Tarot Snów - czy są chętni do grupy?
#1

Fajnie to wymysliłeś Oklaski Ja mogłabym opisac tarota snów.. Ale w jakim dziale ? Zresztą zaraz poszukam Ok
Odpowiedz
#2

W dziale "Odmiany Tarota i inne karty do wróżenie" - czyli tu gdzie jest ten wątek. Jak będzie więcej chętnych i więcej postów do wydzielimy do osobnego działu.
Odpowiedz
#3

Ok Ok
Odpowiedz
#4

To ja się zgłaszam. Kart nie mam ale mogę pracować ze skanami równie dobrze Uśmiech
Odpowiedz
#5

Katarynko, ja zaraz lecę do roboty na noc, ale później będę miała duzo wolnego czasu, to pomyślimy.. Ok
Odpowiedz
#6

Moja ulubiona karta. Przez chwilę była moim awatarkiem..
[Obrazek: 538241_m.jpg]
Nie mogę znaleźć linka do całej talii Bezradny

Jest to kobieta anioł jak widać, piękna twarz, blond włosy, bije od niej urok osobisty, wydawało by się ideał. Lecz dzierżony miecz w dłoni mówi o tym że nie jest naiwna, dużo przeszła w swoim życiu, i nie pozwoli więcej się krzywdzić. Potrafi o siebie zadbać.. Jest bardzo inteligentna, wygadana. Mozliwe że ma wielu adoratorów, lecz każdego przepędza, odstrasza, dźga ciętym językiem. Potrzebuje spokoju żeby zaleczyć swoje rany.. Mnie kojarzy się ona z wojującą feministką, nienawidzącą mężczyzn, lub kokietką uwodzącą i raniącą ich, w odwecie za swoje krzywdy. Jest bardzo niezależna i nie pozwoli sobie tej swobody odebrać. Woli sama kontrolować sytuację i sama podejmować wszelkie decyzje dotyczące swojego życia i najbliższych..

To jest moja prywatna opinia, tak postrzegam tą kartę. Bardzo proszę o przyłączenie się do dyskusji. Zapraszam Prosi
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości