Wątek zamknięty

Moja Piramida Życia
#23

Pierwsze imię: monique
Data urodzenia: 09-09-1991


4PZ----------------------2/11/29----------------------4PZ
3PZ-----------------2/11/20/29/38/47------------------3PZ
1PZ----------9/18---------------------2/11/29---------2PZ
C--------9------------------9----------------2/20-------C = 2/11/20/38
1WW------------0-------------------------7------------2WW
WG--------------------------7--------------------------WG

Cykl formujący do: 01.01.2017
Cykl produktywny: 09.01.2020 - 09.05.2048
Cykl żniwny po: 01.01.2053

Pierwszy punkt zwrotny: 2024 - 2025
Drugi punkt zwrotny: 2033 - 2034
Trzeci punkt zwrotny: 2042 - 2043
Czwarty punkt zwrotny: 2051 - 2052

Lata pustki: 2003-04, 2015-16, 2027-28, 2039-40, 2051-52,
2063-64, 2075-76, 2087-88, 2099-00, 2111-12

Liczba duszy: 5/23
Liczba realizacji: 8/17
Liczba ekspresji: 4/40
#24

Pierwsze imię: Iwona
Data urodzenia: 04-07-1965


4PZ----------------------1/10/28----------------------4PZ
3PZ--------------------9/18/27/36---------------------3PZ
1PZ----------2/11----------------------7/25-----------2PZ
C--------7------------------4----------------3/21-------C = 5/14/23/32
1WW------------3-----------------------1 v 4----------2WW
WG------------------------2 v 1------------------------WG

Cykl formujący do: 04.11.1993
Cykl produktywny: 01.01.1997 - 04.03.2022
Cykl żniwny po: 01.01.2024

Pierwszy punkt zwrotny: 1994 - 1996
Drugi punkt zwrotny: 2003 - 2005
Trzeci punkt zwrotny: 2012 - 2014
Czwarty punkt zwrotny: 2021 - 2023

Lata pustki: 1977-78, 1989-90, 2001-02, 2013-14, 2025-26,
2037-38, 2049-50, 2061-62, 2073-74, 2085-86

Liczba duszy: 7/16
Liczba realizacji: 1/10
Liczba ekspresji: 8/26
#25

Pierwsze imię: monique
Data urodzenia: 09-09-1991


4PZ----------------------2/11/29----------------------4PZ
3PZ-----------------2/11/20/29/38/47------------------3PZ
1PZ----------9/18---------------------2/11/29---------2PZ
C--------9------------------9----------------2/20-------C = 2/11/20/38
1WW------------0-------------------------7------------2WW
WG--------------------------7--------------------------WG


Monika - no niesamowita piramida życia .... jeszcze takiej nie widziałam. droga życia 2,trzeci cykl żniwny -2 i dalej od drugiego punktu zwrotnego aż do końca - każdy punkt zwrotny 2. a - dużo 2 – daje kobiecość ten wpływ księżycowy
Jakby mało tego było to dwa pierwsze cykle czyli formujący i produkcyjny to wibracja 9 oraz twoja potrzeba duszy to tez 9. a to daje niezależność, niechęć do układania, to wycofywanie, zamykanie.
Droga życia 2- bardzo potrzebujesz ludzi, ale dobrze się czujesz jeśli ktoś za Ciebie podejmie decyzje , jest w Tobie ten dualizm, to wewnętrzne rozdarcie
Kilka 9 obdarza cie mądrością i to nie ta z książek , nie tylko z przeżyć ale to jest pewnego rodzaju pamięć karmiczna. Dostrzegasz człowieka i jego role w życiu dlatego musisz się zaprzyjaźniać. czas od przyjaźni do zakochania jest długi ale jak pokochasz to na stałe. , na zawsze , na całe życie a partner jest ważniejszy od samej Ciebie.
Potrzeba duszy 9 - w młodości doświadczyłaś takich przeżyć które bardzo dużym cieniem kładą się na twoim dorosłym życiu. Dlaczego? - dlatego, że tam coś we wnętrzu się wydarzyło. Byłaś dzieckiem różniącym się od innych dzieci. Zbyt szybko wydoroślałaś i innym okiem patrzyłaś na otaczający Cie świat. Dokładna analiza, obserwacja, medytacja, sprawiły ze jesteś osoba bardzo rzetelna i tego samego wymagasz od innych. Może dlatego, że ze wszystkimi problemami i tak pozostajesz sama, sama je rozwiązujesz , doświadczasz samotności w tłumie, to Ty jesteś przykładem dla innych, pomocna dłonią dla innych a sama nie za bardzo możesz liczyć na czyjąś pomoc. Twoje dzieciństwo było niełatwe , byłaś niestandardowa nastolatka , tak jakby nie z tego świata, zbyt poważna , o głębokim wnętrzu , nie pasująca do obecnych wzorców . mogły na Ciebie spadać problemy , jak na dorosłego , dużo samotności w dzieciństwie , takie nie pasowanie do miejsca i ludzi którzy Cię otaczali , i to jest wewnętrzna samotność , , często poczucie braku zrozumienia .. "stary malutki" , czasami to odpowiedzialność która na nas spada .Jesteś wrażliwa, czasami aż nadwrażliwa. posiadasz umiejętność wycofania się w swój świat, pójścia po własnych śladach i pomimo leku wprowadzenie własnych decyzji. Lubisz żyć własnym rytmem - czasem odizolować się co nie za bardzo sprzyja dobremu układowi partnerskiemu, masz potrzebę nagłego zamknięcia się w swojej skorupie może to tez bardzo utrudniać osiągnięcie tego czego być może najbardziej na świecie pragniesz. . Taka samotność w tłumie. masz doskonała intuicje lecz w stanach lekowych zaczynasz ja mylić z lękami.zapamiętaj - pierwszy "strzał " jest trafiony Uśmiech Nie wierzysz w swa intuicje o czym świadczą 7 w minusie. Aby rozwijać się doskonale zawodowo, musisz dbać o stałe dokształcanie i tu nie chodzi o np. studia ale jakieś np. kursy, itp... aby zdobywać dodatkowe certyfikaty czy dyplomy....Nalezy wyciągać wnioski ze swoich zdobytych doświadczeń.. Nie pozwól na zdominowanie siebie ze strony mężczyzny (psychiczne) - np. ojca) gdyż wtedy osłabisz swe myśli wypowiadania się w sposób jasny i czytelny.

lubisz działać na rzecz drugiego człowieka lecz nie masz talentu do powiększania swoich zasobów a masz potrzebę dzielenia się wszystkim co do Ciebie należny. powinnaś mieć przy sobie kasjera, by pilnował Twoich interesów Uśmiech
masz wpisane wielu partnerów.. Uśmiech, wrodzona skłonność do pouczania.
w zdrowiu - układ oddechowy – gardło (anginy) , mogą być powikłania dające zmiany w stawach , o podłożu reumatycznym . Zwracać uwagę na stawy kolanowe.
#26

Moniko jesteś jeszcze młodą osóbką i całe zycie przed Tobą.
Oprócz tego co napisała nadzieja mogę dodać że masz wyjątkowa piramidkę i twoje wibracje skłaniają do pracy i miłości uniwersalnej wobec drugiego człowieka , ale zebyś to robiła z rozsądkiem i zachowała tez energię dla siebie.
Te wibracje przynoszą wspaniałomyślność i otwarty umysł .Może Ci przynieśc sławę jezeli twoje ideały będą szlachetne.
Ponieważ masz nadmiar 2-więc możesz byc nadwrażliwa i przesadnie emocjonalna.
Nadmiar 9- powoduje niepotrzebne zamartwianie się problemami całego swiata .Może tez to być służba dla innych poprzez zaspokajanie własnego ego , snobizm i gwiazdorstwo.
Myślę że masz tez zdolności do nauki języków obcych.
Ta 7 na minusie to wprowadzić wewnętrzna dyscyplinę i rozwój duchowy i nie polegac tylko na własnym intelekcie.
Mama nadopiekuncza , daje wolność , ale może być nie odpowiedzialna pozostawiając dziecko samo w domu , gdyż uważa je za bardziej dorosłe niz jest w rzeczywistości , a Twoja dojrzałość jest w przyspieszonym tepie.będziesz musiała znośić otaczającą Cie rzeczywistość , osoby , rozstania , konflikty.
Ojciec mistyk i filozof , daje swobodę w wychowaniu , rozbudz sferę artystyczną w dziecku.
#27

Dziewczyny bardzo Wam dziekuję, jhesteście kochane, że poświęciłyście mi tyle pracy. Jestem w szoku, że tyle tam tych 2 i 9, chociaż zawsze czułam ze 9 to moja liczba:p (przez date urodzenia) Jeżeli chodzi o moje dzieciństwo to cała prawda, jako mała dziewczynka naoglądałam się strasznych rzeczy w domu, bo ojciec był psychopata, potem w szkole rzeczywiście miałam mnóstwo znajomych w różnych miejscach, ale tak naprawdę nie miałam przyjaciela, czy przyjkaciółki z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli chodzi o tą nadwrażliwość i nademocjonalność to tez prawda, w koncu mam nerwicę:p Jeżeli chodzi o problemy innych, to to jest mój problem, że zabardzo emocjonalnie sie w nie angażuję, czasem bardziej niz osoba której to dotyczy, bardziej przezywam i się rzucam wszytskimi sposobami do pomocy. W kontaktach z innymi osobmi rzeczywiście matkuję i pouczam. Jesteście wspaniałe, jak to przeczytałam to się zdziwiłam ile można o sobie się dowiedzieć w ten sposób, teraz sama chciałabym spróbopwać się tego nauczyć. Ale powiedzcie mi jeszcze jeśli można co to znaczy, że będę miała wielu partnerów, bo mój Paweł szaleje, że ucieknę z fotografem jakimś:p Jeszcze raz dziękuję!
#28

Dziękuję ślicznie Ramono za tak obszerną interpretację. Rotfl A teraz kilka słów mojego komentarza.
Jestem uparta w tym sensie, że dążę do tego, o czym wiem, że powinnam to zrobić, bo nikt tego nie zrobi za mnie. Jeżeli chodzi o poglądy i przekonania, to wcześniej bywało, że dla świętego spokoju wycofywałam się, poddawałam, nie walczyłam o swoje, chowałam się jak ślimak w swoją skorupkę. Teraz to się zmieniło, potrafię wystawić różki Lol i nie poddaję się opinii innych. Pedantką nie jestem, choć zbytnią bałaganiarą również nie. Choć przyznam, że lubię, gdy pewne rzeczy są zrobione do końca tak, jak powinny.
Ze zdrowiem różnie bywało w poprzednich latach, rzeczywiście spoczywał na mnie nadmiar obowiązków, bywało, że z konieczności brałam na siebie pewne dodatkowe obowiązki, by zapewnić byt rodzinie (dwójka dzieci).
Praca nad sobą w ostatnich latach przyczyniła się do tego, że nie jestem już osobą chłodną, zdystansowaną, za jaką jeszcze do niedawna uważałam siebie; potrafię teraz otworzyć się na innych ludzi, zaufać im, szczerze rozmawiać z nimi na takie tematy, które kiedyś były dla mnie tabu.
Co do spełnienia materialnego w starszym wieku - nie wiem, jak się do tego ustosunkować, na razie czarno to widzę Lol - w miarę możliwości i potrzeb pomagam swoim dorosłym już dzieciom, spychając swoje potrzeby na plan dalszy.
To prawda, że uczucia u mnie dominują nad rozsądkiem - uczucia stoją na pierwszym planie, to dla mnie podstawa związku - uczucia i przyjaźń, wzajemne zrozumienie partnerów i szacunek. Co do rozchwiania emocji - bywa, że nie zawsze potrafię nad nimi zapanować.
Prawda, sprawiedliwość, uczciwość - to dla mnie podstawa wzajemnych stosunków międzyludzkich, niezależnie od sytuacji, potrafię o to walczyć.
Z jednym się nie zgadzam - potrafię przyznać się do pomyłki, do błędów, nie unikam odpowiedzialności.
Zbyt towarzyska nie jestem, pomimo, że jestem Bliźniakiem Rotfl , w samotności też potrafię wytrwać, choć ostatnio nie przepadam za nią. Obawiam się odrzucenia, to prawda.
Bywało, że miewałam kłopoty z podejmowaniem decyzji, choć ostatnio zdarza mi się to coraz rzadziej. Za tchórza nie uważam się, potrafię przyznać się do swoich błędów, potrafię wystąpić w obronie tych, którzy niesłusznie są krzywdzeni. Uczucie zazdrości też nie zawsze jest mi obce.
Jestem w szoku, co można wyczytać z daty urodzenia odnośnie tego, co działo się w moim życiu w określonych przedziałach wiekowych. Rzeczywiście około 30 roku życia nastąpił u mnie punkt zwrotny - po śmierci męża zostałam sama z dwójką małych dzieci, skazana tylko na siebie i ewentualną pomoc rodziców. Większość opisów dotyczących mojego życia do ostatniego cyklu - zgadza się, poza jednym - ezoteryką zajęłam się amatorsko dopiero niedawno, od niecałych dwóch lat, wcześniej nie interesowałam się tym.
Nadziejo, Tobie również ślicznie dziękuję za interpretację. Nie mam wybudowanego domu i nie wiem, czy kiedykolwiek będę miała, chyba że wygram w Totka. Lol To prawda, że lubię się dzielić tym co mam, niezależnie od tego, ile to by nie było. Przynosi mi to radość, choć może niekiedy przydałoby się, bym była bardziej egoistyczna. :o
Ciekawe jest to, co piszesz o sfinalizowaniu planów, warto więc je mieć, tak samo jak marzenia.
Problemów ze zdrowiem ostatnio nie miałam, choć trzeba trzymać rękę na pulsie.
Dziewczyny, jeszcze raz dziękuję Wam za czas poświęcony dla mnie. Rotfl
#29

Czarownice albo Magowie czy jeszcze ktos z Was moglby mi powiedziec w jakich datach wystepuje u mnie cykl formujacy,produktywny,zniwny itd.
Dziekuje Oczko
Ooops, zapomnialam o dacie urodzenia,dziekuje Zagadko Rotfl
17.04.1975
#30

Verka napisał(a):Czarownice albo Magowie czy jeszcze ktos z Was moglby mi powiedziec w jakich datach wystepuje u mnie cykl formujacy,produktywny,zniwny itd.
Dziekuje Oczko
Ooops, zapomnialam o dacie urodzenia,dziekuje Zagadko Rotfl
17.04.1975
Tu poczytaj
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=18&t=64">viewtopic.php?f=18&t=64</a><!-- l -->
#31

Cytat:Większość opisów dotyczących mojego życia do ostatniego cyklu - zgadza się, poza jednym - ezoteryką zajęłam się amatorsko dopiero niedawno, od niecałych dwóch lat, wcześniej nie interesowałam się tym.

Natko to że interesujesz się ezoteryką wynika z twojego dnia urodzenia , ale to nie znaczy że miałas sie nią zajmować od dnia narodzin .W swoich datach urodzenia wpisane mamy wiele talentów , które albo rozwiniemy w ciągu swojego życia , albo pozostaną w ukryciu nie ujawnione.Człowiek się zmienia i w ciągu życia ujawniają się nasze talenty , plusy i minusy , wzloty i upadki i nie koniecznie musi to się zgadzac w tych datach od - do czasami ujawnia sie to pózniej .
Te wsztstkie liczby jakie mamy w dacie działają przez całe nasze życie.Buziaki


Cytat:Ale powiedzcie mi jeszcze jeśli można co to znaczy, że będę miała wielu partnerów, bo mój Paweł szaleje, że ucieknę z fotografem jakimś:p Jeszcze raz dziękuję!

Moniczko nie programuj się bo jesteś jeszcze młodziutką kobietką , ale jak dojrzałą duszą jak na swój wiek to wynika z Twoich 9.
O tych partnerach moze to wynikac z twojej drogi zycia 2/11- dwutorowe życie.
Nie wiem co na to nadzieja , z jakich liczb wyczytała.
#32

Monika dodam jeszcze , że jesteś wielka indywidualistka.Czasem możesz grac kogoś innego ,
niż to Twoje wnętrze...Nie przepadasz za zmianami ,
nie najszczęśliwiej się czujesz w momentach gdy zmieniasz środowiska ,
gdy się zmieniają ludzie.
9 - tki nie do końca sprzyjają głębokiemu związkowi sfinalizowanemu.
nawet jeśli do tego dojdzie to samo posiadanie rodziny jest zniekształcone.
czasem dążysz do czegoś ale i jednocześnie zaczynasz się izolować.
Potrzebujesz chwilami "swego świata".
Możesz odczuć silny wpływ medycyny - 9 usuwa - ale choroby mogą być trudne do zdiagnozowania ,
nie wiadomo gdzie maja swoje źródło
jako , że masz 2/11 w parasolu piramidy przez całe życie będą występowały sytuacje w których
nie do końca będziesz w stanie jednoznacznie się określić
czyli będą występować w twoim życiu konflikty, rozdzierające Cię wewnętrznie .
Czasem jest to konflikt pracy z domem rodzinnym ,
czasami zagranica, że to rodzina jest rozerwana i jesteśmy w dwóch miejscach naraz.
11 to układ dwóch domów i najlepiej przepracowane te domy
– to jest takie nie wzbranianie się przed wszelkiego rodzaju historiami
pt. wyjazd za granicę, praca przez jakiś czas za granicą,
bo wtedy ta 11 pomimo, że jest nieprzyjemnym doświadczeniem
to z drugiej strony jest w taki trochę kontrolowany sposób przepracowana.
a co do tego, że nie zakończy się u Ciebie na jednym partnerze- tak myślę to ten dualizm ,
to rozedrganie(dwójki) i zamykanie się w swej skorupie ,(dziewiątki). to 9 - Związek, małżeństwo,
rodzina jest zawsze pewnego rodzaju wypadkową tworzona przez kompromisy,
przez takie oddanie pewnej części swojego pola
i zasiedlenie pewnej części pola naszego partnera .
jeśli zbyt silnie gdzieś wewnętrznie odczuwamy te dezintegrację ,
te taka potrzebę nagłego zamknięcia się w swojej skorupie
może to tez bardzo utrudniać nam osiągnięcie tego
czego być może najbardziej na świecie pragniemy.

co do twojego partnera to ma taka sama drogę życia jak ty
- chociaż będzie ja nieco inaczej realizował..

on będzie potrzebował dużo ruchu, dużo nowych sytuacji,
dużo przeżyć i doświadczeń na własnej skórze wtedy
- będzie wiedział co ile znaczy.
Wasza wspólna wibracja związku to "4'.
a to - są najczęściej związki w których wszystko jest poukładane,
w których wszystko jest „od – do”, w których wszystko jest ponazywane.
Są to związki z dość dużą siła wspólnej materii.
Czyli w pewnym sensie jest to jakby uprawnienie wnoszenia materii
ale też jest to uprawnienie do korzystania z tej materii.
Często takie związki w tym tzw. minusie będą miały rodzaj hermetyzmu.
Będą miały rodzaj sztywności ,.
Czasami możemy nazwać, że związki oparte o wibracje 4 to są tzw. dobre domy.
, gdzie wszystko ma swój czas, wszystko ma swoja porę ,
wszystko ma swoja godzinę i tak naprawdę nie są to na pewno związki
w których czujemy się zrelaksowani. , w których jest miejsce na szaleństwo .
To są raczej związki które dopełniają ta taka troszkę regułkę „świadoma praw i obowiązków”
. I właśnie w ten sposób ta świadomość obojga partnerów tworzy ta taką wręcz nienaruszona
podstawę do budowania wspólnej rodziny.
Można byłoby powiedzieć, że rodzina zbudowana w oparciu o wibracje 4
to jest ta rodzina przez duże R.
Aczkolwiek są również i minusy takiego związku.
Jest dość trudno się do takiego związku jakby dostać
i wprowadzić jakieś zmiany.
Ktoś kto jest twórczy, ktoś kto ma ochotę na podróże
, ktoś kto chce co jakiś czas pożyć chwilą ,
pożyć dniem, ma ochotę na odrobinę szaleństwa
w takim związku w pewnym momencie będzie się czul jak w betonowych butach.
w których się idzie albo na dno albo się tkwi w miejscu i niby się żyje ,
bo ta podstawa jest zapewniona ale z drugiej strony to życie przechodzi w fazę wegetacji.
Taki związek może być związkiem w którym nie ma lekkości materialnej. ,
gdzie to wszystko zazębia się jedno za drugie
i wystarczy najmniejsze wahnięcie i zaczyna się katastrofa ekonomiczna w takim związku.
Aczkolwiek są również i minusy takiego związku.
Dobrze jeśli związek oparty o wibracje 4 tworzą osoby pracowite. 4 – to praca u podstaw.
Jest to zaangażowanie , jest to takie mozolne dążenie do celu.
Dobrze zatem jeśli w związku opartym o wibracje 4 jest ten cel jasno sprecyzowany.
Można powiedzieć tak – to jest związek dwójki planistów. ,
którzy krok po kroku realizują plan 5- letni stworzony.
Dobrze, żeby nie zabrakło planu na kolejne 5 lat .
bo wtedy może się zakradać taka atmosfera niestety rozhermetyzująca ten związek.
I w momencie kiedy nastąpi rozhermetyzowanie może nastąpić również rozpad tego związku.
Tutaj bardzo silnym aspektem jest ekonomia obydwu stron.

Monika twoja sympatia czy partner (Uśmiech) z droga życia jak Ty i potrzeba duszy jak ty
ale po 28 roku życia wiele mu się zmieni...
wejdzie w cykl 3/12 więc nabierze łatwości w komunikacji.nabierze teatralnych zachowań ,
i będzie miał potrzebę ruchu,
wolności , miejsca dla siebie relaksu po swojemu.,– potrzeba szaleństwa,
potrzeba spektakularności, potrzeba by się działo coś takiego
czego świat nie widział, ludzie nie słyszeli. Będzie się podobał kobietom..To one będą zwracały na niego uwagę..
niekoniecznie on.
mogą u niego tendencje do rozpraszania , tendencje do częstej zmiany planów, tendencje do takiego modyfikowania które w pewnym momencie rozbijać może plan prowadzący do sukcesu ,słomiany zapał, działanie pod wpływem impulsu, chwili, takiego zapalenia się.
to wszystko mogłoby Tobie nie odpowiadać...
Monika - to tylko moje myśli - ja się tez uczę... więc czytaj z przymrużeniem oka...
#33

a- jeszcze mi się przypomniało coś więc dodam -... Pani Danuta kiedyś mówiła ze związek dwojga osób z tym samym rokiem urodzenia - nie najlepszy jest. - dlaczego? - dlatego, że kumulują się podobne energie , jest ich w pewnym momencie nadmiar i musi to się jakoś wyładować ....
#34

ramona napisał(a):Tu poczytaj
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=18&t=64">viewtopic.php?f=18&t=64</a><!-- l -->

Dziekuje Ramono!
#35

Czy mogłam bym prosić o interpretacje ? 10.11.1988 -Kobieta .
#36

10.11.1988r-kobieta
4PZ-----------------------1/19------------------------4PZ
3PZ---------------------3/12/21----------------------3PZ
1PZ---------3/12/21---------------------9/18-------2PZ
C--------2/11-----------------1/10--------------8/26-------C =DŻ= 2/20/29/38
1WW------------1-----------------------6----------2WW
WG--------------------------5--------------------------WG

Albo
.............................................1..................................

............................................3.................................

...............................3..............................9...............

......................2......................1.......................8...................

.................................1........................6...............................

..............................................5..............................................
Liczby karmiczne
1/19-liczba karmiczna władzy
8/26-liczba karmiczna miłości
#37

łoj,ten ktoś 10 z dnia ma jak ja :x Wg. Glejdis Lobos to władczość i żądza kontroli czy coś w tym stylu :x
#38

Dziękuje :thanks: Ramono . Czyli jestem zła, wyrodna, złośliwa Lol Lol Lol

Tarocie M- To jest moja data urodzenia Język
#39

aaa no to masz przerąbane z tą 1 z dnia pewnie ;p
#40

Coś o tym wiesz Język ?
#41

no moja data 10.05.77 :x Lol Lol Lol Lol
#42

Cytat:łoj,ten ktoś 10 z dnia ma jak ja Wg. Glejdis Lobos to władczość i żądza kontroli czy coś w tym stylu
Tarociku 10 to liczba odnowy , nowego poczatku , to 1-poczatek i 0- chaos
W tarocie 10 to koło fortuny więc to w ozytywie sukces , ale w negatywie upadek, czyli można powiedziec że to liczba wzlotów i upadków.
Mozna powiedziec w ten sposób że jezeli 1 daje nam pomysły i projekty i wcielimy to w zycie przy pomocy i poparciu innych osiagniemy sukces i spełnienie marerzen.natomiast to 0- daje nam chaos życiowy , że nasze pomysły moga zostac tylko w zarodku.
w negatywie to liczba nadgorliwości , nadmiernych pragnien wynikajacych z niestabilnosci emocjonalnej i braku poczucia bezpieczenstwa
10 z dnia urodzenia w pozytywie mówi że masz predyspozycje przywódcy , wynalazcy, nowatora, mozesz wysoko zajśc , łatwośc zmiany stylu zycia.
w negatywie to wyniosłość, arogancja , łatwo sie irytujesz , chaos życiowy i poczucie osamotnienia.
#43

ponieważ Balladyna ma troche tych 1- więc zapewnia jej to ogromna odwage i dużo energii i może byc przesadnie niezalezna .
masz tez liczbe karmiczną władzy więc możesz lub będziesz bo te wibracje co masz działaja przez całe zycie , możesz być władcza, dominujaca zarozumiała i tyranizująca otoczenie.Dlatego nastepna liczba karmiczna 8/26- mówi żebyś nauczyła się bycia we dwoje , współpracy z drugim człowiekiem , zauwazyc drugiego człowieka szczególnie w partnerstwie jak i wspłpracy , a nie tylko być egoistka i widziec swój czubek nosa.
to jest liczba dobra dla finansów , ale trzeba nauczyć się tolerancji , cierpliwośći , współzycia z ludzmi.
Nie wiem czy jestes mężatką , bo jestes jeszcze młodziutka , ale to liczba , która wskazuje że trzeba się nauczyć bycia we dwoje , a te 1 daja ci niezalezność więc możesz miec kłopoty z doborem partnera.
#44

Hmmm , fakt jestem osobą cholernie odważną i czasem za bardzo. Tylko , aż taka władcza nie jestem . Egoistka ? Zapewne trochę tak . Niezależność ..tu nic nie mam do dodania 100% prawdy . Nie, nie jestem mężatką .
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości