Znaki zodiaku a posiadanie zwierzat domowych
#23

Bliźniak. Kocham psy. Lubie koty. Czasami nie znoszę tak jak teraz Zły . Właśnie przed chwila rozpruł mi swoim pazurem opuszek palca na cm. Beczy Jest okropny!!! Wszystko na mnie wymusza Krzyk WnerwDobrze wie, zaraza, że kiedy drapie meble to wstaję, a wtedy on z wielkim krzykiem, jakby go obdzierali ze skóry biegnie do swojej miski. Odsuwałam go od fotela. Wbił mi się zębami w dłoń i pazurem w palec. Jest podstępny i złośliwy. Zły Wnerw Rozpuszczony jak dziadowski bicz. Ostatnio nic nie mogę robić, bo ciągle na mnie się pokłada. Chyba złość mi mija. Smutny A, tak w ogóle to wszystkie zwierzaki od małego kocham. Wszystkie były piękne, nawet wrona. Rotfl Do lasu nie wchodzę. Na sama myśl, ze jakiś żuczek, pajączek, mrówka i inne stworki mogą chodzić po mnie, robi mi się niedobrze. Dobani
Odpowiedz
#24

Koziorożec, lubię wszystkie zwierzęta te duże i te malutkie. Boję się konia, krowy i generalnie tego co jest większe ode mnie. Z jednym wyjątkiem - wielbłąd to zwierze zdobyło moją dozgonną miłość i pomimo że jest większe to je uwielbiam. Co do innych to mogę na nie patrzeć ale z daleka. Raz w moim życiu był koń którego się nie bałam ale on był wyjątkowy.
Kocham psy, koty, ptaszki ( o ile to nie gołąb na moim balkonie), chomiki, świnki morskie, żółwie, węże, jaszczurki, rybki, króliki. Robale o ile nie wchodzą mi bezpośrednio w drogę też mi nie przeszkadzają, niektóre są ciekawe.Kiedyś byłam 2 tygodnie w Malezji na wyspie Langkavi , wszystkie wieczory poświęcałam na spacer po plaży obserwując zachowanie krabów- polecam świetna zabawa. Hura
Odpowiedz
#25

Blizniak, wszystkie zwierzątka. Na pierwszym miejscu koty, nieprzerwanie mi towarzyszą od urodzenia (zawsze w ilości mnogiej Muza ) potem psiaki ,konie aż do jaszczurek,które uwielbiam.Brzydzę się karaluchów a nie ufam wężom(są ładne ale z daleka)Mogę się pobawić też z dżdżownicą Hura
Odpowiedz
#26

A nie ma żadnej Wagi ? Dla mnie tylko psy, choć kiedyś chodowałam szczurki, za krótko żyją, nie mogłam przeboleć ich śmierci...
Odpowiedz
#27

A Kasia Wodniczek najbardziej kocha psy i konieOczko
Ale rozczulają ją wszystkie zwierzątka.
Odpowiedz
#28

kolejny Wodnik - uwielbiam kocury i psiaki
nie dotknę pająka a węże wzbudzają we mnie okropne obrzydzenie i panikę Krzyk
Odpowiedz
#29

Ja jestem spod znaku Barana.

Od prawie 10 lat jestem szczęśliwym posiadaczem suczki rasy mieszanej. To jest mój pierwszy w życiu pies.
Niektórzy mówią, że to co łączy mnie i mojego psa jest co najmniej chore. Ale ja się tym nie przejmuję. Cieszę się że dałem jej dom, ciepłą miskę, własne, wygodne legowisko no i... no właśnie - miłość. Moja sunia zna i prawidłowo reaguje na słowo "kochać" Uśmiech

Jeżeli z czegokolwiek jestem w życiu najbardziej dumny, to z tego, że temu stworzeniu dałem trzy domy - dwa w mieście, jeden letniskowy na wsi, w których czuje się ona bezpiecznie pod każdym względem. A jeśli czegokolwiek bym sobie życzył, to tego aby ona nigdy, choćby przez chwilę nie zaznała smutku, żalu, cierpienia czy nie daj boże bezdomności.

Teraz już wiecie dlaczego wiele osób mi mówi, że to co łączy mnie i mojego psa jest chore? A niech gadają! Język

Pozdrawiam serdecznie!
Tomek z Barunią
Odpowiedz
#30

Toż powiem brzydko, że to oni są chorzyUśmiech
Odpowiedz
#31

ave napisał(a):Ja jestem spod znaku Barana.

Od prawie 10 lat jestem szczęśliwym posiadaczem suczki rasy mieszanej. To jest mój pierwszy w życiu pies.
Niektórzy mówią, że to co łączy mnie i mojego psa jest co najmniej chore. Ale ja się tym nie przejmuję. Cieszę się że dałem jej dom, ciepłą miskę, własne, wygodne legowisko no i... no właśnie - miłość. Moja sunia zna i prawidłowo reaguje na słowo "kochać" Uśmiech

Jeżeli z czegokolwiek jestem w życiu najbardziej dumny, to z tego, że temu stworzeniu dałem trzy domy - dwa w mieście, jeden letniskowy na wsi, w których czuje się ona bezpiecznie pod każdym względem. A jeśli czegokolwiek bym sobie życzył, to tego aby ona nigdy, choćby przez chwilę nie zaznała smutku, żalu, cierpienia czy nie daj boże bezdomności.

Teraz już wiecie dlaczego wiele osób mi mówi, że to co łączy mnie i mojego psa jest chore? A niech gadają! Język

Pozdrawiam serdecznie!
Tomek z Barunią

Z tego co zaobserwowałem to Barany (jako znak zodiaku Oczko ) bardzo lubią psy. Pies jest największym ich Przyjacielem.
Odpowiedz
#32

Sprawami zwierzat domowych w horoskopie zarzadza astrologiczny dom 6 - jest to dom sluzby i wspolpracy. Poniewaz zwierzeta domowe sa od nas uzaleznione w 100% dlatego astrologia przyporzadkowuje zwierzatka domowe (male) do tego domu.
Po sporzadzeniu horoskopu indywidualnego nalezy sprawdzic w jakim znaku zodiaku znajduje sie szczyt domu 6 oraz w jakim znaku zodiaku przebywa wladca tego domu, a nastepnie jak jest aspektowany ow wladca, a takze jakie aspekty odbiera szczyt domu 6.

Generalnie wiekszosc znakow zodiaku ma przyporzadkowanie "zoologiczne" tzn. wiekszosc znakow ma pochodzenie zwierzece. Wyjatek stanowia znaki: Wagi, Blizniat , Wodnika i Panny - znaki zywiolu powietrza , natomiast Panna to naturalna siedziba domu 6. Wszystkie lecznice weterynaryjne, weterynarze sa rowniez zwiazane z domem 6 (bo jest to lekarz od zwierzat, a naturalnym sygnifikatorem lekarzy jest Merkury).Znaki zywiolu powietrza preferuja ptactwo i wszystko co lata, lacznie z owadami powietrzno-latajacymi.

I tak np. jesli dom 6 ma szczyt w zywiole wodnym (Rak, Skorpion lub Ryby) to dany osobnik ma preferencje do zwierzat wodnych (rybki, raki, kraby itp..). Wazne jest tez gdzie i w jakim znaku posadowiony jest Ksiezyc , ktory naturalnie odpowiada za emocje w stosunku do zwierzat. I tak Ksiezyc w znaku Raka lub Byka daje najwieksza atencje dla zwierzat (bo to emocje i uczucia skierowane na wszystkich domownikow) . Jezeli do tego jeszcze dom 6 jest polozony w znaku Wodnika i silnie obsadzony benefikami (Jowisz, Wenus a nawet Neptun) to bedzie to chec naturalna do przynaleznosci do organizacji zrzeszajacych hodowcow jakis zwierzat lub organizacji broniacych prawa zwierzat (Moze tez tak nastapic gdy wladca domu 11 jest w domu 6)....Ale wszystko to jest jeszcze uzaleznione od polozenia i rodzaju planet w konkretnych znakach domu 6.
Np. gady jako zwierzeta zmienno-cieplne beda przyporzadkowane do zywiolu ognia, poniewaz ten zywiol zarzadza naturalnie cieplem, a wiec i kazdy , kto ma silny ten zywiol moze byc zwiazany z tymi gatunkami zwierzat bardziej niz z innymi. Decyduje tez jaka planeta zarzadza domem 6 , bo to ona ukierunkowuje na specyficzne gatunki bardziej lub mniej. Np. Strzelec , to symbol Centaura , pol kon,pol czlowiek, wiec osoby z silnym Strzelcem w domu 6 moga preferowac konie i rozne kopytne, podobnie Koziorozce..

Nie wiem czy wyjasnilem cokolwiek, ale tak to wyglada od strony astrologicznej... Kotek

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#33

Mnie bardzo ciekawi z jakim zwierzęciem się utożsamiamy? Czyli innymi słowy: gdybyś był zwierzeniem to jakim?

Jak kocham wilki i od jakiegoś czasu jestem jak waderaUśmiech Chociaż bywam płochliwa jak łania.

A wracając do tematu wątku to moja córka Ryba kocha pająki i nawet chciała robić z nich specjalizację. Nie mam określonych preferencji. Lubię wszystkie zwierzęta i każde jestem w stanie zaakceptować w domu. Za wyjątkiem mojego psa. Jest małym pseudoratlerkiem i jazgocze niemiłosiernie. Wystarczy zapukać w coś w domuUśmiechChyba dołączam do stronników kotówUśmiech
Odpowiedz
#34

cesarzowa napisał(a):A wracając do tematu wątku to moja córka Ryba kocha pająki i nawet chciała robić z nich specjalizację.

Jesli o nia chodzi to pajaki, tak jak wiekszosc stawonogow to zwierzeta przynalezne do znaku Skorpiona. (Pajak to drapieznik, ktory snuje siec i atakuje z ukrycia bezbronna ofiare, ktora wczesniej oplotl siecia).
Corka musi miec silnie podkreslony znak Skorpiona i wiele jego cech na codzien.. Skorpion to znak bardzo posesywny i niebezpieczny poniewaz zawsze atakuje znienacka , bardzo dobrze przygotowany i nieslychanie cierpliwy - typowy drapieznik.

Wszystko tez zalezy od polozenia Plutona i jego sily w horoskopie...Ryba to znak dwoistosci i bardzo tajemniczy , tak jak pajaki , ktore przeda siec w tajemnicy i wielokrotnie chowaja sie z dala od miejsca zastawionej pulapki... Myśli

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#35

Hiacynt, ona ma ciekawą datę urodzenia. te dwójki się u niej powtarzają Uśmiech I jako żywo, mnie zastawiała ta fascynacja pająkami. Wcześniej były konie, ale nie aż tak ją pociągały.
Jakbyś mógł i chciał zerknąć na jej horoskop to chętnie podam datę urodzin na privUśmiech Ciekawa jestem co wyjdzie.
Odpowiedz
#36

Hyacynt - sprawdziłem swój 6 dom, jest w większości położony w ZNAKU RAKA i potwierdzam moją poprzednią uwagę - Rybki w akwarium to moje zwierzakiOczko ciekawe Myśli
Odpowiedz
#37

Ja mam szósty w Strzelcu i napisałam wcześniej, że konie lubięOczko
Ale w domku psa, konia ciężko z bloku trzymaćOczko
Odpowiedz
#38

Koziorożec Kwiatek
kocham wszystkie zwierzeta , szanuje wszystkie
od dziecka mam dar do nich.potrafie sie z kazdym dogadac zwierzakiem. od dziecka przychodził do mnie waz jako niemowle płaczac w wuzeczku rodzice mieli zoo w domu małe. i on zawsze dyndał nademna.
to poczatek pozniej sypianie jako dziecko z psami w budzie Rotfl..
po (corke) konik bawiła sie ze mna w gannianego albo w chowanego. duzo by opowiadac.
teraz mam synka Rotfl Buźki kameleona .. i tak samo wie ze ja to ja..niewiem jak niby gad gupi mowili a jednak si u mnie na piersiach lubi jak go całuje heheheh
wyczuwam energie od nich i je rozumiem bardziej jak ludzi.
Odpowiedz
#39

Koziorozce to znak ktorym wlada Saturn - bardzo ziemski znak. A wiec wszystko co chodzi po ziemi to jego domena, ale najbardziej lubi ten znak wszystkie czworonozne, gorskie zwierzeta i te co chowaja sie w jaskiniach, pod ziemia lub co domy zakopuja w ziemi.
Koziorozec w Tarocie to Diabel albo Swiat - zatem bedzie lubil zamykac zwierzeta w klatkach (zoo) albo chodzil za nimi gdzie sie tylko da - National Geographic to przyklad takiego Koziorozcowego ciekawstwa.
Gady sa zmienno-cieplne jak pisalem i trzymanie je na skorze o stalej temperaturze 36,6 C to dla nich wyjatkowa przyjemnosc posiadania darmowego i stalego grzejnika... Kotek

Do sporzadzenia horoskopu potrzeba:

1/ Daty i GODZINY urodzenia (jak najdokladniejszej)
2/ Miejscowosci urodzenia (bez ulic czy tam adresow...)

Pozdrawiam wszystkich milosnikow zwierzatek... Buźki

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#40

No i nie wiem: wysyłać priva czy nie? bo te dane pamiętam jak dziś, ze szczegółami Uśmiech
Odpowiedz
#41

cesarzowa napisał(a):No i nie wiem: wysyłać priva czy nie? bo te dane pamiętam jak dziś, ze szczegółami Uśmiech


Wyslij, ale mam juz kolejke wiec to moze potrwac.. Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#42

skorpion -koty Kotek ,psy i wszystkie zwierzęta .Oprócz robali i wieeelkich pająków Uśmiech
Odpowiedz
#43

Panna z ascendentem w skorpionie wielbicielka kotów/ mam całe stado/ w 6 domu jowisz. Lubię tez inne ssaki, ptaki i ryby. Nie przepadam za robakami i szerszeniami np.
Odpowiedz
#44

Ja też jestem panienką i zarazem kociarą... Mam jednego, ale gdybym miała warunki, to byłoby ich o wiele więcej! Boję się wszelkiego robactwa i... ptaków.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości