Znaki zodiaku a posiadanie zwierzat domowych
#45

Gdybym miała warunki i była młodsza zostałabym domem tymczasowym dla kotów... Nie wiem ylko czy bym to psychicznie zniosła...
Odpowiedz
#46

a ja nie wiem dlaczego ale od małego mam duży wstret do kotów....może miałam z nimi jakies przykre doświadcznie które wymazałam z pamieci;/
Odpowiedz
#47

moj znak zodiaku to koziorozec..... i kocham koty, obecnie mam 2 Uśmiech w ogole uwielbaim zwierzeta.... boje sie, a wlasciwie mam wstret do pajakow...bleee
Odpowiedz
#48

Jestem zodiakalną Wagą mam pieska. Kiedyś usłyszałam,że Wagi mają to do siebie,że lubią brać pod opiekę zwierzątka bezdomne- u mnie się sprawdziło Uśmiech wzięłam psiaka z ulicy
Odpowiedz
#49

Jestem lwem z ascendentem w pannie... ogólnie lubię koty i psy ale przyznaje ze nie umie ich trzymać w ryzach raczej mam talent do rozpuszczania ich Zawstydzony najbardziej się boje pełzających żyjątek... tz. nie lubię się na to patrzeć tak po prostu Rotfl
Odpowiedz
#50

A ja jestem Lwem z ascendentem w Raku i od zawsze kocham wszelkie zwierzęta... no może z wyjątkiem robactwa, ale i tu zdarzają się cuda przyrody, które mnie zachwycają. Uśmiech Nawiasem mówiąc - KOCHAM LAS, zazdroszczę każdemu kto ma niedaleko las i może sobie po nim codziennie chodzić.
Na pierwszym miejscu jest oczywiście pies - z racji swojej psowatości. Rotfl Nie, no po prostu pies ma najlepszy kontakt z człowiekiem, więc to po prostu naturalne. Uśmiech Poza tym uwielbiam konie i wszelkie koniowate.
I nie wyobrażam sobie domu bez psa i/lub kota. Coś się tam musi plątać pod nogami i skakać po kanapie, no nie? Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#51

Rak z Asc w Bliźniętach- mam trzy koty Uśmiech natomiast nie pałam miłością do pająków ;P
Odpowiedz
#52

Strzelec , Asc w Wadze - KOCHAM wszystkie psy . Lubię też konie i krówki Uśmiech Nie przepadam za kotami, brzydzę się robakami i płazami Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości