty biły blaskiem, wszystko pięknie się zażyło, miałam wrażenie że jestem w raju. Kwiaty były wielkości tulipanów, rosły kępkami i ten kolor żółty nie do opisania. Stałam i podziwiałam, nie mogłam się napatrzeć. Ach, na uboczu łąki położyła się moja ciocia, tak jakby chciała odpocząć.
Odpowiedz
#24

Czy Twoja ciocia zyje?
Jesli nie, to bylas tam gdzie napisalas Uśmiech
Odpowiedz
#25

Ciocia żyje i nigdy nie byłam w miejscu które opisałam.
Odpowiedz
#26

Zaskoczy Cie jakies zaproszenie w niedlugim czasie, byc moze od rodziny lub od jakiegos chlopaka, mezczyzny Uśmiech To moze miec zwiazek ze zblizajacymi sie Swietami ale nie musi Uśmiech
Odpowiedz
#27

Dziękuję za interpretację Kwiatek
Odpowiedz
#28

Witam
Ostatnio mam bardzo realistyczne sny, nie wiem czy to jest związane z moją nieciekawą sytuacją (wyjechałam za granicę, a tu okazało się, że nie mogę znaleźć pracy, jestem na rozstaju, nie wiem co mam robić).
Dzisiejszej nocy śniłam, że płaczę rzewnymi łzami, nie mogłam się uspokoić, płakałam i płakałam. Nic wokół mnie nie widziałam, tylko moją twarz we łzach.
Czy to odreagowanie napięcia we śnie?
Odpowiedz
#29

Witaj

Jeżeli płaczemy we śnie, to prawdopodobnie oznacza to tłumiony w sobie smutek, którego próbujemy się pozbyć. Płacz utożsamia się z żalem, rozczarowaniem i nieszczęściem. Śnią o nim osoby, które nie czują się w pełni zadowolone z życia.

Pozdrawiam Buziak

Mam nadzieję, ze znajdziesz pracę i wszystko uloży sie pomyślnie - tego Ci życzę.
Odpowiedz
#30

Dziękuję za dobre słowa Kwiatek
Odpowiedz
#31

Za dnia musisz być twardzielką i nie pokazywać po sobie trudnej sytuacji. Nocą, gdy nasz organizm i mózg wypoczywa, wszystkie emocje dochodzą do głosu.

Podobno wróży to też powody do radości... Więc uzbrój się w cierpliwość i na podbój świata! Uśmiech
Odpowiedz
#32

Na podbój świata Hura
Będę tęsknić :lezka:
Odpowiedz
#33

Witam

Proszę o interpretację snu.
W śnie bawiłam się z noworodkiem, było to dziecko które mieszkało niedaleko mnie. Miałam go odnieś do domu, ale najpierw postanowiłam go nakarmić.
Położyłam go na kolanach i w ogromnej butelce z ogromnym smoczkiem (myślałam, że nie zdoła go włożyć do buzi, ale dał radę bez problemu), podałam mu herbatkę.
Potem gdy mój brat skończył karmić swoje dziecko i zostało jeszcze mleko, podałam mleko "swojemu" noworodkowi, bo stwierdziłam, że herbatka to za mało.
Noworodek był śliczny, czarne włosy, uśmiechnięty, zdrowy. Czułam, że zaczyna mi na nim zależeć. Pozdrawiam Uśmiech
Aha, to jest drugi sen o noworodku w ciągu dwóch tygodni.
Odpowiedz
#34

Może chcesz mieć dzieciaka. Niemowlaczek to symbol niewinności i czystości. Z drugiej strony jest bezradny i zależy od innych.
Odpowiedz
#35

Aicha czasami śnią mi się male dzieci, niemowlęta. Jeśli maluch jest zdrowy, ładny, okrągły to zawsze dobry omen. Oznaka szczęścia, zdrowia,zapowiedź dobrego okresu w naszym życiu. Jeśli mam zrealizować jakiś plan to taki sen zapewnia mnie, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Podobno sen gdy opiekujemy się maluszkiem zwraca uwagę że powinniśmy pielęgnować i odkrywać swoje talenty. Może mamy jakieś ukryte Uśmiech
Odpowiedz
#36

Joana, chyba trafiłaś w dziesiątkę. Rozglądam się za pracą, ale taką w której się spełnię i może krok po kroczku mi się uda Uśmiech. Pozdrawiam i dziękuję.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości